Skocz do zawartości

Prezent Gwiazdkowy - Pictorial Key


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie na co dzień używam talii klasycznej RIDER WAITE TAROT, a czasem talii ARCANUM. Postanowiłem się wybrać do pewnego sklepiku , który posiada w sprzedaży talie, aby zrobić sobie prezent gwiazdkowy w postaci talii Pictorial Key.

Stąd moje pytanie czy uda mi się dotrzeć do sklepiku jeszcze w tym roku czy dopiero w styczniu ?

Rozłożyłem na to karty:

1) Karta główna: Rycerz Mieczy

2) pomocnicza 7 mieczy

 

spacer.png.spacer.png

 

Z rozkładu wg. mnie wynika że,abo będę się musiał spieszyć, albo w tym sklepiku, już może nie będzie tych talii w sprzedaży...Zostały wykupione i będę musiał szukać u innych źródeł...

ech :_mysli:

A czy wy robicie sobie samym jakiś prezenty na Święta ?

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zrobiłem się w jajo, sądząc że dostane je w sklepiku...

Przeszukałem polskie sklepy internetowe i znalazłem ostatnie dwie talie Pictorial Key. Kupiłem przed ostatnią talie. Jeśli komuś jeszcze podoba się ta talia to została ostatnia w jednym ze sklepików sieciowych. :)

 

spacer.png

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Kurier przywiózł talie Pictorial Key (Lo Scarabeo) :;)

 

spacer.png

 

Nie wiem czy je rozpakowywać są trochę duże jak na moje dłonie, no i dzisiaj piątek trzynastego :mysli:

 

Mam jeszcze nierozpakowane talie "Panda Tarot" Lo Scarabeo

i Talie Tarota Suligi

 

 

spacer.png

 

 

spacer.png

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Piko, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - antyskojarzenia co do daty, to poczekaj do jutra, po co masz się programować. Kto na to nie zwraca uwagi to mu "nie zaszkodzi", bo sama data niczego w sobie nie ma, tym bardziej, że numerologicznie to jest 1, a więc znakomita na rozpoczęcie czegoś nowego / z czymś nowym. I zawiera w sobie wszystkie liczby, bo to z 19 wychodzi ;p 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2019 o 14:27, Piko napisał:

Właśnie Kurier przywiózł talie Pictorial Key (Lo Scarabeo) :;)

...i jak? rozpakowałeś?

(Co do wielkości kart - kiedyś kupiłam talię Crowley'a De Luxe - karty mają rozmiar 9,5 x 14 cm. Dlaczego takie duże? - żeby dostrzegać wszystkie symbole :hihaha: tutaj to tasowanie jest wyzwaniem :buhah: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mesi napisał:

...i jak? rozpakowałeś?

Jeszcze nie ... Normalnej wielkości karty mi wyskakują przy tasowaniu. Chyba na nowo będę musiał się uczyć tasowania :) Jak już mi znowu to będzie przychodzić z łatwością, wezmę się za większy format :D W tych kartach podoba mi się że są bardzo zgodne ze standardem RWS , a jednocześnie bardzo estetyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...