Skocz do zawartości

Pies łamiący kość


Tenshi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem nowa na forum i mam nadzieję, że uda Wam się rozjaśnić nieco mój sen, bo dręczy mnie niepokój.

 

Otóż w śnie napada na mnie spory, brązowy pies i wgryza się w moją rękę. Z początku szarpie, z czasem uspokaja się i jedynie patrzy na mnie spode łba, wgryzając się głębiej i głębiej, aż łamie mi kość. Gdy ktoś go w końcu ode mnie odciąga, widzę w swoim przedramieniu kwadratową, czarną dziurę, wielkosci zęba psa i nie mogę poruszać ręką, która robi się cała sina.

 

Sprawdziłam, że podobno pogryzienie przez psa oznacza chorobę, ale jeśli tak jest, to jak ma się do tego moja złamana kość, ręka i ta czarna dziura? Stały się ważniejszym motywem od psa i po przebudzeniu skupiłam się na sprawdzeniu swojej ręki, zaś o psie prawie zapomniałam.

Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenshi, a która to była ręka?

I przede wszystkim, czy możemy wykluczyć, że ból ręki był spowodowany faktycznym dyskomfortem? Może np. leżałaś na tej ręce, zdrętwiała Ci...

Czy we śnie czułaś ból?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź Sephiro :)

 

Otóż była to lewa ręka, faktyczny dyskomfort muszę wykluczyć. Nie czułam bólu we śnie ale reagowałam tak jakby mnie strasznie bolało, do czasu aż pies przestał się szarpać. Wtedy tylko patrzyliśmy na siebie i pozwoliłam mu złamać sobie kość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...