Skocz do zawartości

pierścionek z kwarcu różowego


miriane

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałam taki dziwny sen, że znalazłam w starej szafie, pierścionek zrobiony z różowego kwarcu i ubrałam go na palec. Ostatnio śniło mi się też, że kupiłam szampon różany, który miał różową różę na opakowaniu, bardzo ładną. Jakoś często śni mi się różowy kolor, mogę prosić o pomoc w interpretacji?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

Za bardzo w interpretacji snów się nie znam ale różowy to kolor miłości, tym bardziej kwarc różowy- on na przeciąganie milosci jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało szczegółów jak na omówienie takiego tematu jakim jest miłość... ja bym powiedziała, że pragniesz być kochana miłością prawdziwą, na stałe. Wyciąganie z szafy pierścionka kojarzy mi się z powrotem do jakiejś przeżytej miłości, chociaż może tylko myślami, idealizowanie jej (i w ogóle uczucia samego w sobie) ale też pragnienie, by taka miłość zawitała do twego życia i została w nim.

Jeśli zaś kręci się ktoś koło ciebie, to może warto zwrócić na niego uwagę, bo być może jest to ktoś, kto cię kocha w taki sposób, jak ty pragniesz :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt taki się nie kręci.

Ja nie cofam się w myślach do dawnych miłości, bo to były nieszczęśliwe zakochania, zawsze był bolesny zawód.

Nawet tak jest, że szukam prawdziwej, stałej miłości, jednak większość facetów szuka czego innego.

Dziękuję za interpretację Osobogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu trzeba zacząć interpretacje od symbolu szafy - jest to miejsce do chowania rzeczy tak aby w naszym otoczeniu panował porządek czyli jest to symbol poukładania. Jeżeli spojrzymy  na to że jest to stara szafa to jest to symbol czasowy pokazujący nam że sprawa tyczy się odległych wspomnień. Pierścionek no cóż sprawa jasna - sprawy sercowe ale takie na poważnie co dodatkowo pokreślą różowy kolor kamienia. Mówisz że nie wspominasz ale podświadomie tęsknisz za czymś poważnym i z przyszłością.

Moim zdaniem te sen to symbol tęsknot spychanych do odległych półek podświadomości.

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, miriane napisał:

Jak mogę tęsknić za kimś, lub za czymś czego nigdy nie zaznałam?

Miriane, tym bardziej... miłość to jest takie uczucie, za którym tęskni każdy, nawet jeśli nie zdaje sobie z tego świadomie sprawy i nawet jeśli temu zaprzecza. Różne są wprawdzie wyobrażenia na temat miłości, czym ona jest, jak chciałoby się aby przejawiła się w naszym życiu, a same formy i definicje miłości też są różne. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że za nią tęsknisz, na co wskazuje twoja odpowiedź, ale podświadomość to z ciebie wydobywa :yes:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miriane,

 

Jakoś często śni mi się różowy kolor... Kolor różowy, który pochłania Twoją uwagę w snach, oznacza zdolność rozkoszowania się małymi rzeczami, romantyzm, kobiecość.

Ostatnio śniło mi się też, że kupiłam szampon różany, który miał różową różę na opakowaniu, bardzo ładną. Z szamponu różanego można zapleść różany wianek ; ) to piękno intelektu, miłość duchowa.

... znalazłam w starej szafie, pierścionek zrobiony z różowego kwarcu i ubrałam go na palec. "Mój także honor takim jest pierścieniem. Klejnotem domu mego czystość moja" - Szekspir.

 

Przypomniała mi się bajka Pierścień i róża, gdzie magiczny pierścień i magiczna róża mają dar czynienia ich właścicieli osobami uroczymi i godnymi miłości.

Pozdrawiam serdecznie :kier:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

My tu nie omawiamy tematy milosci ale snu o pragnieniu miłości. Dla mnie miłość to miłość a nie jakieś tam zauroczenie. Tak jak pisałam wcześniej kwarc różowy jest na przeciąganie milosci. Jest też on kojarzony z czakrą serca, z uleczeniem serca z bólu i rozczarowań miłosnych, powinno się go nosić na sercu. Więc może właśnie o tym jest ten sen. Byś uleczyla stare rany ( stara szafa) i otworzyła się na nowe uczucia. Może schowałas swoje serce do tej szafy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...