Skocz do zawartości

zły sen-ZĘBY


paulina*

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o interpretacje jesli wiecie cos na temat zębów.przyśnił mi sie dość dziwny sen, otóż bylam z ciocia w poblizu szkoły gdzie niby uczył sie mój brat.w pewnym momencie zauwazyłam ze 2 chlopaków chce go wziąć gdzies na bok zeby niby porozmawiac.wiedzialam ze to zle wróży wiec powiedzialam do cioci zebysmy za nimi poszły.bałam sie ze go pobija.przechodzilysmy obok nich, ale oni tylko z nim rozmawiali wiec zeby nie dac poznac ze znamy go weszlysmy do sklepu obok.chwile postalysmy i po wyjsciu okazało sie ze nikogo juz nie ma.wbiegłam wiec do szkoły zeby go znalezc i zauwazyłam jak stał na umywalka ,bardzo płakał i przemywal sobie twarz wyciagajac kawałeczki zębów.na uwmywalce bylo odrobine krwi.pobiegłam wezwać karetke i wtedy obudziłam sie.do tej pory na mysl o tym snie robi mi sie jakos dziwnie i tak jakbym miala jakies poczucie winy mimo ze to byl zły sen

 

[ Dodano: 2006-09-21, 22:54 ]

jeśli ktoś z Was wie co to moze oznaczać to prosze o wytłumaczenie, bo ja powoli zaczynam świrowac po przeczytaniu " znaczen snów" na roznych stronach. do tej pory wiele moich snow sprawdziło sie ,ale zaden z nich nie byl zwiazany z zebami, wiec nie wiem co to moze znaczyc tak naprawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wariuj. Rozumiem Cię, bo czasem też mam czasem dziwne sny, potem odrazu czytam w sennikach i oczywiście się matrwię.

Mnie osobiście przydarzyło się, że raz śniły mi się zęby i po jakimś czasie dowiedziałam się, że w wypadku samochodowym zginął syn mojego znajomego, a niedawno też przyśniły mi się zęby i zmarł mój wujek. Dlatego jak mi się śnią zęby to zawsze ktoś umiera. Oby teraz szybko mi sie nie śniły.

Nie możesz zgóry zakładać że stanie się coś złego, bo nie każdemu sny się sprawdzają. Ja ostatnio znalazłam ciekawą rzecz, otórz sny podobną są zależne od faz księżyca. Dlatego znalazłam sobie taką tabelkę i według niej srawdzam, czy sen który mi sie dzisiaj przyśnił może sie spełnić czy nie. Ale narazie to dopiero bardzo krótko to stosuję więc nie mogę ci powiedzieć czy tak jest rzeczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ja tez wiem ze zeby snia sie na smierc badz na chorobe.Rok temu snilo mi sie ze wypadly mi dwa zeby i dowiedzialam sie ze zmarl moj wujek i siostra poronila.ostatnio przed wyjazdem na wakacje tzn w lipcu tez mialam sen o zebach-tym razem wyjelam sobie 4 zeby tak sie nakrecilam bo jestem ja,moj maz i dwoje dzieci,wiec akurat cztery osoby i cztery zeby.Na szczescie nic sie nie stalo.slyszalam ze sprawdzaja sie sny ktore sie snia miedzy 2-4 w nocy i ze sprawdzaja sie w ciagu najblizyszych 3 dni i nie zwiastuja nic dla osoby sniacej a dla najblizszych

 

Bardzo balam sie jechac na Wakacje na drugi koniec Polski bo mialam glupie mysli,ze moze wypadek bedzie,albo co,ale odpukac w niemalowane nic sie nie stalo.

Zreszta w tym okresie czasu chodzilam do dentysty i te zeby mogly mi sie snic na wskutek tego-bo boje sie dentysty

 

[ Dodano: 2006-09-27, 15:48 ]

Zaneta 9

 

Jesli mozesz, podaj mi ta stronke z tymi tabelkami.Bede wdzieczna

 

Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22
proszę o interpretacje jesli wiecie cos na temat zębów.przyśnił mi sie dość dziwny sen, otóż bylam z ciocia w poblizu szkoły gdzie niby uczył sie mój brat.w pewnym momencie zauwazyłam ze 2 chlopaków chce go wziąć gdzies na bok zeby niby porozmawiac.wiedzialam ze to zle wróży wiec powiedzialam do cioci zebysmy za nimi poszły.bałam sie ze go pobija.przechodzilysmy obok nich, ale oni tylko z nim rozmawiali wiec zeby nie dac poznac ze znamy go weszlysmy do sklepu obok.chwile postalysmy i po wyjsciu okazało sie ze nikogo juz nie ma.wbiegłam wiec do szkoły zeby go znalezc i zauwazyłam jak stał na umywalka ,bardzo płakał i przemywal sobie twarz wyciagajac kawałeczki zębów.na uwmywalce bylo odrobine krwi.pobiegłam wezwać karetke i wtedy obudziłam sie.do tej pory na mysl o tym snie robi mi sie jakos dziwnie i tak jakbym miala jakies poczucie winy mimo ze to byl zły sen

 

Zęby oznaczają jakąś dotkliwą stratę. Ten sen ma Cię na to przygotować. Spokojnie jednak. Nie ma sensu się spinać i denerwować. Fakr przywołania karetki może świadczyć o przytomności twego umyslu.

pozdrawiam.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem tego forum, a trafiłam tu, bo przejęłam sie dzisiejszym snem. Bardzo proszę o jego interpretacje.

Śniło mi się, że byłam w pracy i na moment wyszłam z biura, żeby zanieść fakturę na magazyn. Po drodze zauważyłam trzy pieski, jeden kulał na łapę, a jakiś szalony kierowca chciał go przejechać, wraz z jakąś panią zaczęłysmy krzyczeć do niego, żeby się zatrzymał. Na szczęście piesek wyszedł z tego cało, ale zaczął przez chwile kuleć na pierwszą łape. A kierwoca rzucił w drugiego z czworonogów jakimś przedmiotem, ale temu pieskowi tez nic się nie stało. Zaraz po tym zdarzeniu, zaczęły wypadać mi zęby - głownie trzonowe, na początku były ładne, na miejscu tych zębów były bardzo brzydkie stare zęby, na które próbowałam nałożyć te, które wyleciały. Niestety nie udało mi się to, ponieważ połamały sie i okazało sie, ze są bardzo popsute, pękały.. Zaznaczam, ze zaczęłam pluć krwią.

Potem zjawił sie mój chłopak, który przebywa za granicą, zaczął się śmiac z całego zdarzenia, mówiąc, ze on juz ma nowe zęby i, ze mnie też da pieniądze na to, żebym wstawiła sobie sztuczne.

Przejęłam się tym snem, a pisze tutaj, gdyż na internecie są różne interpretacje podobnych snów. Bardzo proszę o odpowiedz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...