Skocz do zawartości

Stomatolog 2 zweryfikowane


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Czy druga pani stomatolog (bo ta pierwsza mam wrażenie nie ogarnia tematu) do której zapisana jestem za kilka dni wyleczy mi zęba? 

 

6 bulaw, rydwan VII, cesarz IV 

 

Wygląda na to, że tak szybko zacznie działać. Cesarz jest kompletny i wie co robi. Szkoda, że ta 6 bulaw nie jest na samym końcu byłabym bardziej pewna interpretacji. 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, panna.marta napisał:

6 bulaw, rydwan VII, cesarz IV 

Wyleczy. Działanie wręcz natychmiastowe, bo Rydwan to  ekspres, a Cesarz to osoba kompetentna, pewna swoich umiejętności. Jeden ruch ręką i po wszystkim  ;)

 

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, panna.marta napisał:

6 bulaw, rydwan VII, cesarz IV 

Karty pokazują że tak, zwycięstwo i szybka stabilizacja sytuacji (Cesarz) ... Taaka sytuacja... :oczko:

 

Z drugiej strony Cesarz to poważna karta, więc możesz otrzymać prawidłową, szybką diagnozę o poważnym leczeniu...

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
10 godzin temu, panna.marta napisał:

Czy druga pani stomatolog (bo ta pierwsza mam wrażenie nie ogarnia tematu) do której zapisana jestem za kilka dni wyleczy mi zęba? 

 

6 bulaw, rydwan VII, cesarz IV 

Owszem, wyleczy :) z podsumy masz Gwiazdę, więc Pani da sobie radę i faktycznie szybko poradzi sobie z tematem :koniczynka::)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Wyleczy. Cesarz to fachowiec pewny swojej diagnozy i obranej drogi leczenia, stad natychmiastowe działanie (Rydwan) i przeleczenie zęba. 6 buław to obustronne zwycięstwo. Lekarz zadowolony bo ma na koncie kolejnego zadowolonego pacjenta, a Z Ciebie zejdzie stres i zamkniesz temat z pozytywnym skutkiem 

Edytowane przez marchewka29
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłam u tej Pani. Ona też uważa, że ząb jest zdrowy i nie wie skąd u mnie dolegliwości bólowe. Po wizycie u niej także nie czuję spektakularnej poprawy. Jestem załamana :(

Edytowane przez panna.marta
  • Smutny 1
  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli jest to ból bardzo ostry, przeszywający, kłujący, trwający kilka -kilkanaście sekund i puszcza, a za jakiś czas się powtarza, obstawiałabym, ze to może być zapalenie nerwu trójdzielnego i pomoże tutaj nie stomatolog, ale dobry neurolog

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, panna.marta napisał:

Wczoraj byłam u tej Pani. Ona też uważa, że ząb jest zdrowy i nie wie skąd u mnie dolegliwości bólowe

Też miałem taką sytuację. Pomogło czasowe branie środków przeciwbólowo-przeciwzapalnych a konkretniej Pyralginy, przez jakiś czas...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 26.08.2020 o 20:47, panna.marta napisał:

Czy druga pani stomatolog (bo ta pierwsza mam wrażenie nie ogarnia tematu) do której zapisana jestem za kilka dni wyleczy mi zęba? 

 

6 bulaw, rydwan VII, cesarz IV 

 

Wygląda na to, że tak szybko zacznie działać. Cesarz jest kompletny i wie co robi. Szkoda, że ta 6 bulaw nie jest na samym końcu byłabym bardziej pewna interpretacji. 

Nie wydaje mi się. 6 buław mówi o Twoim i jej pozytywnym nastawieniu, możliwe że wydaje Ci się, że masz w końcu dobrego fachowca, ale Rydwan chyba pokazuje tutaj, że trzeba będzie poszukać kogoś innego, jakiegoś mężczyzny. W podsumie Gwiazda, więc sprawa wymaga czasu i cierpliwości, ale warto być dobrej myśli. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
15 godzin temu, panna.marta napisał:

Wczoraj byłam u tej Pani. Ona też uważa, że ząb jest zdrowy i nie wie skąd u mnie dolegliwości bólowe. Po wizycie u niej także nie czuję spektakularnej poprawy. Jestem załamana :(

Teraz dopiero zauważyłam, że już po weryfikacji... 

Mój mąż miał to samo co piszą inni, okazało się, że prawdopodobnie był to proces obumierania nerwu. Ból był okropny, trwał kilka dni, piekący, przychodzący falami. Niestety dopadł go na wyjeździe, więc jedyne co mu pozostawało wtedy to tabletki przeciwbólowe i chłodzenie tego rozognionego miejsca zimną wodą. Po powrocie z majówki ból ustąpił, przeszedł sam...podczas leczenia kanałowego okazało się, że ząb jest martwy od środka. Z zewnątrz wszystko wyglądało normalnie, nie było żadnego ubytku, żadnego zapalenia dziąseł. Po prostu nerw w środku zaczął obumierać z jakiegoś nieznanego nam powodu, może właśnie jakiegoś zapalenia, tak jak pisze marchewka. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, marchewka29 napisał:

Jeżeli jest to ból bardzo ostry, przeszywający, kłujący, trwający kilka -kilkanaście sekund i puszcza, a za jakiś czas się powtarza, obstawiałabym, ze to może być zapalenie nerwu trójdzielnego i pomoże tutaj nie stomatolog, ale dobry neurolog

Nie, to tylko boli kiedy gryze twarde rzeczy i taki trochę dyskomfort przy ciepłym. 

Odnośnik do komentarza

Ale jak najbardziej może być to związane z zapaleniem nerwu, a może odsłonięta szyjka zębowa do tego? Na Twoim miejscu zrobiłabym tego zęba. 

Edytowane przez marchewka29
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, marchewka29 napisał:

Ale jak najbardziej może być to związane z zapaleniem nerwu, a może odsłonięta szyjka zębowa do tego? Na Twoim miejscu zrobiłabym tego zęba. 

Ktorego? 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, marchewka29 napisał:

W sensie prześwietlenie, jeśli jeszcze nie miałaś 

Zrobione. Ta druga pani robiła, ale powiedziała, że wg prześwietlenia ząb jest zdrowy. Jedyne co widać to, że było bardzo duże wypełnienie i jest tetaz bardzo duży opatrunek. Co do nerwów to nie wiem. 

Odnośnik do komentarza

Czesc.patrze na Twoje boje i rozlozylam Ci karty na pytanie co dokladnie jest przyczyną bolacego zeba.. As kielichow, jako karta glowna, pierwsza(krolowa denarów, glupiec) dol. Księżyc, dwa miecze.

 

Ja uważam, ze chodzi o plyny, cos jest w zębie as kielichow  pokazuje pieknie wode, byc moze tam jest jakas bakteria i ona wciaz  atakuje zeba. Ksiezyc to cos czego nie widac, a zatem wlasnie jakies badziewie, które truje plyn, a płyn truje zeba... Dwojka moze tez mowic, ze to trudni zauważyć, kojarzy mi sie to jeszcze  tak, ze kawalek albo okrucha uwiera zeba gdzies, albo jest zle zrobione wypelnienie... I to podraznia.. 

 

Czy w przeciqgu 4 tyg. Od dzis wyleczysz calkowicie zeba?

Slonce. Tak. 

 

Kto/co w tym pomoze as mieczy, paz mieczy.

Bedziesz miala konkretny zabieg. Powodzenia. 

 

A tak btw. Moze zbadaj sobie krew i cos wykaze moze? 

Edytowane przez Raisa_
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.09.2020 o 21:45, Raisa_ napisał:

Czesc.patrze na Twoje boje i rozlozylam Ci karty na pytanie co dokladnie jest przyczyną bolacego zeba.. As kielichow, jako karta glowna, pierwsza(krolowa denarów, glupiec) dol. Księżyc, dwa miecze.

 

Ja uważam, ze chodzi o plyny, cos jest w zębie as kielichow  pokazuje pieknie wode, byc moze tam jest jakas bakteria i ona wciaz  atakuje zeba. Ksiezyc to cos czego nie widac, a zatem wlasnie jakies badziewie, które truje plyn, a płyn truje zeba... Dwojka moze tez mowic, ze to trudni zauważyć, kojarzy mi sie to jeszcze  tak, ze kawalek albo okrucha uwiera zeba gdzies, albo jest zle zrobione wypelnienie... I to podraznia.. 

 

Czy w przeciqgu 4 tyg. Od dzis wyleczysz calkowicie zeba?

Slonce. Tak. 

 

Kto/co w tym pomoze as mieczy, paz mieczy.

Bedziesz miala konkretny zabieg. Powodzenia. 

 

A tak btw. Moze zbadaj sobie krew i cos wykaze moze? 

Hej. Dzięki, że chciało Ci się w ogóle położyć dla mnie karty. A czy ten as kieli, to nie jest może jakaś nadwrażliwość? Morfologie miałam i CRP mam lekko podniesione, ale nie jakoś bardzo. Dziwi mnie tylko to, że dopóki ta pierwsza babka go nie ruszyła wszystko było dobrze. Problem zaczął się jak zrobiła wypełnienie. Potem je zdjela i założyła opatrunek, wypełnienie z opatrunkiem było też korygowanie na wyzycie u drugiej pani. Żadna z nich nie czyscila go drugi raz. Już sama nie wiem co robić. Jestem podlamana tym, bo nie wiem gdzie szukać pomocy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, panna.marta napisał:

Hej. Dzięki, że chciało Ci się w ogóle położyć dla mnie karty. A czy ten as kieli, to nie jest może jakaś nadwrażliwość? Morfologie miałam i CRP mam lekko podniesione, ale nie jakoś bardzo. Dziwi mnie tylko to, że dopóki ta pierwsza babka go nie ruszyła wszystko było dobrze. Problem zaczął się jak zrobiła wypełnienie. Potem je zdjela i założyła opatrunek, wypełnienie z opatrunkiem było też korygowanie na wyzycie u drugiej pani. Żadna z nich nie czyscila go drugi raz. Już sama nie wiem co robić. Jestem podlamana tym, bo nie wiem gdzie szukać pomocy. 

Moze tez byc. Jak mi pokazala sie nz dzien kiedys to bylam płaczliwa i mialam wrazenie, ze to na mnie caly swiat sie uwzial. Nie jestem specjalistą nie chce Ci zle doradzic... Moze jeszcze do innego lekarza? Pewnie to bedzie face t bo juz ci wychodził kriol bulaw. Nie ma sprawy z kartami. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Weryfikacji ciąg dalszy. We wtorek byłam u tej Pani. Generalnie już na początku wizyty naciskala mnie na leczenie kanałowe, ponieważ ból nie minął a wg niej bardzo by mi to ulzylo. Zgodziłam się, bo ja tez byłam nieco zmęczona już tym tematem. Kiedy pani doktor zabierala się za otwieranie zęba zmieniła zdanie. Powiedziała, że w środku jest pełno starego wypełnienia i to w dodtaku ruchome, które mogło naciskać na tkanki i sprawiać mi ból w dodatku napchany na to opatrunek z tlenku cynku. Wszystko usunęła i wyczyscila. Wsadziła nowy opatrunek. Jak będzie dalej ból wracam na kanałowe jak nie za kilka miesięcy i robi nowe wypełnienie i po sprawie.

Na następny dzień rozchorowalam się. Angina. Jestem teraz na antybiotyku drugi dzień. Mam wrażenie, że boli mnie o wiele mniej. Może delikatnie jak mocno nacisne. Dam mu szansę zobaczę co będzie po zakończeniu antybiotyku. Pytanie czy ta pierwsza kobieta była aż tak ślepa, że nie zauważyła jak źle zrobiła wypełnienie, ruchome i w dodatku zostawiła resztki jego? Szok. Druga sprawa ciekawe czy też nie było infekcji i przypadkowy antybiotyk na angine zbija stan zapalny. Powrócę jeszcze z weryfikacja. 

Edytowane przez panna.marta
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Stomatolog 2 zweryfikowane

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...