Skocz do zawartości

Zegarek na prezent, młodszy mężczyzna


Mazowszanka1973

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry w ten piękny dzień :) Jeśli ktoś się nudzi,bardzo proszę o interpretację snu.

Śniło mi się, że adorował mnie młodszy mężczyzna. Wysoki, kulturalny, przystojny, zadbany, szczupły blondynek :)

Miał może ze 20 kilka lat. Było miło być adorowanym przez chłopaka, którego z powodzeniem mogłabym być matką (mam 47) ale też było mi dziwnie.

To była tylko adoracja z jego strony, nie dawałam mu żadnych nadziei, bo byłam we śnie świadoma tego, że dla mnie jest za młody. 

Próbował przemycić mi jakieś drobne prezenciki (teraz już nie pamiętam jakie, zapewne jakieś kwiatki, chyba pierścionek - ale tego nie jestem już teraz pewna) ale nie przyjmowałam tych prezentów jakoś się wymigując. Chyba kwiatki tylko przyjęłam. :) Pamiętam, że dużo razem przebywaliśmy ze sobą, jakieś spacerki, pogaduszki w słoneczny dzień na ławce w parku, itd. O czym rozmawialiśmy, nie pamiętam, ale cały sen trwał jakby z tydzień.

Ostatnim prezentem, który bardzo dokładnie zapamiętałam, to srebrny zegarek ze wskazówkami, na czarnym, skórzanym pasku.

Przypomniało mi się wtedy, jak zawsze moja śp. Babcia mówiła, że mężczyzna nie powinien w prezencie dawać kobiecie butów, walizki i zegarka, bo to zła wróżba dla związku (ogólnie też mówiła, aby innych prezentów nie dawali :) ) Powiedziałam młodzianowi, że nie przyjmę zegarka i aby mi nie robił takich prezentów. I się obudziłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja podświadomość daje Tobie znać że z chęcią poznałaś byś kogoś młodszego , silnego, romantycznego, a z drugiej sprawy zdajesz sobie podświadomie sprawę że taki związek byłby tylko tymczasowym romansem, czego wolałabyś uniknąć. Te marzenia pozostaną z Tobą przez jakiś czas, który pokarze co z tego wyniknie.... :love:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
18 godzin temu, Mazowszanka1973 napisał:

Dzień dobry w ten piękny dzień :) Jeśli ktoś się nudzi,bardzo proszę o interpretację snu.

Śniło mi się, że adorował mnie młodszy mężczyzna. Wysoki, kulturalny, przystojny, zadbany, szczupły blondynek :)

Miał może ze 20 kilka lat. Było miło być adorowanym przez chłopaka, którego z powodzeniem mogłabym być matką (mam 47) ale też było mi dziwnie.

To była tylko adoracja z jego strony, nie dawałam mu żadnych nadziei, bo byłam we śnie świadoma tego, że dla mnie jest za młody. 

Próbował przemycić mi jakieś drobne prezenciki (teraz już nie pamiętam jakie, zapewne jakieś kwiatki, chyba pierścionek - ale tego nie jestem już teraz pewna) ale nie przyjmowałam tych prezentów jakoś się wymigując. Chyba kwiatki tylko przyjęłam. :) Pamiętam, że dużo razem przebywaliśmy ze sobą, jakieś spacerki, pogaduszki w słoneczny dzień na ławce w parku, itd. O czym rozmawialiśmy, nie pamiętam, ale cały sen trwał jakby z tydzień.

Ostatnim prezentem, który bardzo dokładnie zapamiętałam, to srebrny zegarek ze wskazówkami, na czarnym, skórzanym pasku.

Przypomniało mi się wtedy, jak zawsze moja śp. Babcia mówiła, że mężczyzna nie powinien w prezencie dawać kobiecie butów, walizki i zegarka, bo to zła wróżba dla związku (ogólnie też mówiła, aby innych prezentów nie dawali :) ) Powiedziałam młodzianowi, że nie przyjmę zegarka i aby mi nie robił takich prezentów. I się obudziłam :)

Zegarek to symbol czasu - podarować komuś zegarek można zatem interpretować jako próbę podarowania czasu. W tym przypadku, jeśli zegarek jest od młodszego mężczyzny, to jak podarować czas na drugą młodość. 

Myślę, że ten sen może odnosić się do pragnienia bycia młodą i cofnięcia wskazówek zegarka. 

 

Jeśli masz syna w podobnym wieku to zastanawiałabym się, jak odnosisz się do jego samodzielności, autonomii. Czy pozwalasz mu na bycie niezależnym mężczyzną, czy trochę trzymasz go przy sobie sprawiając, że wchodzi on nieświadomie w rolę Twojego partnera (np. opiekując się Tobą, pomagając Ci), zamiast zajmować się swoim życiem czy kobietami w swoim wieku. 

 

Oczywiście może też być tak, jak pisał @Piko, czyli sen odnosi się do Twoich nieświadomych pragnień relacji z młodszym mężczyzną, które starasz się wypierać, bo nie są zgodne z Twoimi normalni moralnymi i etycznymi. 

Edytowane przez Priestess
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...