Skocz do zawartości

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu


Iguanna

Rekomendowane odpowiedzi

I sen:

Śniło mi sie, że zeszłam do piwnicy w której było mnóstwo zwierząt w zagrodach. Jakieś krowy, byki. Te zwierzęta pamiętam dokładnie, z reszta jest nieco trudniej, ale było ich bardzo dużo. Widziałam również psa jak wychodziłam z piwnicy, biegał po niej.

 

II sen:

Potem śniło mi się, że jechałam gdzieś ze znajomymi. Jechały z nami jakieś dziewczyny których nie znałam. Składaliśmy się na coś (chyba na jagody;p) wiec wyjęłam portfel i przekazałam jednej z nich dyche ode mnie i od kolezanki która podała mi swoją kase. W pewnym momencie 2 dziewczyny zaczęły się do mnie przystawiać. Dziwne. Zażądałam od mojego kolegi żeby się zatrzymał i wysiadłam z samochodu. Nikt nie wiedział dlaczego wysiadam, poniewaz nikt nie widział sytuacji z tymi dziewczynami. Tak wiec szłam drogą, było sporo śniegu. Szłam i skupiałam sie na tym, ze idę. Jak przechodziłam obok boiska, zobaczyłam ze ten kolega jedzie za mną. Udawałam, ze tego nie widze. W końcu wysiadł z samochodu i zaczął się wypytywać, co sie stało itp. Przytulił mnie a ja poczułam ostry ból brzucha. Wiec usiedliśmy. Skończyło sie tak, ze dziewczyny musiały wysiąść a my pojechaliśmy dalej.

Samo boisko było ciekawe, ponieważ nie było na nim śniegu. Widać było piękną, zieloną trawę po której biegali piłkarze w krótkich spodenkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...