Skocz do zawartości

Wyciągam swoje oko


Yodam

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem u dziadkow w domu dokladnie w kuchni. Stoje i wyciagam sobie prawe oko (mam niebieskie oczy). Później patrze na nie i patrze na drugie oko (zielone) ktore wsadzam na miejsce tego co wyciągnąłem. Przedtem jednak, porównuje te żyłyi inne mieso które są z tyłu oczu. Później z nowym już okiem, czuje, że ono jes za małe. Wsadzam palca między oko a oczodół i czuje przestrzeń. Wchodze na góre, do pokoju gdzie jest komputer. I czasem widze tym nowym okiem a czasem nie. Zanika obraz z niego a czasem się pojawia, ale mam wrazenie ze tylko wtedy gdy tego chce.

 

Sen byl bardzo realistyczny wiec zapamietalem kazdy szczegół. Rano jak wstalem, oczy mnie mocno bolały.

 

[ Dodano: 2006-08-27, 13:14 ]

Prosze pomozcie :( to bardzo wazne jest dla mnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem u dziadkow w domu dokladnie w kuchni. Stoje i wyciagam sobie prawe oko (mam niebieskie oczy). Później patrze na nie i patrze na drugie oko (zielone) ktore wsadzam na miejsce tego co wyciągnąłem. Przedtem jednak, porównuje te żyłyi inne mieso które są z tyłu oczu. Później z nowym już okiem, czuje, że ono jes za małe. Wsadzam palca między oko a oczodół i czuje przestrzeń. Wchodze na góre, do pokoju gdzie jest komputer. I czasem widze tym nowym okiem a czasem nie. Zanika obraz z niego a czasem się pojawia, ale mam wrazenie ze tylko wtedy gdy tego chce.

 

Sen byl bardzo realistyczny wiec zapamietalem kazdy szczegół. Rano jak wstalem, oczy mnie mocno bolały.

 

[ Dodano: 2006-08-27, 13:14 ]

Prosze pomozcie to bardzo wazne jest dla mnie

- hmmm, jesteś w sytuacji zmiany postrzegania otaczającego świata. Jest w tym wszystkim jakiś paradoks, bo:

1) w końcu wyciągnięcie oka to Twoja własna decyzja,

2) a jednak czujesz dyskomfort.

Czy to możliwe, abyś zmienił swój punkt widzenia na "gorszy" i to jeszcze świadomie? Coś mi tutaj nie gra. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... sen dokladnie opisalem tak jaki jaki byl. W ta sama noc, mialem jeszcze inny sen, bulo tak ze uciekalem z jakas kobieta ubrna na bialo, bylo to na krawedzi jakiegos futurystycznego budynku. Wszedzie bylo zółto. Gonili mnie jacys goscie ktorzy wygladali na gliniarzy. W pewnym momencie kobieta zsunela sie i trzymala krawedzi. Ja zlapalem ja za reke i dalej juz nic niebylo.

 

Co do tego nu z okiem, to wyczytalem na senniku, ze oko niebieskie jakie mialem to wielka milosc. Ale ja je wyciagam, moze chodzi o to ze sie pozbywam wielkiekj milosci ? Tylko niewiem co oznacza zielone oko na miejscu niebieskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jeszcze, czy dużo czasu spędzasz nad kompem? Jeżeli tak, to co właściwie na nim robisz? Bo pojawiła się w mojej głowie pewna koncepcja dotycząca rozwiązania tego snu, ale muszę się upewnić, czy podążam w prawidłowym kierunku. Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2006-08-27, 13:48 ]

Co do tego nu z okiem, to wyczytalem na senniku, ze oko niebieskie jakie mialem to wielka milosc. Ale ja je wyciagam, moze chodzi o to ze sie pozbywam wielkiekj milosci ? Tylko niewiem co oznacza zielone oko na miejscu niebieskiego.
- w tym przypadku te kolory mają małe znaczenie, bardziej chodzi w ogóle o fakt zamiany jako takiej. Barwy mają za zadanie zaaakcentować proces. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ostatnio siedze duzo przed PC, głównie tworze grafike 3d i siedze w internecie na różnych forach. W ta sama noc co mialem ten sen, obejrzałem Blade Runnera na kompie.

 

[ Dodano: 2006-08-27, 14:05 ]

A i jak nie siedze na PC to gram na basie, czasem bardzo długo, cały dzien lub pół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, bo tam jest taka mała wskazówka dla Ciebie, rzeczywistość wirtualna Cię ogranicza. Sam wyciągasz oko, bo to Twoja decyzja... i to się zgadza. A ten dyskomfort - czujesz, że czegoś brakuje... istnieje luz w oczodole... PC to nie wszystko, postaraj się zwrócić większą uwagę na pozostałe aspekty życia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...