Skocz do zawartości

nowe, piękne mieszkanie


dino

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Śniło mi się, że mąż prezentował mi nasze nowe piękne mieszkanie. Mieszkanie wielkie i urządzone w najlepszym stylu – granity , marmury, piękne posadzki, kryształowy żyrandol w salonie. Mieszkanie ogromne, dwupoziomowe, co najmniej 2 łazienki, a najpiękniejsze były pokoje dzieci – super zabawki i nowoczesny sprzęt grający. Dodatkowo mieszkanie w centrum dużego miasta (jakiego – nie wiem), co dodatkowo wpływało na jego wartość. Sen nierealny z powodów finansowych, ale był zaskakujący bo w nim mogłabym mieć wszystko co dusza zapragnie.

Jeśli opis tego snu pojawił się dwukrotnie to z góry przepraszam, nie było to celowe z mojej strony. Za interpretację z gory dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze bardzo dbasz o swoja rodzine i po prostu chcialabys miec takie mieszkanie, gdzie wszyscy bylibyscie szczesliwi... a czesto szczescie kojarzy nam sie z przepychem, wiec jest o symbol. W takim razie mozesz miec takie mieszkanie, gdzie bedziecie szczesliwi i nie zalezy to od wyposazenia, ale od tego czy bedzie miedzy wami milosc i zrozumienie dla kazdego czlonka rodziny. Zycze Ci tego z calego serca :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za interpretację. Rzeczywiście stanowimy zgraną ekipę. A co do twojej rady el argento to chyba ją zastosuję, ale muszę ją zastosować przemyślanie, bo mąż śmieje się z moich przeczuć i snów - a mam takowe dosyć często i bardzo intensywne. Z jednego się nie śmieje. Wielokrotnie śnił mi się mój znajomy, starszy człowiek, który mieszkał bardzo daleko. Kontaktowaliśmy się tylko 1-2 razy do roku, ale od jakiegoś czsu nie miałam od Mundka żadnych wiadomości, a śnił mi się cały czas. Znalazłam w końcu kontakt przez internet z jego córką i dowiedziałam się, że nie żyje od jakiegoś czasu. Od tej pory nie śnił mi się już ani razu. Zdecydowanie chciał abym o tym wiedziała.

Co do znaczenia ww. snu mąż nie ma wątpliwości, ale resztę zbywa śmiechem. Nie macie wrażenia, że kobiety są predysponowane do odczuwania na dodatkowych frontach? W końcu mówi się o kobiecym szóstym zmyśle... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...