Skocz do zawartości

ciąża/starzy znajomi/latarnia morska


Olaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam bardzo dziwny sen,byłabym wdzięczna gdyby ktoś pomógł mi go zinterpretować.

 

Na samym początku snu dowiedziałam się,że jestem w zaawansowanej ciąży (mam 14 lat),ale wyglądałam na nie więcej niż 5 miesiąc. Pojechałam na zakupy z moją mamą i siostrą,z którą strasznie zaczęłam się o coś kłócić,niestety nie pamiętam już o co. W supermarkecie nagle zaczęłam rodzić i na świat przyszła śliczna dziewczynka. Następnie znalazłam się nad morzem i jadłam kolacje z moją rodziną,były to naleśniki. Wiedziałam,że dziecko było głodne,jednak nie miałam pojęcia czym je nakarmić,zachowywałam się jakbym pierwszy raz w życiu miała jakąkolwiek styczność z niemowlęciem. Pytałam się mojej mamy co mam robić,jednak przez cały sen nie odezwała się do mnie ani razu,patrzyła na mnie pustym wzrokiem,była jakby nieobecna. Później poszłam na imprezę do latarni morskiej,której chyba organizatorem,albo dj-em był chłopak mojej siostry. Wyszłam stamtąd i nagle był już dzień. Widziałam jak ktoś znany mi siedzi w piaskownicy smutny z moim sąsiadem. Następnie znalazłam się w mojej starej szkole (która śniła mi się również w poprzednią noc) z byłą klasą. Wszycy byli dla mnie bardzo mili,chociaż nie lubiliśmy się zbytnio. Mój kolega tańczył w klasie,a ja powiedziałam im,że niedawno urodziłam dziecko,co nikogo nie zdziwiło specjalnie. Zapytali się kim jest ojciec,jednak ja nie miałam pojęcia,na co oni,że byłam zapewne pijana.Wyszłam stamtąd i spotkałam moją babcie przed szkołą,która niosła bardzo ciężkie zakupy ,więc chciałam jej pomóc,jednak nie mogłam nawet unieść torby z zakupami. Zaczęłam przekładać wszystko do swojego plecaka,na czym skończył się mój sen.

 

Z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Olaaaa

Widać tutaj Twoje niedoświadczenie w wykonywaniu nowych obowiązków.. pomimo że zmiany w oczach innych są za wczesne (ciąża wyglada na 5 miesiac), a które są przez Ciebie wyczekiwane, jednak szukasz wsparcia i porady, poszukujesz potwierdzenia czy kierunek własnych działań jest dla ciebie odpowiedni (latarnia).. reszta snu informuje o tym że porzebna jest Ci nie tylko wiedza (szkoła) ale i doświadczenie (zakupy babci) bo bez tego nie uda sie zrealizować to co zamierzasz (zarzut pijaństwa, brak ojca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedź ;*

Nie sądziłam ,że sny aż tak odzwierciedlają rzeczywistość,a jednak..

Jeszcze raz dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...