Jump to content

Czynności wstępne do wróżenia

Coen

Recommended Posts

Wiem, że runy typowo nie służą do wróżenia, jednak mnie dość interesuje akurat ten aspekt wróżbiarstwa :) Pytanie jest następujące - W jaki sposób rozpoczynacie wróżenie za pomocą run? Zapalacie świeczkę? Kładziecie jakieś specjalne chusty, obrusy pod runy, itd.?

Guest Jaga_Wiedzma

Nie, kiedy potrzebuję rady runy, to po prostu po nią sięgam. Runy nie mają aspektu wróżbiarskiego. One doradzają i wskazują ale nie wróżą.

Najwazniejsze to wyciszyć umysł, skupić się na konkretnej sprawie i na runach. cała reszta typu świece, obrusy, kadzidła i inne to dobre dla ewentualnego klienta ale calkiem zbędne.

Ja jeden fhutark, taki maly zrobiony z muszelek zawsze mam przy sobie. I czasem sięgam po radę. A było raz, ze i w autobusie w podóży.

• 2 weeks later...
Guest winteer

Yoko

Dlaczego powielasz informacje, które ktoś inny umieścił na forum?

Najpierw zapoznaj sie z regulaminem forum - do którego się z resztą nie zastosowałaś

Nie wiem czy zły temat bo taki mam nagłówek więc Runy to tu:

Forum ezoteryczne Ezoforum.pl > Forum tematyczne > Runy

Nie wiem czy ktoś napisał sprawdzałam i nie mogłam znaleźć czegoś takiego tu więc wkleiłam.

Co w tym złego.

Usunęłam wiadomość żeby przypadkiem nikt się nie zemścił za to na mnie.

Edited by Yoko

autorowi postu chodziło o podanie konkretnej informacji,jak zaczynać wróżenie z run, a Ty wkleiłaś wszystko co tylko znalazłaś o runach. Tak trochę bez sensu...

nie całkiem bo było opisane o nich że po kurtce każdy mógł szybko się zapoznać z znaczeniem i było też tam jak wróżyć, po prostu komplet w jednym, ale cóż, jak to się mówi było minęło.

Yoko, ale te wszystkie informacje juz sie znajduja na forum w dziale Runy. Wystarczy sie 'wysilic' i wejsc do niego ze strony glównej, a nie przez odnosnik do najswiezszego postu w tym temacie.

To jest akurat temat 'Czynnosci wstepne do wrózenia', a Twój post nie oszukujmy sie, niewiele mial z tym wspólnego.