Skocz do zawartości

gołe stopy


kamilka787

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Bardzo proszę Was o interpretacje mojego snu.

 

Ostatnio śniło mi się, że byłam na jakiejś imprezie z koleżankami. Był tam także chłopak, którego kocham od 4 lat (niestety nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy ze sobą). Siedziałam na korytarzu z koleżanką i płakałam, ponieważ On nie zwracał na mnie w ogóle uwagi. Po jakimś czasie On podszedł, uklęknął koło mnie i powiedział żebym nie płakała, ale On nie wie co ma z tym wszystkim zrobić, że dowiedział się od trzech osób, że Go kocham.. Miał takie czarne buty, podobne do glanów. Położyłam moje gołe stopy na Jego butach, On się uśmiechnął i po chwili odsunął nogę. Powiedział, że ostatnio odezwały się do Niego Jego pierwsze dwie dziewczyny i że chcą do niego wrócić. A ja zapytałam co ze mną i w tym czasie się obudziłam.

 

Jeżeli, ktoś potrafi zinterpretować mój sen, to bardzo proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczna.:onajego_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilka787, tu w zasadzie nie ma czego interpretowac, Twój sen wynika po prostu z uczucia samotnosci i neispelnionej milosci oraz braku pewnoscie siebie w stosunku do tego chlopaka. Siedzisz na schodach, to znaczy, ze w kontaktach z nim Twoje sprawy stoja w miejscu, Ty stoisz w miejscu. Najchetniej czekalabys na ruch z jego strony, ale czujesz, ze i tak marne masz u niego szanse ( o tym swiadczy to, ze we snie odsunal noge i wspomina byle dziewczyny).

Brak butów na Twoich stopach swiadczy o braku partnera, braku pary (jak para butów)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...