Skocz do zawartości

"Nietypowe"połączenie ON(strzelec)+ON(ryby)


beniek88

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, chciałem poruszyć pewien temat, mam znajomego który jest homoseksualistą i poprosił mnie o horoskop partnerki dla niego i jego chłopaka (z tarota mu już wrózyłem) ale tutaj się rodzi problem, w jaki sposób patrzec na takie związki? Może ktoś mógły mi pomóc? (a raczej nie mnie, tylko jemu) Jesli komś to pomoże, to chłopak spod znaku ryb jest bardziej "kobiecy"...

 

PS. Przepreaszam jesli kogos uraziłem tym postem, wiem że poruszam drazliwy temat dla niektórych, ale mam nadzieję, ze na tym forum sa osoby tolerancyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

W typowy sposób wygląda ich horoskop partnerski następująco:

 

To trudna para, niełatwo znaleźć im porozumienie. Pan Strzelec zachwyci się tajemniczą i nieuchwytną urodą Pani Ryby i natychmiast będzie miał ochotę ją zdobyć. Pani Ryba będzie pod dużym wrażeniem niezależności i towarzyskiej swobody Strzelca. Ich seksualne porozumienie może być wyjątkowe. W codziennym życiu zupełnie jednak do siebie nie pasują. Pani Ryba przejmuje się każdym nieszczęściem czy niepowodzeniem, chce pomagać skrzywdzonym i tak naprawdę często zapomina o swoich potrzebach. Pan Strzelec jest nastawiony na własne przyjemności i rzadko kiedy pamięta o innych. Aby para ta przetrwała dłużej, Pan Strzelec musi porzucić swój egoizm i wyrzec się wielu codziennych przyjemności. Pani Ryba natomiast nie powinna ciągle narzekać i zacząć patrzeć bardziej pogodnie na życie.

 

źródło - Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Macie silnie rozwiniętą wyobraźnię. Cechuje Was skłonność do składania obietnic bez pokrycia, niemożliwych do spełnienia. On jest mniej skomplikowany w kontaktach, potrafi mówić o wszystkim wprost, bez owijania w bawełnę. Zdarza się więc, że niechcący zrani Twe uczucia, mimo że wcale nie ma takiego zamiaru. Ty udzielasz raczej wymijających odpowiedzi, nie potrafisz nazywać rzeczy po imieniu, jesteś często niezdecydowana.

 

Łączy Was podobne podejście do życia. Oboje jesteście szczodrzy, serdeczni i otwarci. Nie zwracacie uwagi na szczegóły i nie istnieją dla Was jakiekolwiek ograniczenia. Różnicie się jedynie poziomem wrażliwości. Twojego partnera łatwo urazić krytyczną uwagą czy przykrymi słowami, Ty zaś nie bierzesz sobie podobnych rzeczy do serca.

 

źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski oraz Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i tu niestety jest problem. Standardowe horoskopy biorą pod uwagę cechy kobiety i mężczyzny. Ja na przykład (byk) świetnie dogaduję się z kobietami-rakami, ale z facetem rakiem nie jestem w stanie wytrzymać. Tak jak z facetem-strzelcem, a kobiety strzelce lubię.

 

Tu jednak widzę inny problem - przeciwne trygony. Nie znam udanej pary z takiego połączenia. Na początku jest fajnie, ale bardzo źle się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nie powinno aż tak mocno brać horoskopów swoich do serca, to są jakieś ogólne wskazówki na przyszłość, myślę, że jak jest miłość to nie ważne czy ma się źle dobrane znaki zodiaku, czy numerologicznie ktoś z kimś się "gryzie"... Radzę mieć dystans to tego wszystkiego

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jednak widzę inny problem - przeciwne trygony. Nie znam udanej pary z takiego połączenia.

Coś w tym jest i to nie tylko jeśli chodzi o pary kobieta+mężczyzna, a powiedziałbym, że ogólnie, np. ja jako rak świetnie i najlepiej się rozumiem z osobą z rodziny, która jest rybą. Natomiast ze strzelcem ciężko (analogicznie oni oboje - ryba i strzelec jako związek też się nie sprawdziło).

 

Ja myślę, że nie powinno aż tak mocno brać horoskopów swoich do serca, to są jakieś ogólne wskazówki na przyszłość, myślę, że jak jest miłość to nie ważne czy ma się źle dobrane znaki zodiaku, czy numerologicznie ktoś z kimś się "gryzie"...

Zacznijmy od tego, że to jeszcze nie jest horoskop partnerski. To tylko ocena zgodności znaków zodiaku wyznaczonych przez pozycję Słońca, dla horoskopu to o wiele za mało. Jeśli zrobić im dwa kosmogramy i porównać, to dopiero wtedy można tak na prawdę coś powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lex zgadzam się z twoją opinią, że przeczywiście kosmogramy o wiele wiecej sa w stanie ma powiedziec o predyspozycjach partnerów. Ja się tylko tak pobieznie tym zajmuję, głównię operuję Tarotem, a zodiak to tak zcasem z ciekawosci

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...