Skocz do zawartości

Dwa Sońca na niebie - jeden ze znaków końca czasów


luk1407

Rekomendowane odpowiedzi

Według orędzia od Boga Ojca jakie otrzymała współczesna wizjonerka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia obecnie żyjemy w czasach ostatecznych, a jednym ze znaków potwierdzających to mają być dwa Słońca widoczne na niebie.

 

Słyszeliście wcześniej o takim cudzie? Co o tym myślicie?

 

Według proroctw to wszystko ma mieć miejsce w tych czasach w których żyjemy.

 

cyt. : "Wkrótce nowe, nieoczekiwane znaki, które przeczą całemu ludzkiemu rozumieniu nauki, będą przeze Mnie pokazane niedowierzającemu światu, jako początek objawienia się Mojej Interwencji. Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca.(...)"

 

a tutaj całe orędzie:

 

[video=youtube;DuZvg-eHsHA]

 

"Bóg Ojciec: Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca"

orędzia "Ostrzeżenie" 10.11.2013, godz. 15:00 Moja najdroższa córko, Moim Pragnieniem jest bardzo szybkie zebranie razem wszystkich Moich dzieci, aby byli świadkami Mojej Obietnicy. Mój Wielki Dar przyjdzie w środku strasznych, duchowych prześladowań, kiedy wszystko czym Ja Jestem będzie odrzucane. Światu zostaną zaprezentowani nowi bogowie, z których żaden nie istnieje. Pokryci błyszczącą fasadą, będą przeznaczeni do powstrzymania wiary wszystkich w Moje Istnienie. Cała ta herezja zgasi Światło Boga. Wkrótce gwiazdy przestaną świecić ze swoją wielką intensywnością. Wkrótce nowe, nieoczekiwane znaki, które przeczą całemu ludzkiemu rozumieniu nauki, będą przeze Mnie pokazane niedowierzającemu światu, jako początek objawienia się Mojej Interwencji. Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca. Żadna definicja ograniczona ludzką wiedzą, nie będzie sensowna. Jednak o każdym znaku, danemu światu z Nieba powiedzą, że to z powodu istnienia innego życia ludzkiego we wszechświecie. Ja Jestem Twórcą całego życia. Ja stworzyłem człowieka. Ja stworzyłem świat. Nigdy temu nie zaprzeczajcie, ponieważ gdy tak zrobicie, będziecie popierali fałszywą doktrynę. Każda interwencja z Nieba - a będzie ich wiele - będzie wyjaśniana. Kiedy zobaczycie te znaki, wiedzcie, że Dzień Powtórnego Przyjścia jest bliski. Proszę was, drogie dzieci, nigdy nie odrzucajcie Mnie ani nie zaprzeczajcie Mojej Obietnicy przyniesienia światu ostatecznego pokoju i pojednania, które będą wasze, jeśli przyjmiecie je na Moich Warunkach, a nie swoich własnych. Moja Wola ma się w końcu wypełnić. Aby was przygotować, pokażę światu wiele cudów na niebie, we wszechświecie i w układzie planetarnym. Kiedy będziecie świadkami tych wydarzeń, chcę, żebyście byli radośni ponieważ będziecie wtedy wiedzieli, że Ja zwiastuję powrót Mojego Syna, aby wypełnić Jego Obietnicę wiecznego zbawienia. Otrzyjcie łzy ze swoich oczu. Wiem, jak trudne będą wasze doświadczenia. Mam tu na myśli wszystkie Moje dzieci, łącznie z wierzącymi i niewierzącymi, jak i z tymi, którzy są winni strasznego grzechu - nikt z was nie jest wykluczony. Kiedy pojednacie się z Moim Synem, staniecie się częścią Niego i na zawsze będziecie królować z Nim w Raju. Wasz Ukochany Ojciec Bóg Najwyższy

źródło: WIELKIE OSTRZEŻENIE - OWIETLENIE SUMIENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem i przeżyłem również wiele końców świata ,zwiastujących przez niejednych lepszych proroków itp. ,także jestem do nich tak przyzwyczajony ,to jeśli kiedyś będzie naprawdę koniec , to będzie ,zobaczy się .

Lecz taka myśl mi do głowy przyszła ,jeśli mogę : Słońce to metafora , symbol Oświecenia Duchowego ,więc dwa Słońca to Podwójne Oświecenie ,nawet tego co jest Zaciemnione W Człowieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

luk1407

 

Moja Wola ma się w końcu wypełnić. Aby was przygotować, pokażę światu wiele cudów na niebie, we wszechświecie i w układzie planetarnym.

 

Czyżby miał nastąpić powrót rycerzy Jedi . W Gwiezdnych Wojnach też występują dwa słońca , a cudów co niemiara.

 

Światu zostaną zaprezentowani nowi bogowie, z których żaden nie istnieje. Pokryci błyszczącą fasadą, będą przeznaczeni do powstrzymania wiary wszystkich w Moje Istnienie

 

Ci bogowie to mamona , władza, układy . Zarazem istnieją i nie istnieją . Nasuwa mi się jedna odpowiedz - purpuraci.

 

Mam tu na myśli wszystkie Moje dzieci, łącznie z wierzącymi i niewierzącymi, jak i z tymi, którzy są winni strasznego grzechu - nikt z was nie jest wykluczony.

 

Wszystkie to jakie? . Czy też Buddyści, Hindusi , Muzułmanie Żydzi i inne nacje też. Chyba nie .Teks ten jest skierowany do katolików.I tu widzę zawężenie przekazu .Jak można pominąć takie społeczności.

Zdanie zawiera typową retorykę katolicyzmu chcących przyciągnąć jak najwięcej wyznawców , z dogmatem miłosierdzia na końcu. Nieprawdaż jakie to jest budujące.

 

Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca"

orędzia "Ostrzeżenie" 10.11.2013, godz. 15:00

 

Próba podważenia zjawisk fizyki. Pewna ugrupowanie religijne cały czas je podważa. Nawet ludzi palili na stosie i tak im nie wyszło.

 

luk1407 . Jeśli to ma być koniec 10.11.2013, godz. 15:00 to czy jesteś w stanie przepisać lub oddać cały swój majątek dla bezdomnych lub biednych. Niech choć się trochę nacieszą . Między innymi moje pytanie do ciebie . Czy twoja wiara jest na tyle głęboka że jesteś w stanie to zrobić. Reklamowanie poglądów kogoś a czynami które idą w parze z tymi poglądami to są dwa odrębne działania . Nie jeden o tym zapomniał.

 

Wasz Ukochany Ojciec Bóg Najwyższy

 

 

Żeby nadać najwyższy priorytet swoim wypowiedzią to trzeba autoryzować Najwyższym.

 

Już kiedyś pisałem . Jeśli my rozmawiamy z Bogiem wtedy wszystko jest OK . Kiedy bóg rozmawia z nami to czas się leczyć w psychiatryku.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wymyślać i tworzyć cuda niewidy i siać strach,wystarczy znać się nieco i rozumieć naukowe odkrycia jak np.astrologia ,w 2012 też były ponoć dwa słońca na niebie ,a jest tylko jedno słońce według mnie ,oto fragment :

Betelgeza obecnie gwałtownie traci masę. To znak, że jej życie dobiega końca. Brad Carter, wykładowca University of Southern Queensland, wyjaśnia: - Oznacza to, że w gwieździe kończy się paliwo, które sprawiało, że świeciła i zachowywała swój kształt. Kiedy paliwo się kończy, gwiazda dosłownie zapada sie w sobie, i to bardzo szybko.

 

Potem nastąpi eksplozja, która sprawi, że gwiazda stanie się miliony razy jaśniejsza od naszego Słońca. Na Ziemi poskutkuje to dniem trwającym przez 24 godziny na dobę i dwoma słońcami na niebie. Nawet przez kilka tygodni.

 

źródło - W 2012 roku zobaczymy dwa słońca - Nauka - polskieradio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...