Skocz do zawartości

Rodząca kotka


zabusia174

Rekomendowane odpowiedzi

zabusia174, to zależy od innych czynników i symboli pojawiających się we śnie. Przeczytałaś właściwie regulamin zamieszczania próśb o interpretację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabusia174, to zależy od innych czynników i symboli pojawiających się we śnie. Przeczytałaś właściwie regulamin zamieszczania próśb o interpretację?

 

tak, przeczytałam, napisałam przecież,że widziałam rodzącą kotkę i młode, nic więcej, żadne uczucie temu nie towarzyszyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, przeczytałam, napisałam przecież,że widziałam rodzącą kotkę i młode, nic więcej, żadne uczucie temu nie towarzyszyły

 

widzieć z młodymi: wiele swarów z powodu źle wychowanych dzieci.

Tak to tlumaczy sennik on-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, skoro chcecie się bawić w cytowanie senników, zamiast się wysilić i napisać chociażby gdzie to się działo i jakiego koloru były koty, czy w ogóle w rzeczywistości lubisz te zwierzęta, to mogę się dołączyć to lania wody, a co mi tam:

 

Sen o małych kotkach symbolizuje niekończące się problemy na jawie. Jeśli małe, puchate kocię śni się kobiecie, ktoś będzie chciał ją oszukać, ale jej zdrowy rozsądek sprawi, że próba oszustwa się nie powiedzie.

 

kolejna sennikowa interpretacja:

 

Pojawienie się we śnie ciężarnej kotki ostrzega przed kradzieżą. Pilnuj dobrze swoich narzędzi i przedmiotów osobistego użytku, ponieważ istnieje obawa, że zostaną skradzione.

Sen o nowonarodzonych kociętach można tłumaczyć dwojako:

może być tak, że oczekujesz narodzin dziecka, narodzin, które wniosą wiele radości w życie całego domu. Jeżeli jednak twój związek ni ejest szcześliwy i nie spodziewacie się dziecka, sen może oznaczać zerwanie, a w ślad za nim separację. W takim przypadku sen o kociętach wskazuje na skryte pragnienie posiadania dziecka przez śniącego, a z drugiej strony wewnętrzną walkę, jaka stacza z samym sobą w związku ze skomplikowaną sytuację w życiu osobistym.

Sen o kociętach świadczy o nadmiernej czułostkowości cechującej śniącego. Kiedy widzisz we śnie małe kotki karmione przez matkę, to znaczy, że dręczą cię jakieś problemy psychiczne, może kogoś lub coś straciłeś lub trapi cię głęboki smutek.

 

Po pierwsze więc: co sennik to inna interpretacja (dlatego lepiej dać sobie z nimi spokój),

Po drugie: nie ma ogólnej interpretacji dla wszystkich ludzi na świecie.

 

Pozdrawiam.

 

zgodnie z regulaminem, który rzekomo zabusiu przeczytałaś, Twój temat powinnaś była zamieścić tutaj: http://www.ezoforum.pl/znaczenie-snu/133-kot-30.html

Z resztą poczytaj opisy snów innych osób, a później porównaj ze swoim... jak ja (czy ktokolwiek z interpretujących) mam cokolwiek "zobaczyć" na podstawie jednego zdania?!

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...