Skocz do zawartości

"znikające" schody


everything_sweet

Rekomendowane odpowiedzi

sen bardzo prosty: weszłam do pokoju w czymś w rodzaju pensjonatu. rozgościłam się nieco i miałam wyjść. towarzysząca mi dziewczyna zeszła schodami umieszczonymi w białej klatce schodowej bez problemu. a mnie stopnie zniknęły. jakby się wydłużyły. klękam na podeście. spuszczam nogę. macam przestrzeń a tam nie ma o co się oprzeć. obudziłam się nieco spanikowana. spojrzałam w okno. sen został w mózgu.....

ale co oznaczają te schody z których nie mogłam skorzystać?

poproszę o podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...się kłania ;)

 

Za bardzo chciałaś, żeby tam były. Zamiast po prostu iść za tą dziewczyną.

 

Koncentruj się na celu, droga się znajdzie.

 

Nie "macaj" tej drogi aż tak, po prostu użyj jej.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TransHuman - wniknąłeś/wniknęłaś w mój mózg. a rada jest trafiona w sedno. mam cel. mam drogę. ale poruszam się nieco po omacku i bez przekonania. dzięki za natchnienie!

 

iridos - dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mógłbyś być pomocny jeszcze ponieważ zdajesz się myśleć jak moje sny ;)

śnił mi się człowiek którego kocham ale on był niewidoczny fizycznie. był szczęściem mnie przepełniającym. promieniowałam nim. wywoływało uśmiech i blask na mojej twarzy.

zwykłe interpretacje książkowe są mi niewystarczające...

a snami jako takimi interesuję się od niedawna więc jeszczem nieco zielona :/

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piękny i mądry sen.

 

Mam nadzieję, że zapisujesz sny? Zapisz go, żebyś pamiętała to doznanie.

 

Widzę w tym śnie coś wyjątkowego i rzeczywiście senniki tu nie pomogą.

 

Niestety złożone przyrzeczenie nie pozwala mi napisać więcej (a jest co!).

 

Kolorowych snów! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu mnie zaintrygowałeś niemożliwie...

nie zapisuję snów w sposób tradycyjny. niektóre z nich pozostają we mnie na zawsze. pamiętam je wyraźnie a szczególnie uczucia jakie im towarzyszyły w trakcie śnienia i po obudzeniu. mam kilka takich snów. pojawiają się w szczególnych momentach życia. dlatego wiem że są ważne.

i wolałabym ich nie opisywać publicznie bo wiem że są bardzo osobiste. a ich objaśnienie nikomu nic nie wniesie.

potrafisz pięknie wniknąć w kontekst snu a nie objaśnić go wg pojawiającego się symbolu. tyle mogę w każdym senniku wyczytać. masz talent :)

chętnie porozmawiałabym z tobą prywatnie. jeśli się zgodzisz - podam np maila.

pozdr serd i dziękuję

ps. moje sny zwykle są kolorowe ale TE - szczególnie. mają zwykle moją ulubioną kolorystykę pełną złota i bieli i jakby rozświetlone zachodzącym sierpniowym słońcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że znasz siłę trzymania pewnych spraw w tajemnicy.

 

Biel, złoto, zachodzące słońce - pięknie.

 

Czy to nie ciekawe, że te sny pojawiają się właśnie w szczególnych momentach życia?

 

Dziękuję za miłe słowa! :)

 

PS. Po napisaniu 10 postów będziesz mogła wysyłać prywatne wiadomości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam nieco znaczenie bieli i złota w białej magii. czy to samo znaczenie mogą mieć te barwy pojawiając się w snach tak wyraziście?

bo właśnie te moje Najważniejsze Sny to kolory i odczucia. czasem osoby.

te szczególne momenty życia wiążą się z poważnymi stanami emocjonalnymi spowodowanymi zakochaniem lub śmiercią. czyli pojawiają się w czasie zawirowań życiowych. gdy emocje szaleją. w ich interpretacji opieram się w dużej mierze właśnie na odczuciach jakie dają.

a tajemnica... czasem warto mieć Coś dla siebie. poza tym - te moje sny to moje emocje i przeżycia. nie chcę ich wystawiać na powierzchowną ocenę. a - powtórzę się - idealnie wnikasz w uczucia drugiej osoby. duża empatia zapewne. skądś to znam ;)

ps. dzięki za info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...