Jump to content
Dioklecjan

Poszukuję

Recommended Posts

Dioklecjan

Wiem, że to dział do umieszczania linków ale proszę pomóżcie, nigdzie nie mogę znaleźć. Szukam książki Henrego Miltona "Magia celtycka" oraz wszelkich książek z rzetelną wiedzą na temat Celtów(kultura,magia,mitologia itd.). Proszę o pomoc.

Jeanne66

Ja szukałam jej też i to bardzo długo. Tyle, że jakiś czas temu. Nie znalazłam niestety i kupiłam sobie "papierową wersję". Nie należy ona do najdroższych a można zawsze mieć pod ręką, na komputerze to nie to samo wg mnie :)

Pit

Tak ,różnica jest ,np,długie patrzenie w monitor a na strony książki.

Dioklecjan
Ja szukałam jej też i to bardzo długo. Tyle, że jakiś czas temu. Nie znalazłam niestety i kupiłam sobie "papierową wersję". Nie należy ona do najdroższych a można zawsze mieć pod ręką, na komputerze to nie to samo wg mnie :)

A jeżeli chodzi o treść owej książeczki to jak ją oceniasz?Z

Znacie ewentualnie inne publikacje dotyczące Celtów.

Jeanne66

Jest naprawdę świetna. Od bardzo ciekawie opisanej historii, kultury itp po zwierzęta w tradycji celtyckiej. Tematyka Celtów nie należy raczej do grupy moich "największych zainteresowań" a i tak przeczytałam ją od deski do deski. Gdyby była kiepsko napisana to raczej bym nie dotarła nawet do połowy.

Na końcu książki jest kilka tytułów polecanych przez wydawnictwo. W tym "Magia Celtów i Wikingów" Adriana Devin'a. Mam dwie jego książki i też są warte polecenia :)

Pit
Wiem, że to dział do umieszczania linków ale proszę pomóżcie, nigdzie nie mogę znaleźć. Szukam książki Henrego Miltona "Magia celtycka" oraz wszelkich książek z rzetelną wiedzą na temat Celtów(kultura,magia,mitologia itd.). Proszę o pomoc.

Tutaj ,podam ci fajną stronę ,na temat Celtów ,(tytuły książek ,artykuły itp.) .

CELTOWIE