Skocz do zawartości

Sen czy prawda, pomóżcie mi go wyjasnić


Monita152

Rekomendowane odpowiedzi

witam, miała bardzo dziwny sen;/ wiec tak zasnełam super i niewiem czy aj sie obudziłam czy w snie jeszcze dodatkowo śniłam normlanie czułam czyjąs obecność w łózku slyszałam oddech tego czegoś bo niewiem co to było i leżałam nieruchomo, byłam cala spraliżowana, aż nagla to coś mnie dotkneło zaczeło mnie przytulać a ja mialam łzy w oczach i takie uczucie jak by kamień spadł mi z serca i tez zaczełam sie tulić do tej osoby cieszyłam sie ze jest przy mnie itp( dodam ze prawie 5 lat temu chodziłam z chłopakiem który zginał w wypadku samochodowym) i wlasnie cieszylam sie ze to on jest przy mnie itp, ale pożniej zaczełam dotykac jego dloni nie widzialam ich ale czułam i zrozumialam ze to chyba raczej nie on bo miał jakies dziwne dlonie, o i sie wystraszylam i pozniej juz nie pamietam co sie stało, no i po chwili obudzilam sie, dodam ze do tej pory czuje dotyk tej osoby na sobie,

JAK WY TO ROZUMIECIE??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Monita152

Możliwe ze ten sen daje Ci wskazówkę że czas najwyższy przygotować się na pojawieniesię nowej osoby (partnera) w Twoim życiu uczuciowym (łóżko), kogoś na kim bedzie Ci równie mocno zależało co na tamtym chłopaku.. a jednak będzie to ktoś nowy (inne ręce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

To też, ale problem moze być w tym, że ta tęsknota mogła przyciągnąć Inkuba. Stąd moze te uczucia fizycznosci w dotyku. Chciałabym abyś to Ty winteer się nie myliła tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monita152

Możliwe ze ten sen daje Ci wskazówkę że czas najwyższy przygotować się na pojawieniesię nowej osoby (partnera) w Twoim życiu uczuciowym (łóżko), kogoś na kim bedzie Ci równie mocno zależało co na tamtym chłopaku.. a jednak będzie to ktoś nowy (inne ręce)

 

ale ja juz jestem z kimś od ponad 4 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...