Skocz do zawartości

Powtarzająca się osoba


Patka79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosiłabym o interpretację zjawiska :) Od kilku dni co noc śni mi się sen w ktorym gówną rolę odgrywa jedna i ta sama osoba, a mianowicie chłopak w którym się zakochałam ale bez wzajemnosci :). Sny mają różną tematykę ale najczesciej coś czego się obawiałam min to ze mu na mnie nie zalezy. w dzisiejszym snie była sytuacja której obawiałam się najbardziej... ze związał się z moją przyjacółką (szybki opis snu - przyjechał do mnie, lekko się pokłóciliśmy i wszłam z pokoju, jak wróciłam on już siedział w obieciach mojej przyjaciołki, wyzwałam ich i wyrzuciłam z domu :)). Najwazniejsze jest to ze od kilku o nim śnię. Proszę o wyjasnienie, co może to oznaczac ? Aha, nie wiem czy będzie to miało duże znaczenie ale, rzadko snię o czymkolwiek a te sny są wyjątkowo realnie odczuwane. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Te sny według mnie są odbiciem rzeczywistości. Ktoś Ci się bardzo podba, pragniesz go, a jednocześnie obawiasz się, że Twoje marzenia się nie ziszczą. i to się odbija w snach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...