Skocz do zawartości

Seria podobnych snów


cebekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nigdy wcześniej nie interesowałem się swoimi snami, nie zwracałem na nie uwagi ani ich nie zapamiętywałem. Od jakiegoś czasu co kilka dni mam prawie ten sam sen, który jest jak jakiś serial.

Jadę rowerem drogą (która naprawdę istnieje). Kilka razy jest coś jakby zasypianie/zamyślenie we śnie - nie wiem jak to nazwać i "budzę się" jadąc na lewym pasie. Zaraz potem wjeżdżam na wzniesienie, na którym stoi stacja benzynowa (również istniejąca). W rzeczywistości jest łagodne, ale we śnie sprawia mi wielką trudność pokonanie go, dlatego potem wchodzę do sklepiku na stacji, żeby kupić coś do picia. Chodzę po sklepiku, oglądam różne artykuły (widzę je niesamowicie dokładnie). Dziwne jest to, że jest tam duży regał z artykułami zrobionymi z owoców morza - nie tylko spożywcze. Za każdym razem oglądam inną rzecz, chcę podejść do kasy, a tu się okazuje, że nie mam portfela, potem szukam wszystkiego, co jeszcze przed chwilą miałem ze sobą i okazuje się, że wszystko zniknęło (rower, plecak, etc.). Biegam, krzyczę, szukam - i się spokojnie wybudzam, już rano. Dodam, że za każdym razem coraz bardziej staram się obserwować ginące mi przedmioty oraz ludzi w sklepiku.

Dzisiaj, po kolejnym takim śnie uświadomiłem sobie, że to może być symbolicznie przedstawiony fragment z mojego życia, który niedawno przeżyłem - te same odczucia w tej samej kolejności - ale możliwe też, że szukam "na siłę". Co myślicie o takiej serii prawie identycznych snów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cebekk, jazda rowerem moze symbolizowac pokonywanie drogi zyciowej, badz dazenie do celu w jakiejs sprawie. To przysypianie utozsamialabym z Twoja chwilowa utrata czujnosci. Jakies nowe mozliwosci odwracaja Twoja uwage przez co moze dojsc do naglej utraty czegos.

To jak najbardziej moze byc symboliczne odzwierciedlenie zaistnialych wydarzen.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cebekk, proponuje przede wszystkim zrelaksowac sie przed snem i przed zasnieciem myslec o czyms przyjemnym.

Powtarzajace sie sny czesto daja nam do zrozumienia, ze jakas sprawa pozostaje nierozwiazana i bedzie nas to dreczyc, dopóki nie uporamy sie z problemami.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...