Skocz do zawartości

Życie erotyczne na 3 miesiące ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie:

 

2 kielichy, 5 monet, 10 monet

 

Być może będzie coś z kimś, z kim będę w relacji romantycznej (2 kielichy). Ale raczej nie od razu (5 monet). 

 

Nie wiem, jak czytać to 5 monet w środku.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
3 godziny temu, Anastazja979 napisał:

Jak w temacie:

 

2 kielichy, 5 monet, 10 monet

5 Monet sugeruje wszelkie „braki” i pogoń by je uzupełnić. Dużo starania ale … wciąż brak. 
Nie ma tu kart na „kolorowanie” jak ja to mówię. 
10 Monet na wylocie może sugerować, że zdecydujesz się wyjść ze swojej strefy komfortu, w finalnym momencie. I to może być początek drogi w dobrym kierunku. 
W ciągu 3 miesięcy ja tego nie widzę. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 3
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wejść w relacje z kimś kto będzie w stosunku do Ciebie " chłodny " jakby niedostępny. Na zasadzie " nie mogę ci wiele dać " Możesz czuć się niedoceniona .

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kielichy, 5 monet, 10 monet

mnie ostatnio kielichy bardziej się kojarzą z bańkami mydlanymi - nie zawsze pokazują świat realny

pierwsza karta mogła zobrazować pogodzenie się z swoim wewnętrznym ja

druga karta to dla mnie obraz pustki czy biedy; na mojej talii para zmierza w prawą stronę, więc zawsze dokładam, aby zobaczyć do czego dążą i zakładam, że tutaj pragną tego co jest na karcie 10 monet
10 monet - karta większych instytucji, więc interpretowałabym jako oficjalny związek, poczucie bezpieczeństwa, zapuszczenie korzeni

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Venilia napisał:

2 kielichy, 5 monet, 10 monet

mnie ostatnio kielichy bardziej się kojarzą z bańkami mydlanymi - nie zawsze pokazują świat realny

pierwsza karta mogła zobrazować pogodzenie się z swoim wewnętrznym ja

druga karta to dla mnie obraz pustki czy biedy; na mojej talii para zmierza w prawą stronę, więc zawsze dokładam, aby zobaczyć do czego dążą i zakładam, że tutaj pragną tego co jest na karcie 10 monet
10 monet - karta większych instytucji, więc interpretowałabym jako oficjalny związek, poczucie bezpieczeństwa, zapuszczenie korzeni

Może karty pokazały po prostu początek relacji romantycznej, kiedy jeszcze nie ma seksu?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Może karty pokazały po prostu początek relacji romantycznej, kiedy jeszcze nie ma seksu?

też tak może być :)

poczekamy, zobaczymy

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

5 monet przy dobrych kartach pokazuje relacje na dobre i złe. Bardziej od seksu karty pokazały, ze masz szanse na taka relacje gdzie będzie stabilnie i bezpiecznie. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 5.01.2023 o 20:59, Anastazja979 napisał:

Jak w temacie:

 

2 kielichy, 5 monet, 10 monet

 

Być może będzie coś z kimś, z kim będę w relacji romantycznej (2 kielichy). Ale raczej nie od razu (5 monet). 

 

Nie wiem, jak czytać to 5 monet w środku.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji. 

Piątki stawiają nas w sytuacji, którą należy przepracować, dwie z nich to w końcu bramy. Zatem powiedzialabym, że będzie to jakiś niedostatek, w sympatycznej relacji. Pytasz o życie erotyczne, więc karty wskazują, że będzie, ale niezbyt satysfakcjonujące. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Piątki stawiają nas w sytuacji, którą należy przepracować, dwie z nich to w końcu bramy. Zatem powiedzialabym, że będzie to jakiś niedostatek, w sympatycznej relacji. Pytasz o życie erotyczne, więc karty wskazują, że będzie, ale niezbyt satysfakcjonujące. 

To już zostało zweryfikowane :) to rozkład ze stycznia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Życie erotyczne na 3 miesiące ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...