Skocz do zawartości

Ogień


migotka20

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo bym prosiła o interpretacje snu który do dzis nie daje mi spokoju i mimo wielu prób nie potrafiłam go sama zinterpretować. Jest to sen który śnił mi się bardzo często gdy byłam małą dzieczynką i co noc był identyczny. We śnie widziałam siebie taką jaką wtedy byłam a więc mała dziewczynką z małym pieskiem uciekającą przed ogniem a wręcz pozarem. Przezywam w tym snie okropny strach poniewaz oprocz pieska nie ma przy mnie nikogo i cały sen jest w biegu jak uciekam z pieskiem przed ogniem który wszystko pali i jak zwykle budziłam sie w momencie w którym nie miałam juz gdzie uciec poniewaz wszędzie był ogień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

A czy te sny teraz wracają? czy też skończyły się? I czy w Twoim dzieciństwie mogło być coś co sprawiło strach? Np czy w tym czasie twoi rodzice się nie rozchodzili, albo nie zdarzyło się coś, co zahwiało twoim poczuciem bezpieczeńtwa. Wówczas, jako mała dziewczynka nieco inazej postzregałaś świat, a pewne aspekty życia, dla Ciebie niezrozumiałe sprawiały wrazenie zagrożenia. piesek jako najlepszy przyjaciel, coś co sprawiało, ze człaś się bezpieczna był z Tobą, a ty chciałaś go chronić najlepiej jak umiałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...