Skocz do zawartości

suknia panny młodej, nie żyjąca babcia w niej i złe duchy


PeggySue

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu śniła mi się moja babcia... (nie żyje od 2 lat)... zawsze mi się śniła w postaci trupa, zmary... tym razem było inaczej...

Śniła mi się babcia w sukni Panny Młodej. Byłą bardzo szczęśliwa, machała do mnie prawą ręką, a ja bardzo chciłam, aby podzieliła się ze mną swoim szczęściem (obok niej była jakaś osoba, nieznajoma mi, zamazana...) w momencie gdy przyszło mi to na myśl jakaś siła zaczęła mnie przyciskać do łóźka, jakby pasem w bidrach i wciskała mnie z całej siły w łóżko. Wydawała do tego dziwny odgłos... na początku myślałam, że to mój pies, ale on leżał z drugiej strony. Natomiast tą złą siłę czułam z drugiego boku... Chciałam otworzyc oczy, ale nie mogłam. Czułam się jak sparaliżowana. W końcu nieznajoma siła dała mi spokój i puściła... po chwili, gdy znów zaczęłam myslec o babci sytuacja się powtórzyła. Najgorsze jest to, że nie kontrolowałam własnych myśli.

Udało mi się otworzyć oczy... z prawej strony ( tej, po której była siła) nikogo nie było. Z lewej leżał mój pies i spał.

Cały czas w śnie czułam radość. Dopiero w momencie, gdy pojawiła się ta niespotykana siła czułam strach. W śnie miejsce nie było ukazane, jakby z tyłu była mgła, ale z pozytywnym odczuciem i wyczuwałam radosny nastrój.

Nie wiem co może oznaczać ten sen.... Bardzo proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sen z duszeniem się powtarza często po pierwsze radziłabym Ci się dowiedzieć, czy coś niefajnego się do Ciebie nie przykleiło - poszukaj na forum, są tutaj osoby które mogą to wyczuć, ja niestety nie jestem jedną z nich.

 

Jeśli chodzi o sen z babcią, to czy pogodziłaś się po jej śmierci i pozwoliłaś jej odejść?

Suknia panny młodej może oznaczać, że Babcia chce rozpocząć nowy etap, uwolnić się od życia tutaj i teraz. Jest w tej sukni szczęśliwa, bo ten etap nie jest wcale taki przerażający - chce, żebyś o tym wiedziała.

Ty natomiast chcesz ją przy sobie zachować. Co jest zupełnie zrozumiałe.

 

Zła siła, jak ją nazywasz to może być obawa przed utratą Babci, może to być strach (ten często powoduje uczucie duszenia), że Babcię stracisz, jeśli pozwolisz jej odejść.

 

Wiem, że takie sny nie są łatwe, ale powinnaś go przemyśleć pod własnym kątem, w tym sytuacji, jaką masz w życiu i uczuć, jakie masz do Babci. Tylko Ty jesteś w stanie w 100% dobrze określić co znaczył ten sen, bo do Ciebie on jest skierowany.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...