Skocz do zawartości

Brat, jego szwagrowie, przebieranie się.


aniusia206

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że na podwórku był mój brat i rozmawiał z kimś ode mnie z domu. Ja go słyszałam i widziałam. Poszłam do pokoju, chciałam się przebrać. Gdy byłam w połowie naga, powyżej pasa, wszedł do pokoju jego szwagier, ale ja zdążyłam zakryć piersi białą podkoszulką. Potem wszedł kolejny szwagier. Byłam zła, bo chciałam się przebrać i nie miałam, jak. Wzięłam różowy ręcznik i owinęłam się. Wykonałam wtedy gest w kierunku szwagra, który przyszedł drugi i siedział. Brat i jego szwagrowie są brunetami. Poszłam do innego pokoju przebrać się. Tam była moja siostrzenica. Gdy miałam się ubrać, przed nią odkryły się moje piersi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

anusia206

Najwyraźniej Twoje poczucie intymności zostanie naruszone albo będziesz starała się ukryć pewne fakty, które mają związek ze zmianami w Twoim życiu.

Przebieranie sie ma jeszcze inne znaczenie - to zmiana Twojego wizerunku w oczach innych, jednak nie odkrywasz przed nimi całej prawdy.. a przynajmniej nie przed wszystkimi (siostrzenica)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy widać, co to zmiany, czy dotyczą one mojego charakteru czy jakieś inne? Chodzę od czerwca z pewnym chłopakiem, to może też o niego chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
A czy widać, co to zmiany, czy dotyczą one mojego charakteru czy jakieś inne? Chodzę od czerwca z pewnym chłopakiem, to może też o niego chodzi.

 

To akurat nie wynika z tręści snu.. ale faktycznie - moze chodzić o Twój charakter, choć niekoniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, winteer. Chciałam napisać w związku z powyższym snem. Już sprawdziła się jego interpretacja. Chodziło o mój charakter. Zostałam skomentowna pod względem charakteru przez pewną osobę. Ale mnie zdanie tej osoby nie interesuje i wiem, jakie cechy mam. Tyle samo mogłabym napisać o tym rozmówcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...