Skocz do zawartości

sen o pogrzebie partnera,chłopaka


anjelka

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ja tez mialam dzis sen o pogrzebie-mojego faceta, to jak sie przygotowalam do pogrzebu,jak plakalam za nim,ze go juz nie bedzie przy mnie, jak spoznilam sie do kosciola- nie wiedzialam jak tam mam sie zachowac i kim jestem dla tych wszystkich ludzi. no i czy w tym pogrzebie wieksze prawa uczestnictwa ma jego byla zona czy ja, mimo tego calego smutku bedac w kosciele zaczelam sie zastanawiac czy moge usiasc kolo jego rodziny. generalnie to byl pogrzeb w kosciele i tam wiekszosc akcji sie odbywala,pozniej stypa (tylko krotki epizod jak zabrala mnie tam jego siostra) a pozniej ja, ktora w tym calym smutku bezsilnie lezalam w lozku i plakalam majac gdzies chodzenie do pracy.

Chyba to byloby na tyle...

moze to istotne ale moj ukochany mezczyzna jest teraz zagranica na delegacji i wroci dopiero 27.08 (nie widzielismy sie juz od 17.07)

dzien przed snem o pogrzebie tez mi sie snil moj facet, ale to byl mily sen,ze zrobil mi niespodzianke i przyjechal wczesniej, ze wslizgnal sie w nocy do lozka a rano jak sie obudzilam myslalam, ze naprawde jest obok. moze ten sen o pogrzebie to taka tesknota za nim?

prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...