Skocz do zawartości

Pocałunki na schodach


Cindy

Rekomendowane odpowiedzi

Przyśnił mi sie dzisiaj kościół, to chyba były rekolekcje, bo były moje kolezanki i znajomi mojego byłego chłopaka...i właśnie w tym sęk..odprawiała sie msza były jakieś nauczki a my ciagle na siebie spoglądaliśmy, wiedziałam ze sie nie odzywamy od jakiegos dłuzszego czasu pomimo tego wiedziałam ze zasoba tęsknimy...Gdy wychodziłam, spotkaliśmy sie na schodach..przechodzili inni ludzie, a my sie namiętnie całowaliśmy. Zrobił mi sie głupio i zabrałam go z tych schodów do jakiegoś załuku..i sen sie skonczył Co to moze oznaczac????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyśnił mi sie dzisiaj kościół, to chyba były rekolekcje, bo były moje kolezanki i znajomi mojego byłego chłopaka...i właśnie w tym sęk..odprawiała sie msza były jakieś nauczki a my ciagle na siebie spoglądaliśmy, wiedziałam ze sie nie odzywamy od jakiegos dłuzszego czasu pomimo tego wiedziałam ze zasoba tęsknimy...Gdy wychodziłam, spotkaliśmy sie na schodach..przechodzili inni ludzie, a my sie namiętnie całowaliśmy. Zrobił mi sie głupio i zabrałam go z tych schodów do jakiegoś załuku..i sen sie skonczył Co to moze oznaczac????
- jak wyglądają Wasze relacje w realu? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio źle, nie odzywamy sie do siebie, ale często mysle o nim...tylko dlaczego ten kościół..to chyba śa jakieś moje marzenia.Nie wiem... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio źle, nie odzywamy sie do siebie, ale często mysle o nim...tylko dlaczego ten kościół..to chyba śa jakieś moje marzenia.Nie wiem...
- Kościół jest symbolem wspólnoty, a więc sen oznacza, że wiele Was wciąż łączy, nawet jeśli nie jesteście ze sobą aktualnie w kontakcie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuje Ci za odpowiedz:) hmm...to chyba jedynie wieź psychiczna i to z mojej strony..nie utrzymujemy kontaktu już od dwóch miesiecy, pomimo tego ze ostatnio spotkalismy sie w klubie...ale to być moze dlatego że tanczyłam ze swoim przyjacielem..chociaż też nie jestem tego pewna, zapominam o nim, tylko nie rozumiem dlaczego miewam tak często sny z nim..chyba poszukuje uczuć tam gdzie ich nie ma :(

 

[ Dodano: 2006-08-30, 17:03 ]

Wczoraj natomiast sniło mi sie, że przyszedł do mnie do domu bardzo spóźniony a mieliśmy pojechać na jakąś imprezę. Powiedziałam mu co o nim myśle i ze juz nigdy nie bedzie ze mnie robił głupiej, bardzo krzyczałam (aż sama byłam w szoku i czułam ze on sie obraził na mnie na zawsze) a on robił tylko takie dziwne miny i nic sie nie odzywał..po chwili do tej całej kłótni dołaczyła moja mama i też zaczęła mówić mu co ja boli w jego zachowaniu..wiec ogónie było niezaciekawie a on tylko milczał...co to znaczy???

 

[ Dodano: 2006-08-30, 17:09 ]

a dzisiaj sniło mi sie ze mój brat chciał zabić mnie i mamę..ostatecznie zrezygnował z tego pomysłu..i postanowił zabić swoja koleżankę ze szkoły...o bosheee my oczywiscie próbowałysmy go powstrzymać..ostatecznie nie wiem jak to sie skończyło bo sie wybudziałm :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...