Skocz do zawartości

Dalsza znajomość.


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc za ciosem, postanowiłam sprawdzić jak się rozwinie znajomość z randki w ciemno. No i klops, bo:

 

Wieża (8 mieczy) + paź buław + as denarów 

Wieża nie jest kartą, którą chciałabym widzieć na początku rozkładu na uczucia, a już 8 mieczy jako doprecyzowanie to w ogóle tragedia. 

Pierwsze co, to pomyślałam, że żeby coś stworzyć, trzeba coś zburzyć. W 8 mieczy przejrzeć na oczy, bo o ile na końcu As denarów wskazuje na solidne fundamenty i planowanie przyszłości, to jednak ta wieża to jasny dla mnie komunikat, że ta znajomość runie. W paziu bulaw idzie do mnie coś nowego, ekscytującego i bardziej do tego mi ów As na końcu pasuje. 

 

Odpowiadając na swoje pytanie. Relacja padnie, bo idzie coś nowego. 

Edytowane przez Sunrise009
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Wieża (8 mieczy) + paź buław + as denarów 

Nie ma szans..... Wieża na początku zwiastuje załamanie i zburzenie, 8 mieczy to blokada, czyli nic z tego nie wyjdzie... :( Paź buław to słomiany zapał, szybko płonie i szybko gaśnie... Może zatem być kontakt, ale chwilowy, który zaraz się wypali. W Asie denarów widać jakiś nowy początek, można by było do niego coś dorzucić, ale wydaje mi się, że to raczej kontakt przyjacielski, koleżeński, formalny, bo monety to jednak nie kielichy.... jeśli łączą Was jakieś sprawy zawodowe, biznesowe, to raczej w takim technicznym kierunku bym to widziała. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Wieża (8 mieczy) + paź buław + as denarów 

Generalnie relacja będzie burzliwa już z początku, a wynika to z jakiś blokad, poczucia dyskomfortu, ale Wieża jest na początku a nie na końcu.. efekt końcowy jest kluczowy... tu mamy Pazia Buław czyli utrzymywanie kontaktu, co prawda bardzo luźne to będzie i raczej sporadyczne to jednak coś jeszcze pozostanie, lecz tylko na zasadzie koleżeństwa.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, zakretka23 napisał:

Mnie się wydaje, ze ta wieża (8 mieczy) może oznaczać propozycje wyjścia po za reakcje w internecie - propozycja spotkania w realu giermek buław. 

Już się spotkaliśmy raz, teraz się zastanawiam, czy ta znajomość będzie koleżeńska, czy mi się tylko tak wydaje. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.05.2020 o 14:57, Sunrise009 napisał:

Idąc za ciosem, postanowiłam sprawdzić jak się rozwinie znajomość z randki w ciemno. No i klops, bo:

 

Wieża (8 mieczy) + paź buław + as denarów 

A ja bym tu widziała szansę na coś.  8 mieczy jest przyblokowana, ale wieża może dostarczyć impulsu na wyjście z tego. 8 mieczy pokazuje mi też kontakty przez internet a z wieżą może znaczyć przełamanie tego i przejście do spotkań w realnym świecie. Bo dalej masz pazika buław czyli nową, ekscytującą znajomość i asika monet. As to szansa na coś, na co? to się okaże jak zdecydujesz się przejść przez tą bramę, bo przecież As Monet to karta brama.  A pazik będzie cie kusił i popychał do przejścia przez nią.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Muszą runąć jakieś sztywne ramy, aby ta znajomość miała szansę na jakikolwiek rozwój. W Asie Monet widziałabym szansę, ale nie kierowaną emocjami, a raczej jakiś rozsądkiem, konkretami, trwalszym fundamentem, ale najpierw trzeba będzie pokonać wspomniane już wcześniej blokady, lęki. Kontakt zapewne nadal będzie.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...