Skocz do zawartości

Czy jest ktoś znający się na karmie, reinkarnacji kto chciałby pomóc?


Dirty

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o bardziej praktyczne zastosowanie tej wiedzy. Jest w moim życiu osoba, z którą tworzę ponoć związek karmiczny (6), odkąd ta osoba weszła w moje życie wszystko przestało mieć znaczenie, od tej pory myślę tylko o nim. To nie jest zwykłe "zakochanie" jak się może wydawać, to jest już coś innego i bardzo przeszkadza mi w życiu, dosłownie straciłam chęć do życia - nie wiem czemu ale on tak na mnie wpływa. Kiedy go nie ma tęsknię, nic mnie nie cieszy, kiedy jest to żyję tylko nim i wszystkie inne czynności wydają mi się śmieszne i bezsensowne, w jego obecności chociaż cieszę się że jesteśmy razem czuję dziwne przygnębienie i ogromną zazdrość. Nie umiem życ bez niego, ale z nim też nie, kiedy miałam okazję z nim byc zrezygnowałam, bo czułam strach przed tym.Nie rozmawialimy ze sobą ponad rok i wiele miesięcy zajęło mi żeby zająć się życiem, ale wystarczyło tylko żeby ktoś przy mnie wpomniał o nim, lub widziałam go przypadkiem traciłam nastrój i nie mogłam przez cały dzień normalnie funkcjonować.

Nie należę do kobiet które dla faceta porzucają swoje zainteresowania i stawiają go na piedestale, tymbardziej nie rozumiem co się ze mną dzieje. Spotykamy się ok 6 lat z przerwami a znamy kilka lat dłużej i to trwa od dnia kiedy go pierwszy raz zobaczyłam, to bardzo utrudnia życie, tymbardziej że zniszczyłam tym swój związek. Czuję do niego ogromny pociąg i jednocześnie to destrukcyjne uczucie którego nie umiem nazwać. Zastanawia mnie czy nie powinnam szukać przyczyn gdzieś głębiej - wspólna karma? Czy jest tutaj ktoś kto ma wiedzę, która mogłaby mi pomóc to zrozumieć, poradzić coś? Czytałam troche w tym temacie ale nie znalazłam dokładnie tego czego szukam. Najchętniej skorzystałabym z regresji itp ale dla mnie to droga impreza więc może ktoś mi pmoże tak na chłopski rozum... Wiem, że są jakieś afirmacje aby uwolnić się od takich związków, ale ja się nie chcę uwolnić dopóki tego nie zrozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...