Skocz do zawartości

Powtarzający się sen o wybuchu.


writerka

Rekomendowane odpowiedzi

Co jakiś czas śni mi się sen jak kilka osób próbuje odpalić jeden z palników w kuchence gazowej. Niestety bezskutecznie. Wtedy podchodzę ja i ją odpalam. I w tym momencie wszystko wybucha i się budzę. Nigdy nie wiem co jest dalej. Co to może znaczyć? Czy to ma jakiś głębszy sens?

Edytowane przez writerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałam kiedyś sen, który cyklicznie się powtarzał. Sen o człowieku bez twarzy, który zbliżał się do mojego domu, ja stawałam przy drzwiach, on był coraz bliżej, potem pukał, a ja...bałam się otworzyć...i tak z 5 razy mi się przyśniło. Aż w końcu, kiedy w moim życiu potrzebna była poważna rozmowa z bliską mi osobą, odważyłam się we śnie otworzyć drzwi...wtedy się obudziłam i sen ten nigdy więcej się nie powtórzył. Sądzę zatem, iż powtarzający się sen to jakby sygnał do zanalizowania go, a może masz w życiu jakąś nierozwiązaną sprawę, jakąś troskę? Musisz pomyśleć, co ten sen może symbolizować...w tym konkretnym przypadku. Może chodzi o to, że szukasz niewłaściwego rozwiązania? (podchodzisz i wyłączasz i to wybucha, i tak ciągle). Może ktoś potrzebuje Twojej pomocy, ale w innym obszarze? Dopuść ten sen do swojej świadomości, a po jego przeanalizowaniu i być może znalezieniu jakiejś sytuacji życiowej przeniesionej na ten sen, uda się go pozbyć? Zazwyczaj jeśli coś się powtarza, jest podświadomie przerabiane przez nas...ciągle o tym myślimy, nawet nieświadomie, główka pracuje...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

writerka, to wyglada po prostu tak, jakbys kierowala sie checia pomocy komus, kto sobie nie radzi, ostatecznie jednak wyrzadzajc szkode, a nie pomagajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak może być, zgadzam się z przedmówczynią...może ten ktoś potrzebuje inne pomocy? Skoro to się powtarza, a zwyczajna metoda zawodzi...może warto szukać gdzieś indziej? W jakichś innych oczekiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięuję za odpowiedz.

Tak się właśnie zastanawiam do czego to może pasować ale nic mi nie przychodzi do głowy. Wręcz przeciwnie wszystko zaczyna mi się układać. Mam nadzieję że wkrótce się okaże co to było.

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...