Skocz do zawartości

Dziwna podróż pociągiem!


nemko

Rekomendowane odpowiedzi

Sen sprzed paru dni.

Pamiętam tylko tyle, że śniło mi się że wchodzę na peron stacji PKP i chcę wsiąść do pociągu chyba elektrycznego. Okazuje się że pociąg jest strasznie przepełniony pasażerami, nie było miejsca na pomoście, a wielu ludzi prawie zwisając na zewnątrz pociągu trzymało się uchwytów. Ponieważ zależało mi na pojechaniu właśnie tym pociągiem zdecydowałem się stanąć na stopniach które znajdują się na zewnątrz drzwi, złapać się uchwytu na zewnątrz pociągu i pojechać.

Przejechałem tak jedną stację, część pasażerów wysiadła, zrobiło się luźniej i dalszą podróż chyba kontynuowałem już w środku pociągu. I na tym właściwie kończy się pamięć mojego snu.

Jakie znaczenie ma ten sen, może mi ktoś powie?

Edytowane przez nemko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz przetrwać trudną sytuację, niewygodę; potrafisz dążyć do wyznaczonego celu.

 

Brawo!

 

PS. Na drugi raz możesz wyobrazić sobie od razu luźny pociąg ;) Bo skupiłeś się na trudnościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz przetrwać trudną sytuację, niewygodę; potrafisz dążyć do wyznaczonego celu.

 

Brawo!

 

PS. Na drugi raz możesz wyobrazić sobie od razu luźny pociąg ;) Bo skupiłeś się na trudnościach.

 

Śliczne dzięki za interpretację:icon_smile2:

Tych trudnych chwil w życiu mi nie brakuje i raczej stosuję walkę z nimi niż ich omijanie. Może trochę gorzej jest z tym dążeniem do celu.....

Ps. A jak mam rozumieć "wyobrażenie luźnego pociągu" i czy chodzi tu o wyobraźnię podczas snu, bo chyba bym nie potrafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :)

 

 

"Nie od razu Kraków zbudowano" :)

Świadomy sen - Wikipedia, wolna encyklopedia

Powodzenia!

 

Przeczytałem z grubsza opis Świadomego Snu i jeżeli dobrze zrozumiałem, to co jakiś czas mi się to przytrafia.

Nie wiem czy mogę w takim stanie (snu na jawie) snu w ogóle wypocząć (czytaj spać), skoro śnią mi się raczej nieprzyjemne rzeczy pomieszane z sytuacjami z dnia codziennego. Jestem świadomy podczas snu że to wszystko tylko sen, ale i tak nie mogę tego snu przerwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem z grubsza opis Świadomego Snu i jeżeli dobrze zrozumiałem, to co jakiś czas mi się to przytrafia.

Nie wiem czy mogę w takim stanie (snu na jawie) snu w ogóle wypocząć (czytaj spać), skoro śnią mi się raczej nieprzyjemne rzeczy pomieszane z sytuacjami z dnia codziennego. Jestem świadomy podczas snu że to wszystko tylko sen, ale i tak nie mogę tego snu przerwać.

Przecież i tak śpisz i jakoś tam wypoczywasz.

 

Skoro już wiesz w czasie snu, że to sen, to możesz pomyśleć wtedy o tym, jak chciałbyś, żeby się zdarzenia potoczyły.

Nie o tym, jak zmienić obecną sytuację.

Możesz po prostu zmienić temat.

 

Spróbuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak śpisz i jakoś tam wypoczywasz.

 

Skoro już wiesz w czasie snu, że to sen, to możesz pomyśleć wtedy o tym, jak chciałbyś, żeby się zdarzenia potoczyły.

Nie o tym, jak zmienić obecną sytuację.

Możesz po prostu zmienić temat.

 

Spróbuj :)

Śliczne dzięki :)

Rozumiem, a czy pomyślenie podczas snu o tym jak bym chciał żeby dane zdarzenie się potoczyło, będzie miało jakiś pozytywny wpływ na sytuacje które mnie spotykają na jawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne dzięki :)

Rozumiem, a czy pomyślenie podczas snu o tym jak bym chciał żeby dane zdarzenie się potoczyło, będzie miało jakiś pozytywny wpływ na sytuacje które mnie spotykają na jawie?

A wiesz, jak bardzo zaawansowane pytanie zadałeś? :)

 

Mogę odpowiedzieć tylko: sprawdź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc proszę odpowiedz, a ja będę starał się sprawdzić :)

Cokolwiek bym Ci nie o[d]powiedział, dla Ciebie najważniejsze jest własne doświadczenie.

 

Test everything. Believe nothing. - motto Temple of the Vampire (link w podpisie).

 

Sprawdzaj, próbuj, doświadczaj, obserwuj co się dzieje, wyciągaj wnioski... i miej na uwadze, że wnioski wyciągnięte z jednego czy kilku doświadczeń nie muszą być kompletne.

 

Cieszę się, że Cię to tak bardzo interesuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek bym Ci nie o[d]powiedział, dla Ciebie najważniejsze jest własne doświadczenie.

 

Test everything. Believe nothing. - motto Temple of the Vampire (link w podpisie).

 

Sprawdzaj, próbuj, doświadczaj, obserwuj co się dzieje, wyciągaj wnioski... i miej na uwadze, że wnioski wyciągnięte z jednego czy kilku doświadczeń nie muszą być kompletne.

 

Cieszę się, że Cię to tak bardzo interesuje!

 

Dzięki za porady i ukierunkowanie. zobaczę co z da się zrobić w tej materii :)

 

Ps. Nie za bardzo wiem jak poruszać się po forum, a chciałbym wysłać do Ciebie prywatną wiadomość.

Edytowane przez nemko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Nie za bardzo wiem jak poruszać się po forum, a chciałbym wysłać do Ciebie prywatną wiadomość.

Też myślałem o prywatnych wiadomościach, i to jest tak jak pisze Sephira: napiszesz 10 postów i automatycznie "włączą" Ci się pw :)

 

Jeszcze tylko 4 posty! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemko, napisać pw będziesz mógł dopiero kiedy napiszesz 10 postów na forum.

 

Przy okazji proszę o uzupełnienie tagów w temacie.

Pozdrawiam.

 

Przepraszam, i obiecuję że to zrobię ale jeszcze nie teraz. Mam sporo spraw na głowie i trochę brakuje mi czasu. Mam nadzieję że dam sobie radę.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemko, napisać pw będziesz mógł dopiero kiedy napiszesz 10 postów na forum.

 

Przy okazji proszę o uzupełnienie tagów w temacie.

Pozdrawiam.

 

 

Przepraszam że piszę w tym miejscu, ale chyba nie jestem za mocnym internautą.

Nie wiem co to są te tagi (coś tam czytałem na ten temat w internecie) i jak je zastosować w moim temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...