Jump to content
Marcin

Wiktoria

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat znaczenia imienia Wiktoria :

Kobieta o tym imieniu jest wszechstronnie utalentowaną osobą zwłaszcza w dziedzinie nauk humanistycznych. W wielu dziedzinach życia zwycięża, dzięki swej pracowitości, zaparciu w dążeniu do celu i uporowi, jaki ją cechuje. Jest niewiastą o wielkiej intuicji, ustabilizowanych przekonaniach religijnych, autorytatywnym charakterze i mocnym postanowieniu służenia społeczności. Jest tolerancyjna, skłonna uznawać racje innych. Posiada duże umiejętności przystosowania się do nowego otoczenia i innych warunków. Wiele przebywa na łonie natury. Miłość traktuje jako na wyższe uczucie.

Guest SooYoung

podoba mi się to imię :>

znam Wiktorie i pracowitość i upór to ich główna cecha

amaya_matsumoto

nie zgodziłabym się co do ustabilizowanych przekonań religijnych.

Ventus

Tak jak wyżej, nie zgadzam się co do ustabilizowanych przekonań religijnych . Reszta się według mnie zgadza i pasuje do mnie - mam na imię Wiktoria.

fo3kaa

moja córcia ma na imię Wiktoria .. hmmm.. ciekawe co czas pokaże jaką okaże się osóbką gdy bedzie dorosłą kobietką :)

werona

WIKTORIA

Pochodzenie: łacińskie

Liczba imienia: SZÓSTKA

Znaczenie: zwyciężająca

Znak zodiaku: Wodnik

Planeta: Uran

Imieniny: 20 Maj, 23 Grudzień

Z pozoru surowa i zamknięta w sobie, posiada niezwykłą znajomość ludzkiej natury. Intuicyjnie czuje, co w życiu ma prawdziwą wartość, nieprzemijającą. Poczucie odpowiedzialności i stałość idei czynią z niej idealną opiekunkę domowego ogniska. Wiele zbłąkanych dusz pragnie jej towarzystwa, gdyż znajduje w nim ukojenie.