Skocz do zawartości

bardzo proszę o pomoc bo zwariuje jak się nie dowiem o co tu chodzi :(


gazil

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o pomoc bardzo dziwnego snu którego nie umiem zinterpretować.

 

Informacje potrzebne:

Paulina to moja dziewczyna.

Kuba to mój kumpel który się spotykał z Pauliną ale tak wyszło że jak poznałem Paule to ona go zostawiła dla mnie, ponadto Kuba ma bogatych rodziców.

Ja aktualnie się rozwodzę bo moja żona poleciała na innego gościa który miał kasy jak lodu.

 

sen:

 

jechałem swoim samochodem z pauliną i kubą. Paula siedziała obok mnie z przodu a Kuba z tyłu. Wracaliśmy z jakiejś długiej trasy do rodzimego miasteczka. Kuba cały czas z tylnego siedzenia przytulał się do Pauli i się tylko uśmiechali głupio do mnie. Miałem ochotę im powiedzieć żeby wysiadali i poszli sobie na nogach, nie obchodziło mnie ile to km zostało. Jednak tego nie powiedziałem. Gdy po postoju na siku wsiadałem do auta Paula powiedziała żebyśmy pojechali gdzieś do sklepu bo musi chce kupić mamie na prezent rowerek a Kuba siedział i machał sobie banknotem 20złotowym.

Następnie akcja przeniosła się do jakiegoś budynku gdzie byłem żołnierzem i pilnowaliśmy granic, zadzwoniła do mnie ciotka żeby sie zapytać czy nie mam znajomych na granicy żeby załatwić aby za granice (do niemiec) wyjechał gość który przez przypadek znalazł się w posiadaniu jakiegoś ważnego dla niej zdjęcia. Zwołałem więc naradę i zamiast obradować paliliśmy coś co wyglądało jak mała szisza i miało zielony dymek w środku. Potem śmialiśmy się strasznie ze wszystkiego i tak nadszedł wieczor i czas spać. Kładąc się do łóżka zobaczyłem że w łóżku leży naga Paula i połozyłem się kołoniej. Bez słów zaczęliśmy się kochać. Nagle mnie wezwali wiec wybiegłem ale gdy biegłem pomyślałem czy ona znowu mnie teraz nie zdradza z jakimś typem w łóżku. Wróciłem więc a ona spała sama. Rozbudziłem ją soczystą minetą. Potem się przytulaliśmy i znaleźliśmy się na słoniu, wtuleni w siebie, nago. Słoń sam nas wiózł sobie po okolicach mojego domu. Miałem problemy z utrzymaniem się bo strasznie kołysało ale jakoś się trzymałem. W pewnym momencie słoń zaczął wariować i skakać. Paula się ześlizgnęła lecz złapałem ją za rękę i rzuciłem na stos jakiejś skoszonej trawy żeby się nie potłukła spadając ze słonia. Potem sam tam skoczyłem. Słoń zaczął mnie gonić. nie mogłem uciec. W pewnym momencie się potknąłem i obróciłem na plecy. Widziałem jak na mnie szarżuje. Zatrzymał się przedemą i z jego przednich łap wyszły wielkie pazury skierowane w moją stronę. Coś do mnie powiedział w stylu "żeby było to ostatni raz bo będzie źle" wtedy odszedł i przyszła do mnie Paula złapała za rękę i poszliśmy gdzieś.

 

Wtedy się obudziłem. Pamiętam ten sen bardzo dokładnie jak widać zresztą. Proszę o pomoc w zrozumieniu go bo nie moge przestać myśleć co to może znaczyć.

Z góry dziękuję. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego sam doszedłem, ale nagość np oznacza zdradę, a co z tym ze słoń mnie gonił i ostrzegał? a co z zdradą? dla mnie sie to kupy nie trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...