Skocz do zawartości

Pani bliźnięta + pan lew:)


AGGI2305

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi napisać jak wygląda przyszłość dla spokojnego bliźniaka(pani) i spontanicznego lwa (pan) jestem w stałym związku właśnie z panem lwem i ciekawi mnie co dalej wyniknie z naszego wspólnego życia bo wiele już czytałam ale zawsze coś innego raz że to świetny związek a raz że ten związek lepiej zakończyć i im szybciej tym lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Bliznieta i Pan Lew

 

Rozrzutność i beztroska. Tych dwoje ma ze sobą wiele wspólnego. Nie są to jednak cechy, na których można zbudować solidny związek. Obydwoje nastawieni są na podbój świata oraz rozrywki. Ich inwencja twórcza ucieleśnia się głównie w zdobywaniu wielbicieli. Obydwoje mają aktorskie zdolności. Na scenie lubią odgrywać rolę pierwszoplanowe. Lew co prawda zjednuje publiczność swoim dostojeństwem i pozorną powagą, zaś Bliźnięta - dziewczęcym urokiem i poczuciem humoru.

 

Dochodzi między nimi do rywalizacji o względy większości. Obydwoje przy tym trwonią pieniądze na stroje, perfumy, wystawne przyjęcia etc. Dla nich życie to pasmo niekończących się przyjemności. Epikur byłby z nich dumny. Gorzej bywa ze zdobyciem funduszy. On najchętniej każdą pracą obdarzył by innych, ona szybko się nudzi.

 

W związku brak ładu i spokoju. Im obojgu potrzebny jest partner, który pomógłby ich energię i kreatywność wykorzystać do celów bardziej wymiernych i intratnych. W ich sypialni mogą być duże rozdźwięki. Jego lwi temperament nie znajduje pełnej satysfakcji w ramionach Bliźniaczki, która najchętniej noc spędziłaby na omawianiu różnych seksualnych nowinek.

 

Jesteście dobrymi kompanami. Lubicie bawić się w swoim towarzystwie. Lecz... może lepiej zostać przyjaciółmi?

 

 

i cos na wesolo na Pana Lwa ;)

 

Prawdziwy rasowy Lew to poczciwina, o dobrym szczerym sercu, wierny, niczym podwórkowy burek. Jednak wszystko czyni, by błyszczeć, lśnić i stać na świeczniku, chociażby tym najniższym, najzwyklejszym. Nie pozwoli ci na pominięcie swojej osoby, nawet w kolejce po gazetę, musisz oddać mu hołd i cześć. W domu rola pierwszoplanowa, ty zawsze na zaszczytnym drugim miejscu. Jeśli jednak będziesz sprytnie prawić mu komplementy, robiąc przy tym swoje, otrzymasz całkiem niezłe pole manewru. On pusząc się i nadymając niczym paw w trakcie godów, niczego nie zauważy. I kto tu będzie Lwem?

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam bardzo podziękować za tak obszerną odpowiedź:)jest w tym wiele prawdy ale ja jestm troszkę inna niz typowy bliźniak.owszem szybko się nudzę,lubię być w centrum uwagi choc nie zawsze i nie zmieniam facetów jak rękawiczki hihihi nie lubię wydawać niepotrzebnie pieniędzy choć nie powiem czasem mnie kusi hahahah:)))jestem z moim mężem już od bardzooo dawna i zgadzam się z tym że ciągle rywalizujemy ze sobą choć teraz już mniej bo z czasem człowiek się zmienia:) mąż owszem typowy lew :)) ja jestem raczej skromna osobą i choć lubię być zauważona przez ludzi nie koniecznie lubię się wystawiać w publikę bo jestem raczej wstydliwa:)))hmmmmm czy to cecha bliźniąt ???

Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam gorąco:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w rodzinie połączenie bliźniaczki i lwa. Ścinają się na każdym kroku, dwie silne osobowości. Taki związek przetrwał tylko dlatego, że mieli dzieci. Miłość z rozsądku. Teraz mieszkają osobno, jedno nie chce znać drugiego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jestem lew moja byla byla blizniak i zupelnie sie nie udalo... ona imprezowiczka jakich malo, ja spokojny raczej, ona rozwiazla bym powiedzial, ja raczej staly w uczuciach... twierdzial ze ją "ograniczam" chociaz uwazam ze to zdecydowana przesada... po niej mam skorpionke i jest idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...