Skocz do zawartości

Ogólnie o uczuciach, interpretacja zdjęcia.


Senderuska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Bardzo proszę o interpretacje kart na niżej przedstawionym zdjęciu. :)

Chodzi mi konkretnie o uczucia. Czy Pan X rzeczywiscie coś do mnie czuje, czy leci na dwa fronty? Czy w najblizszym czasie pokocham kogoś z wzajemnością? Czy uda mi się zapomniec, wymazac, urwać kontakt z Panem X?

Nie wiem czy poprawnie zadane pytania.

 

Z góry ziękuje i pozdrawiam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

dama karo obok 9 pik wskazuje na spotkania z jakąś panią Twojego mężczyzny. Karty pokazują że ona ma kogoś, czyli że jest w związku. Z kart widzę że nie jesteś obojętna swojemu partnerowi, myśli o Tobie. Z tego co widzę, to jesteś zdenerwowana przez tego pana, albo czymś zaniepokojna. Mężczyzna o którym myślisz, bedzie planował jakąś podróż, być może związaną z jakimiś pieniedzmi. Przy nim stoi także jakaś kobieta w ciemnych włosach, myśli o nim, ale dla niej ważne są również pieniądze. Jest ona w związku ale koło niej stoi 9 kier która mówi o romansie, seksie jak i również 10 kier o miłości, być może zostawiła go dla innego mężczyzny albo to on ją. Wydaje mi się że jest to kobieta kłótliwa. Koło ciebie stoi 9 pik która wskazuje na zazdrość, a także że jesteś kobietą o nerwowym usposobieniu i pobudliwym charakterze. Natomiast mężczyzna o którym myślisz określa lekkoducha o domieszce pesymizmu wykazuje zmysł organizacyjny i dużą samodzielność, natomiast nie jest wytrwały w doprowadzaniu do końca rozpoczętych planów, zamiarów i postanowień, wobec ludzi jest przesadnie ostrożny, lubi towarzystwo kobiet, ale w miłości jest niestały.

Edytowane przez czeko86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...