Skocz do zawartości

Duchy, zapowiedź śmierci, sklep, dwie sąsiadki


pawel116

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Śniłem, że będąc na mieście widziałem duchy, które nie odstępowały mnie na krok. Mówiły, że lada chwilę umrę i przeniosę się do Boga, spotkam się z nim itp. Nie wiedziałem co mam o tym myśleć, czułem wewnętrzny niepokój. Później znalazłem się w swoim domu, była noc, słyszałem odgłosy duchów. Nie mogłem zasnąć, wstałem i zacząłem sobie wróżyć - chciałem poznać datę domniemanej śmierci. Spojrzałem do swoich notatek, gdzie podane były 2 karty i 2 dni tygodnia. Potem nastał kolejny dzień, wszedłem do jakiegoś popularnego sklepu, gdzie było mnóstwo butów. Oglądałem je i przymierzałem. Potem przeszedłem do działu z odzieżą, gdzie przeglądałem koszule z krótkim rękawem. Byłem zafascynowany kolorami i wzorami. W pewnym momencie ktoś powiedział, że musimy się zbierać, więc zostawiłem wszystko i wyszedłem. Na koniec znalazłem się znów w swoim domu, wyjrzałem przez okno, gdzie zobaczyłem dwie sąsiadki (jedna z nich nie żyje) dłubiące w ziemi pod balkonem. Sadziły coś albo wyrywały chwasty... Pierwsza siedziała przy jednym końcu balkonu, a druga przy drugim.

 

Pozdrawiam i proszę o interpretację.

Edytowane przez pawel116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Obraz miasta i Twojego domu,to symbole Twojego wnetrza i tego co sie w nim dzieje.Duchy,ktore za Toba lazily,to Twoje przeszle juz pogrzebane i zapomniane sposoby postepowania,badz myslenia,ktore mimo wszystko odbijaja sie echem w terazniejszosci.Niestety powoduja Twoj niepokoj,straszac Cie rychlym zgonem.Nie oznacza to wcale,Twojego zgonu faktycznego,raczej gleboka przemiane wewnetrzna.Czujesz,ze ta przemiana sie zbliza.Sklep symbolizuje nasz psychczny magazyn,w ktorym uzupelniamy energie (zywnosc),lub przygotowywujemy sie do nowych rol spolecznych (odziez).Przymierzasz sie,badz bedziesz sie przymierzal do czegos,jednakze poniewaz wyszedles z tego wewnetrznego magazynu z pustymi rekami,to nie wiemy,czy rzeczywiscie zdecydujesz sie na przyjecie tej roli.Na razie raczej sie przymierzasz (mierzyles buty itp).Suma sumarum te zmiany juz sie zaczely i beda dotyczyc czegos lub kogos z przeszlosci (nie zyjaca sasiadka),co mocno tkwi w Twojej glowi (obraz kopania ziemi) i rzutuje na terazniejszosc.Byc moze za sprawa tego czegos zmieni sie rowniez Twoje bliskie otoczenie (sasiadki kopaly pod Twoim balkonem).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...