Skocz do zawartości

Efekty - ćwiczki ZWERYFIKOWANE


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jakie będą efekty po wykorzystaniu karnetu w siłowni X?

6 Kielichów 7 Buław 3 Buław (do 3 Buław 6 Mieczy Królowa Buław )

Dla lepszej motywacji chodzę razem z kumpelą (6 Kielichów) powinnam mieć więcej energii i siły do działania (7Buław), ale 1 karnet to za mało, to dopiero preludium do dalszej walki (3 Buław)

Dołożona 6 Mieczy pewnie  będzie kolejny karnet i odetnę się od pewnych złych nawyków żywieniowych, a dalej jawi się moja nienaganna sylwetka (Królowa Buław) :buhah:ewentualnie pochodzę trochę, a potem zrezygnuję ze względu na ciążę  (6 Mieczy Królowa Buław)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

Jest szansa ze wejdzie Ci to w nawyk. Po tym jednym karnecie wykupisz kolejny, królowa mieczy i królowa buław to kobieta budująca sylwetka zgodnie z planem. Powodzenia 

Kochana moja tam jest 6 Mieczy, a nie Królowa Mieczy :) dziękuję za interpretację :koniczynka:

Odnośnik do komentarza

Dużo buław się pojawiło w rozkładzie, więc napewno działanie, motywacja, chęci. Ale! Mogą być jeszcze jakieś wahania 3 buław, ale będziesz chciała się trzymać postanowienia i ostatecznie zaczniesz widzieć postępy i zmiany które w Tobie zachodzą. Królowa buław to według mnie w tym przypadku, dumna z siebie Pani która wytrwała w postanowieniu i sukcesywnie pracuje nad sobą :D

7 kielichów w tym wszystkim to według mnie trochę zabawy, radości z tego wszystkiego i takiego lajtowego podejścia ;), po ktoryn sobie uświadomisz że jednak trzeba podejść do sprawy bardziej poważnie - 7 buław, i zmierzyć się ze swoimi słabościami. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Z początku uparcie walczyć (7 buław) z leniuchowaniem, przyjemnym i relaksowym stylem życia, do którego się przyzwyczailas (6 Kielichów), bedziesz nostalgicznie patrzeć w przeszłość ;) 3 buław jednak zaznaczają wejście na tą drogę, ułożenie planu, 6 mieczy odejście od przeszłosciowego trybu życia, a również i zgubienie wagi :) Królowa Buław jest energiczna, szybka, w ruchu - ćwicząca ;)

Powinno się udać i raczej będziesz kontynuować :)

 

Powodzenia, i trzymam kciuki za ładna sylwetkę ;):1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
1 godzinę temu, Kostroma napisał:

7 kielichów w tym wszystkim to według mnie trochę zabawy, radości z tego wszystkiego i takiego lajtowego podejścia ;)

Kochanie tam jest 6 Kielichów :1s_z:

Dziękuję za interpretację :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Moderator

WERYFIKACJA: niestety nie wykorzystałam całego karnetu, bo jednak nie poczułam mięty do tego rodzaju ćwiczeń :((

3 Buław jakie moje częste przekładanie zajęć

Czekam na otwarcie pływalni, tam czuję się jak w domu :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na Efekty - ćwiczki ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...