Skocz do zawartości

Zdrada męża ,odejście ode mnie ,moja rozpacz


Destiny80

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie .Dziś miałam istny koszmar .Mój mąż chciał iść gdzieś  (nie pamiętam gdzie )Ja chętna nie byłam ,ale poszłam. Tam była jakby galeria albo jakaś wystawa.Ludzie się przechadzali.My szliśmy przed siebie .Nie wiem czy coś mówiłam co mogło go sprowokować. On nagle odszedł ode mnie i poszedł do laski która szła przed nami .Objął ją.Ja wpadłam w szał.Próbowałam go uderzyć ,on jednak unikał ciosów .Woem że krzyczałam że jak mógł.A ta laska na to że co ja robię!!Później scena w domu.Inny niż faktycznie mamy .Stoimy w korytarzu i dziwna rzecz bo zamiast mojego męża była dziewczyna(wyglądem przypominająca znów moją przyjaciółkę )Ale Ja nadal wiem że to mój ukochany mąż.Przyszedł z nią.Ona czekała aż on się spakuje.Po jego prawej była szafa w ścianie. Wyjął torbe ala worek .Wkładając rzeczy bez emocji powiedział że ma dość. Na to dodał że zrobił mi obiad i czy jeszcze czegoś potrzebuje .Byłam zdruzgotana.Roztrzesiona ale też jakby z niedowierzaniem pogodzona.A z moich oczu leciały łzy .Nie płakałam w głos .Cicho szlochalam  wciąż na nich patrzyłam. W ciągu tej chwili próbowałam poukładać swoje myśli .Zostałam porzucona bez uprzedzenia. To był ogromny cios .Moje życie było zrujnowane.Bardzo dużo łez .Czułam jak płyną .Takurat to najbardziej poczułam .Dziwne było. to że zamiast niego widziałam kobiete.Ale we śnie mnie to nie dziwiło....

My jesteśmy udanym małżeństwem.Prświecie 20 lat razem.On jest moim przyjacielem .Jedno czego nam brak to dziecko.Walka trwa od 4 lat.Teraz jest światełko w tunelu bo znaleziono przyczynę.

Edytowane przez Destiny80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa się pytanie, czy Twoje życie jest Twoim, czy jego? Taki lęk przed odejściem innej osoby często mówi o uzależnieniu, o braku samodzielności, o nieumiejętności , a przynajmniej takiej świadomości, że się nie poradzi sobie, że bez tej drugiej osoby nie ma życia, nie ma przyczyn na istnienie, właściwie nie ma Ciebie....

Tak wiele sprzeczności we śnie, może to wskazówka dla Ciebie, może sen pokazał co jest nie tak, przykładowo z obiadami, może też pokazał do jakiej kobiety mógłby chcieć odejść, a może pokazał, że zewsząd czujesz zagrożenie, nawet od przyjaciółki, a On po prostu może tego mieć już dość

22 godziny temu, Destiny80 napisał:

Wkładając rzeczy bez emocji powiedział że ma dość. Na to dodał że zrobił mi obiad

 

22 godziny temu, Destiny80 napisał:

Zostałam porzucona bez uprzedzenia.

 

22 godziny temu, Destiny80 napisał:

Próbowałam go uderzyć

 

22 godziny temu, Destiny80 napisał:

Moje życie było zrujnowane

 

22 godziny temu, Destiny80 napisał:

My jesteśmy udanym małżeństwem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Wiesz to nie tak że jestem uzależniona .Poprostu byłam zaskoczona obrotem sprawy .Bardzo go kocham .Ale gdyby naprawdę tak się stało dałabym sobie radę ale emocjonalnie byłoby mi ciężko .Sen dał mi do myślenia, że nigdy niczego nie można być pewnym .

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...