Skocz do zawartości

Tranzyty, układy planet na każdy dzień


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Księżyc w znaku Ryb
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a po południu kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych w internecie. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zastosuj odżywcze kremy, zadbaj o włosy.
Aspekty planet: 10.36 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 21.56 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.49 kwadratura Jowisza z Uranem.
 
Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.01.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (8.08)
Będziemy towarzyscy, optymistyczni i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne spotkania będą się przeciągać. Wieczorem poczujemy zmęczenie. Rób porządki i większe zakupy, wieczorem odpocznij. Unikaj przeciągów, zadbaj o wzmocnienie organizmu ziołowymi naparami i miodem.
Aspekty planet: 04.46 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 15.21 sekstyl Księżyca z Saturnem, 21.46 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

 

 

 

19.01.2021, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Czas na nowe pomysły i planowanie domowych prac. To dobry czas na naukę, odkrywanie sekretów, poszukiwanie odpowiedzi na ważne pytania. Sny i przeczucia mogą się sprawdzić. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy. Odpocznij, wyśpij się, spaceruj i poprawiaj kondycję. Rób depilację i peeling. Skorzystaj z rady doświadczonej osoby lub specjalisty.
Aspekty planet: 10.44 kwadratura Księżyca z Wenus, 18.55 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.41 Słońce wchodzi do znaku Wodnika.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

 

Na dwa dni ;)

 

Internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lunaria napisał:

Ufff ten Księżyc w Rybach wykończyłby mnie, dziś nareszcie wróciłam do żywych pełna wigoru i pozytywnego podejścia do życia :wink:

 

Tak ! Ja czuję napęd na cztery koła XD Czyli witaj Baranie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lunaria, u mnie najgorzej mimo wszystko, jak Księżyc jest w Skorpionie, a u Ciebie? ;) Mówię zarówno o tranzycie, jak i Księżyc w Skorpie w solariuszu. Strach się bać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Lianna napisał:

Lunaria, u mnie najgorzej mimo wszystko, jak Księżyc jest w Skorpionie, a u Ciebie? ;) Mówię zarówno o tranzycie, jak i Księżyc w Skorpie w solariuszu. Strach się bać :P

Właśnie muszę poobserwowac, na razie tak jak spłakałam się w Rybach to dawno nie pamiętam takiego potoku łez :sark:i wcale mi do smiechu nie było :)

Muszę popatrzec jak mi się poprzednie solariusze ukladaly i czy juz mialam przyjemność obcować z Księżycem w Skorpionie podczas solariusza :)

@Lianna a Księżyc w powietrznych znakach jak na Ciebie wplywa? Jesteś bardziej żądna wiedzy, bardziej kreatywna?

 

P.S Sprawdziłam w 2014 roku w solariuszu mialam taki zestaw i do kompletu byl tam Saturn, ale wpadł do domu 6 (w solariuszu i natalnym), więc luzik obyło się bez rewolucji :)

 

za to w 2012 Księżyc solarny wraz z Neptunem rozgoscil się w solarnym 4 domu a natalnym 10 dzizass co to była za emocjonalna burza... rozstania, powroty, płacze rozstania, płacze, powroty... totalne dno...

 

Edytowane przez Lunaria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lunaria napisał:

Właśnie muszę poobserwowac, na razie tak jak spłakałam się w Rybach to dawno nie pamiętam takiego potoku łez :sark:i wcale mi do smiechu nie było :)

Muszę popatrzec jak mi się poprzednie solariusze ukladaly i czy juz mialam przyjemność obcować z Księżycem w Skorpionie podczas solariusza :)

@Lianna a Księżyc w powietrznych znakach jak na Ciebie wplywa? Jesteś bardziej żądna wiedzy, bardziej kreatywna?

 

 

Kochana, na pewno bardziej kontaktowa jestem :). Kreatywna- może też, ale bardziej w głowie tylko :P W sensie wiesz, jak jest w Baranie, tak jak dziś, to działam, dużo działam. Natomiast jak Luna jest w powietrznych, to mam wrażenie, że bardziej to w głowie zostaje, te pomysły :P

Doskonale Cię rozumiem. Mnie też nie było do śmiechu, jak był Księżyc w Rybach ;). U mnie to poszło w jakaś wręcz namacalną empatię. Oczywista był płacz, ale czasem to pomaga ;).

A jak jest u Ciebie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 minut temu, Lianna napisał:

 

 

Kochana, na pewno bardziej kontaktowa jestem :). Kreatywna- może też, ale bardziej w głowie tylko :P W sensie wiesz, jak jest w Baranie, tak jak dziś, to działam, dużo działam. Natomiast jak Luna jest w powietrznych, to mam wrażenie, że bardziej to w głowie zostaje, te pomysły :P

Doskonale Cię rozumiem. Mnie też nie było do śmiechu, jak był Księżyc w Rybach ;). U mnie to poszło w jakaś wręcz namacalną empatię. Oczywista był płacz, ale czasem to pomaga ;).

A jak jest u Ciebie? :)

Haha w takim razie już wiem kiedy do Ciebie zagadywać :D

ojejku właśnie jak jest w ognistych, to czuję się wspaniale mam tyle energii, że pół planety mogłabym obdzielić :sark:

oooo to jak mi Księżyc spaceruje po Rybach to jestem przewrazliwiona na swoim punkcie :) nikt nie ma tak zle jak ja i ogólnie caly wszechświat sprzysiagl sie, żeby właśnie dokopać Lunarii xD

@Lianna jak masz z Księżycem w Koziorożcu? Teoretycznie powinien nam robić ładny trygon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnym Solariuszu mam Księżyc w Strzelcu, jest mnie bardzo dużo, wysoka samoocena i mnóstwo energii :P

Ogólnie w progresjach mam Księżyc w znaku ziemnym, właśnie wylazły sprawy zawodowe i z uczelnią, ale też na zamian z mnóstwem energii i radości, dopadają mnie dołki i przygnębienie. Chyba jestem bardziej stanowcza? Ciężko powiedzieć. Jakos nie czuję się w tym, czekam, aż stąd wyjdzie. :D

Ostatnio ciągle mam migreny, wam powiem, okropne, nie wiem, czy to działanie kwadratury Mars natalny - Mars tranzytny, mam wrażenie, że Księżyc nasilił mi ten stan, ale ogólnie dzień był bardzo kontaktowy :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Willow napisał:

W obecnym Solariuszu mam Księżyc w Strzelcu, jest mnie bardzo dużo, wysoka samoocena i mnóstwo energii :P

Ogólnie w progresjach mam Księżyc w znaku ziemnym, właśnie wylazły sprawy zawodowe i z uczelnią, ale też na zamian z mnóstwem energii i radości, dopadają mnie dołki i przygnębienie. Chyba jestem bardziej stanowcza? Ciężko powiedzieć. Jakos nie czuję się w tym, czekam, aż stąd wyjdzie. :D

Ostatnio ciągle mam migreny, wam powiem, okropne, nie wiem, czy to działanie kwadratury Mars natalny - Mars tranzytny, mam wrażenie, że Księżyc nasilił mi ten stan, ale ogólnie dzień był bardzo kontaktowy :D

 

Och, ja mam w solarze Księżyc w Baranie. Czasem czuję wręcz, że mam tej energii zbyt dużo. Ciągnie bardzo do biegania, ale warunki atmosferyczne nie pozwalają :P Chyba że zakupię narty biegowe xD

Lunaria- W Koziorożcu nawet ok, bardziej pracowita, ale spokojna, zadania do odhaczenia i do przodu ;). A Ty? :)

A mam pytanko- jak Wy się czujecie z Księżycem we Wodniku? Pytam, bo akurat pamiętam rok solara, w którym miałam takie właśnie takie położenie i było to weird, bardzo weird. Natalnie nie mam nic w tym znaku, a zapomniałam o Ceres ( X dom).

Dziś Słońce wchodzi do znaku Wodnika ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
28 minut temu, Lianna napisał:

Lunaria- W Koziorożcu nawet ok, bardziej pracowita, ale spokojna, zadania do odhaczenia i do przodu ;). A Ty? :)

Podobnie, ale melancholijna i smutna też bywam ;)

29 minut temu, Lianna napisał:

A mam pytanko- jak Wy się czujecie z Księżycem we Wodniku? Pytam, bo akurat pamiętam rok solara, w którym miałam takie właśnie takie położenie i było to weird, bardzo weird. Natalnie nie mam nic w tym znaku, a zapomniałam o Ceres ( X dom).

Dziś Słońce wchodzi do znaku Wodnika ! :)

Słońce mi zupełnie nie przeszkadza w Wodniku, ale Księżyc mam wlasnie tam w tegorocznym solarze... dramat... robi mi opozycję do Marsa i Wenus... dobry jest tylko do nauki, totalnie nie mogę połapać się w uczuciach są jakby od siebie oderwane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 godzin temu, Lianna napisał:

Lunaria, z opozycją Księżyc- Mars, to pewnie nerwy masz?

 

 

Ojejku nawet nie wiesz jak bardzo :) ogólnie jestem wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora, ale w tym roku mocno wszystko przezywam... Mimo wszystko te wybuchy są skierowane bardziej do wewnątrz niż w kierunku innych. Dawno tak nieatrakcyjnie jak w tym roku się nie czułam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znaku Byka
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, dokładnie sprzątaj. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Aspekty planet: 04.01 kwadratura Księżyca z Saturnem, 09.38 koniunkcja Księżyca z Uranem, 10.10 koniunkcja Księżyca z Marsem, 11.16 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

 

Internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2021 o 00:06, Lunaria napisał:

Ojejku nawet nie wiesz jak bardzo :) ogólnie jestem wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora, ale w tym roku mocno wszystko przezywam... Mimo wszystko te wybuchy są skierowane bardziej do wewnątrz niż w kierunku innych. Dawno tak nieatrakcyjnie jak w tym roku się nie czułam 

 

 

No ja jak miałam Księżyc we Wodniku to był jakiś matrix. Z pozytywów, to poznałam wiele osób, a każda z innym światopoglądem i z innej bajki. Jednak było to cenne doświadczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znaku Byka
Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na zimową wycieczkę. Księżyc sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Karnawałowe wydarzenia mogą ci przynieść nową miłość lub ciekawe przygody. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Unikaj cukru i niezdrowego tłuszczu. Kontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy.
Aspekty planet: 06.29 trygon Księżyca z Wenus, 10.28 sekstyl Księżyca z Neptunem, 15.00 kwadratura Księżyca z Merkurym, 22.29 trygon Księżyca z Plutonem.
 
Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobreho humoru. Będziemy żartować i flirtować. Pod jej wpływem nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.
 
Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (8.44)
Warto zastanowić się nad zmianami, które ułatwią wszystkim życie. Rzucaj palenie, zmieniaj się na lepsze. Ostrożnie z rywalizacją! To zły dzień na wyścigi lub sporty zespołowe. Zrób porządki w biblioteczce i biurku, wyrzuć stare papiery i opakowania. organizm potrzebuje więcej białka, przygotuj chude mięso i ryby.
Aspekty planet: 08.50 kwadratura Marsa z Jowiszem, 16.28 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.20 trygon Księżyca z Saturnem, 20.51 sekstyl Wenus z Neptunem.
 
Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki pomaga dojść do porozumienia. Koniec tygodnia sprzyja ciekawym rozmowom i spotkaniom. Odnawiaj dzisiaj ważne osobiste kontakty i pracuj nad naprawą różnych relacji.
 
Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniego zauważyłam, że Saturn, mimo nie korzystnej aspektacji moich ognistych - w sensie w ogniu planet, jakiś mnie dobrze przymrozil, w sensie nie ma ciągłego dążenia gdzieś, dramatyzowania, sztucznego napędu. Jakoś owszem ok. Co prawda mam uroczy Mars tranzytnie kwadratujacy co trzeba i nie trzeba ;) ale jakoś bardziej działa to w kontekście relacji z ludźmi, coś jakaś mniej delikatna i dyplomatyczną się robię :/ Nie potrafię tego kontrolować. Akurat dodatkowo t Mars jest w domu relacji, powiedzmy, razem z Uranem, no i mamy...

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znaku Raka
Dziś warto zająć się sprawami rodzinnymi. Dobry czas na pracę w domu, gotowanie, urządzanie mieszkania, zapraszanie gości, organizowanie kulturalnych wydarzeń. Słuchaj swojej intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i rozwiązuj zagadki. Wieczór sprzyja randkom, bo będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć. 
Aspekty planet: 08.50 sekstyl Księżyca z Uranem, 13.49 13.49 kwadratura Słońca z Uranem, 14.18 sekstyl Księżyca z Marsem.
 
Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki szykuje nam różne rozrywki. Skorzystaj z nowych propozycji, baw się i odpoczywaj. Dobry dzień, aby być aktywnym i uprawiać sport. Byle dalej od nudy!
 
Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znaku Raka
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Bierz witaminy i suplementy. Pij dużo wody i stosuj częściej krem do rąk, a skóra będzie lepiej nawilżona i odżywiona.
Aspekty planet: 07.59 trygon Księżyca z Neptunem, 16.38 opozycja Księżyca z Wenus, 18.56 opozycja Księżyca z Plutonem.
 
Wibracja Szóstki
Wibracja Szóstki zachęca do zajmowania się domem i rodziną. Dzisiaj rób porządki, idź na zakupy, ugotuj coś smacznego. Łatwiej będzie zakończyć różne konflikty i wyciszyć niepotrzebne dyskusje.
 
Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, pod czas Księżycu w Raku byłam nadzwyczajnie smutna i filozoficzna, miałam taką pustkę, ogarniającą całą moją istotę i duży ból.

Wieczorem się poprawiło, siedząc w łóżku, i otaczając całą sypialnie zapachem rozmarynku, pisałam sobie pracę dyplomową podjadając dżem ze śliwek i herbatę :kawka:

Po Raczemu wyszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znakach Raka i Lwa (3.55)
Pełnia Księżyca w znaku Lwa zachęca do spróbowania czegoś nowego. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę. Pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Wyrzucaj stare rzeczy, przestawiaj meble, walcz z trudnymi do wywabienia plamami na ubraniach. Dzisiaj bądź na lekkiej, oczyszczającej diecie, dopraw sałatkę oliwą.
Aspekty planet: 12.42 opozycja Księżyca z Saturnem, 16.12 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.17 koniunkcja Wenus z Plutonem, 20.17 opozycja Księżyca ze Słońcem, 20.40 opozycja Księżyca z Jowiszem, 23.33 kwadratura Księżyca z Marsem.
 
Wibracja Siódemki
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.
 
Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie. 
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znaku Lwa
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się sztuką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. zadbaj o dłonie, idź na aerobik lub jogę.
Aspekty planet: 02.41 koniunkcja Słońca z Jowiszem.
 
Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.
 
Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znakach Lwa i Panny (9.04)
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie. Sny mogą podpowiedzieć ci, jak rozwiązać problem. Węglowodany dzisiaj tuczą, wybierz zdrowe, ciemne pieczywo. Regeneruj siły, zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie.
Aspekty planet: 02.54 opozycja Księżyca z Merkurym, 16.53 Merkury wchodzi w retrogradację, 20.53 trygon Księżyca z Uranem.
 
Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.
 
Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

31.01.2021, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Dzień sprzyja randkom i sztuce, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Unikaj prania i pastowania podłogi, bo zostaną smugi. Piecz ciasta, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 05.58 trygon Księżyca z Marsem, 18.10 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Zajmiemy się hobby i odpoczynkiem, spędzimy miłe chwile na rozmowach z przyjaciółmi. Dyskusje będą ciekawe, ale lepiej unikać tematów, które dzielą i irytują.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów

 

Źródło: Internet 

 

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Lianna napisał:

Z tą wodą, żeby pić- to trafili haha ;) Jakoś dziś sporo spożywam :P

 

Może ciasto upiekę? Taryfa jest xDD

 

Jak u Was nastroje po pełni we Lwie? :)

Nadal próbuję męża zmusić, żeby upiekł mi obiecane 2 miesiące temu brownie :wink:

Ogólnie dzisiejszej nocy, czyli podczas Księżyca w Pannie miałam znowu sen, w którym płynę promem przez rzekę (a na promie jest mój samochód), bardzo miły w odczuciu sen.

Dzień przed pełnia fatalnie spałam, a wczoraj nie folgowałam sobie w jedzeniu i piciu :)

a u Ciebie Kochana jak minęło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lunaria napisał:

Nadal próbuję męża zmusić, żeby upiekł mi obiecane 2 miesiące temu brownie :wink:

Ogólnie dzisiejszej nocy, czyli podczas Księżyca w Pannie miałam znowu sen, w którym płynę promem przez rzekę (a na promie jest mój samochód), bardzo miły w odczuciu sen.

Dzień przed pełnia fatalnie spałam, a wczoraj nie folgowałam sobie w jedzeniu i piciu :)

a u Ciebie Kochana jak minęło?

 

Fajny sen :)

U mnie tak jest, że przed samą pełnią jakiś niepokój był ( normalka), potem właśnie zaczęłam się wyciszać ;) Dzień po pełni miałam sen, że lecę z mężem do NYC, sen bardzo miły :)

We wtorek Wenus przechodzi do znaku Wodnika, powinno być bardziej na luzie w relacjach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 minut temu, Lianna napisał:

 

Fajny sen :)

U mnie tak jest, że przed samą pełnią jakiś niepokój był ( normalka), potem właśnie zaczęłam się wyciszać ;) Dzień po pełni miałam sen, że lecę z mężem do NYC, sen bardzo miły :)

We wtorek Wenus przechodzi do znaku Wodnika, powinno być bardziej na luzie w relacjach :).

Wow ekstra sen! :)

mi Wenus będzie robiła opozycję do natalnego Marsa i Wenus wkrótce, będę obserwować co się będzie działo ;)

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lunaria napisał:

Wow ekstra sen! :)

mi Wenus będzie robiła opozycję do natalnego Marsa i Wenus wkrótce, będę obserwować co się będzie działo ;)

Haha, też pomyślałam, że zależy od aspektów do natalnych planet, szczególnie, że mi będzie robiła opozycję do władcy dsc.

U nas z mężem właśnie się polepszylo, kiedy Wenus poszła po końcówce Koziorożca, zastanawiam się czemu :) Mam nadzieję, że kiedy Wenus będzie chodzić po Wodniku, naprawią się relacje między moimi krewnymi...

Mi pod czas pełni nieźle się pisało licencjat, teraz znowu jestem zdołowana, ale minie napewno :)

Trzymam za was kciuki :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
01.02.2021r. Poniedziałek 
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 12.26)
Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie nam na sucho. Nie zapomnijmy jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na naszą pomoc. Przestrzegajmy regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci naszego spokoju. Uda się załatwić wreszcie pewną trudną sprawę.
Aspekty planet: 04.18 trygon Księżyca z Plutonem, 11.35 kwadratura Słońca z Marsem, 12.11 trygon Księżyca z Wenus, 15.01 Wenus wchodzi do znaku Wodnika, 21.34 trygon Księżyca z Saturnem.
 
Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy. 
 
źródło: Internet 
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Skorpiona
Ważne zawodowe i finansowe sprawy oraz zakupy załatwiaj rano. Im bliżej południa, tym mniej możemy mieć energii. Chętnie poświęcimy czas na sztukę, hobby, odpoczynek. Randki będą bardzo udane. Przesadzaj rośliny i ustawiaj w nowych miejscach. 
Aspekty planet: 00.48 kwadratura Księżyca z Saturnem, 02.59 opozycja Księżyca z Uranem, 09.41 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 15.52 opozycja Księżyca z Marsem, 18.38 kwadratura Księżyca ze Słońcem.
 
Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Od wczoraj Księżyc w Skorpionie mnie męczy swoją drażliwością, zazdrością i nerwówką, ale nie dam się sprowokować :wink:

A Wy jak tam dajecie radę? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
12 minut temu, Lunaria napisał:

Od wczoraj Księżyc w Skorpionie mnie męczy swoją drażliwością, zazdrością i nerwówką, ale nie dam się sprowokować :wink:

A Wy jak tam dajecie radę? :))

 

Proszę o inny zestaw pytań ;p U mnie jednak lepiej jak jest w Skorpionie, niż w Wadze :P Jako że w Wadze mam też Saturna i Plutona.

Na pociechę mogę powiedzieć, że lepiej przeżyć te kilka dni z takim położeniem, niż mieć Księżyc w Skorpionie w solariuszu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze zabardzo roznicy jesli chodzi o pozycje ksiezyca. Jedynie dostrzeglam  ze jak ksiezuc wchodzi w znak barana to mam wiecej energii i robie wiecej spontanicznych czynnosci wymagajacuch aktywnosci fizycznej. Mam takie 'zrywy'. Ale mi to nawet asc sskorpion w solarze nie straszny. Gorzej jak jest w kozie albo saturn na asc. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lunaria napisał:

Od wczoraj Księżyc w Skorpionie mnie męczy swoją drażliwością, zazdrością i nerwówką, ale nie dam się sprowokować :wink:

A Wy jak tam dajecie radę? :))

Jestem strasznie przewrażliwiona - trochę płakałam, nerwowa i mam jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wildwood napisał:

Ja nie widze zabardzo roznicy jesli chodzi o pozycje ksiezyca. Jedynie dostrzeglam  ze jak ksiezuc wchodzi w znak barana to mam wiecej energii i robie wiecej spontanicznych czynnosci wymagajacuch aktywnosci fizycznej. Mam takie 'zrywy'. Ale mi to nawet asc sskorpion w solarze nie straszny. Gorzej jak jest w kozie albo saturn na asc. 

Te zmiany Księżyca chyba najlepiej odczuwają znaki "Księżycowe" - Rak, Byk, Skorpion i Koziorożec - jeśli tam są osobówki, szczególnie Księżyc lub ewentualnie asc...

Spadam, Kochane, źle się czuje i muszę ogarniać licencjat...

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 18.18)
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zagubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem. Ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców.
Aspekty planet: 00.12 trygon Księżyca z Neptunem, 07.28 kwadratura Księżyca z Merkurym, 10.21 sekstyl Księżyca z Plutonem.
 
Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem właśnie siedzę w kształcie naleśnika (mnie bardzo pomaga na lęki i gorszy zatulic się w kołdrę, jakby się chowam tak od świata), pisze licencjat i nagle przestaje czuć ciało w ogóle - czuje, że zostaje mnóstwem małych płomyków, powracających do światła gwiaznego i kosmosu, i jako już gwiazda (w sensie poetyckim) spadam i zanurzam się w ciepłych falach oceanu tropikalnego, i rozpuszczam się, zostaje z nim jednością, jako że powróciłam w końcu do własnego żywiołu, domu... I jakby i ta woda, i światło mnie przytuliły...

I aż do teraz jestem bardzo zrelaksowana, szczęśliwa, czuje dużo ciepła w sercu :) Chyba pokrywają się te jazdy z Księżycem w Strzelcu, kiedy ten Solar zaczynał działać, pisałam, że mam Księżyc w marihuanie :P

Jutro jeszcze coś prognostycznego spojrzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Strzelca
Ludzie staną się dzisiaj życzliwi i pracowici, dlatego szybko nadrobisz różne zaległości i zdobędziesz uznanie. Dzień sprzyja rachunkom, pracy, zdobywaniu nowych umiejętności. Inwestuj swoje pieniądze, szukaj nowych propozycji lub podpisuj ważne umowy. Zadbaj o samochód lub rower, zrób porządek z narzędziami lub książkami.
Aspekty planet: 04.01 sekstyl Księżyca z Wenus, 04.21 sekstyl Księżyca z Saturnem, 08.08 koniunkcja Wenus z Saturnem, 13.46 sekstyl Księżyca z Jowiszem.
 
Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, sobotnie spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Lianna napisał:

Zadbaj o samochód

W punkt, bo wczoraj w mojej strzale zamarzl zamek i uszczelki, więc do pracy musiałam jechać taxi i modlić się, żeby zdążyć na czas :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

haha, czasem to faktycznie wprost tak wychodzi :)

 

U mnie z kolei zgadza się z tymi książkami. Dziś muszę się zebrać i zrobić z nimi jako taki porządek :) Odwlekanie nic nie da :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

7.02.2021, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 21.53)
Będziemy w bardzo dobrych humorach, co sprzyja odpoczynkowi i dobrej zabawie. Chętnie spotkamy się z przyjaciółmi, zaplanujemy wiosenne rodzinne spotkania i podróże. Randki będą udane. Idź do sauny, zrób sobie długą gorącą kąpiel, dzisiaj warto się wygrzać. Zadbaj o domowe rośliny. Naucz się medytacji i sposobów na szybki relaks.
Aspekty planet: 01.58 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 03.42 kwadratura Księżyca z Neptunem, 04.34 kwadratura Wenus z Uranem, 07.17 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lunaria napisał:

7.02.2021, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 21.53)
Będziemy w bardzo dobrych humorach, co sprzyja odpoczynkowi i dobrej zabawie. Chętnie spotkamy się z przyjaciółmi, zaplanujemy wiosenne rodzinne spotkania i podróże. Randki będą udane. Idź do sauny, zrób sobie długą gorącą kąpiel, dzisiaj warto się wygrzać. Zadbaj o domowe rośliny. Naucz się medytacji i sposobów na szybki relaks.
Aspekty planet: 01.58 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 03.42 kwadratura Księżyca z Neptunem, 04.34 kwadratura Wenus z Uranem, 07.17 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Ja natalnie mam ksiezyc w strzelcu w 8d a dzis mialam takj troche ciezki emocjonalnie/wewnetrznie dzien. wczoraj tez byl w strzelcu ii nienajlepiej bylo. Ciekawe co bedzie w tej kozie...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
36 minut temu, Wildwood napisał:

Ja natalnie mam ksiezyc w strzelcu w 8d a dzis mialam takj troche ciezki emocjonalnie/wewnetrznie dzien. wczoraj tez byl w strzelcu ii nienajlepiej bylo. Ciekawe co bedzie w tej kozie...

Oj... zawsze sądziłam, że Księżyc w Strzelcu powinien dawać niezłego powera jestem zaskoczona, że u Ciebie inaczej się zmanifestowało, a może jakieś inne tranzyty odbierasz, może to nie chodzi o Księżyc...

U mnie nadal dobry humor :)

Koziorożec mnie pewnie przygniecie swoją ciemną stroną :P bede z nim walczyć xD 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wildwood napisał:

Ja natalnie mam ksiezyc w strzelcu w 8d a dzis mialam takj troche ciezki emocjonalnie/wewnetrznie dzien. wczoraj tez byl w strzelcu ii nienajlepiej bylo.

Mam dokładnie to samo. I też natalny w Strzelcu... :mysli:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
2 godziny temu, Lunaria napisał:

7.02.2021, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 21.53)
Będziemy w bardzo dobrych humorach, co sprzyja odpoczynkowi i dobrej zabawie. Chętnie spotkamy się z przyjaciółmi, zaplanujemy wiosenne rodzinne spotkania i podróże. Randki będą udane. Idź do sauny, zrób sobie długą gorącą kąpiel, dzisiaj warto się wygrzać. Zadbaj o domowe rośliny. Naucz się medytacji i sposobów na szybki relaks.
Aspekty planet: 01.58 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 03.42 kwadratura Księżyca z Neptunem, 04.34 kwadratura Wenus z Uranem, 07.17 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

 

 

Naucz się medytacji. No w punkt ! Próbuję od kilku lat i dziś czytałam o tym. Umie ktoś tu medytować? I przełożyć głupiej Kobicie na prosty język? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
1 minutę temu, Wildwood napisał:

Ale za roznerodzaje medytacjia to moze nie byc taka ktorej szukasz..

 

Ale jak nie spróbuję, to się nie dowiem, co nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lianna napisał:

 

 

Naucz się medytacji. No w punkt ! Próbuję od kilku lat i dziś czytałam o tym. Umie ktoś tu medytować? I przełożyć głupiej Kobicie na prosty język? :D

 

A byłaś kiedyś na jakiejś prowadzonej medytacji? Chyba w każdym większym mieście są takie spotkania, na które może przychodzić za darmo i uczestniczyć w medytacji z grupą. Ja dzięki takim właśnie spotkaniom nauczyłam się medytować :) Polecam Ci poszukać czegoś takiego, bo skoro już od kilku lat próbujesz i czytasz o tym, to chyba tutaj nic odkrywczego Ci nie napiszemy, ale może takie praktyczne próby coś dadzą? 

 

Tylko trzeba uważać, sprawdzać, co to za grupy, bo ponoć zdarza się, że stoją za nimi sekty. Wiem, że w Warszawie działała właśnie taka grupa i próbowała poprzez mitingi wabić ludzi do sekty. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wildwood napisał:

Ja natalnie mam ksiezyc w strzelcu w 8d a dzis mialam takj troche ciezki emocjonalnie/wewnetrznie dzien. wczoraj tez byl w strzelcu ii nienajlepiej bylo. Ciekawe co bedzie w tej kozie...

 

1 godzinę temu, Mesi napisał:

Mam dokładnie to samo. I też natalny w Strzelcu... :mysli:

Zawsze są przeciez jazdy, smuteczki i przewrażliwienie, kiedy tranzytny Księżyc idzie po natalnym Księżycu. U mnie też opozycja Księżyców się sprawdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyca ubywa, dlatego łatwiej nam będzie robić porządki, załatwiać zaległe sprawy i skłaniać ludzi do współpracy. To również dobry czas, aby zaczynać dietę.  Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, biura czy banki. Ludzie będą sobie życzliwi, a nawet przymkną oko na różne drobne błędy, jakie niechcący popełniliśmy. 
Aspekty planet: 10.01 trygon Księżyca z Uranem, 14.49 koniunkcja Słońca z Merkurym.
 
Wibracja dnia: 6
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.
 
Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

I jak tam Ludki przeżywacie Lunę w znaku Koziorożca? Ja nawet nawet. Udało się ruszyć porządki dalsze w sypialni. Chyba czeka mnie mała metamorfoza tego pomieszczenia na wiosnę :)

Nastrój w miarę, joga była :1s_n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Lianna napisał:

I jak tam Ludki przeżywacie Lunę w znaku Koziorożca? Ja nawet nawet. Udało się ruszyć porządki dalsze w sypialni. Chyba czeka mnie mała metamorfoza tego pomieszczenia na wiosnę :)

Nastrój w miarę, joga była :1s_n:

Ja jal sieobudzilam to nie mialam ochoty na nic. Po poludniu sie umalowalam (przyszly pedzle). Pozniej wzielam sie tez za porzadki i wiesz ze tez myslalam o metamorfozie? Zeby przerobic stary mebel i niektore rzeczy powynosic na strych.

Lianna widze zew tych mstamorfozach tez zmiana awataru jest zawarta. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
7 minut temu, Wildwood napisał:

Ja jal sieobudzilam to nie mialam ochoty na nic. Po poludniu sie umalowalam (przyszly pedzle). Pozniej wzielam sie tez za porzadki i wiesz ze tez myslalam o metamorfozie? Zeby przerobic stary mebel i niektore rzeczy powynosic na strych.

Lianna widze zew tych mstamorfozach tez zmiana awataru jest zawarta. 

 

haha zgadza się, jeszcze mi chodzi po głowie metamorfoza fryzury, na krótko chcę :D.

Jeśli chodzi o mnie, to ja od miesiąca gdzieś tak do ok południa nie mam ochoty na nic :P

Przerabiasz stare meble? Wow, podziwiam :). Pochwalisz się potem efektem końcowym? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Lianna napisał:

I jak tam Ludki przeżywacie Lunę w znaku Koziorożca? Ja nawet nawet. Udało się ruszyć porządki dalsze w sypialni. Chyba czeka mnie mała metamorfoza tego pomieszczenia na wiosnę :)

Nastrój w miarę, joga była :1s_n:

Jestem w szoku, bo naprawdę dobrze :wink:

Poza tym, że po powrocie do domu czekała na mnie przykra niespodzianka pod postacią braku wody :niewiem:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lianna napisał:

 

haha zgadza się, jeszcze mi chodzi po głowie metamorfoza fryzury, na krótko chcę :D.

Jeśli chodzi o mnie, to ja od miesiąca gdzieś tak do ok południa nie mam ochoty na nic :P

Przerabiasz stare meble? Wow, podziwiam :). Pochwalisz się potem efektem końcowym? :)

Nie nie przerabiam. Tylko mialam takie zamysl zeby ze starego biurka z szuflafami zdjac gorna plyte. A na szufladach ulozyc poduche dla kota. W szufladach bylyby jakies pierdoly. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Koziorożca
Dziś ludzie mogą reagować nerwowo na tłok i korki. Lepiej się nie spóźniać i panować nad nerwami. Dzień sprzyja opiece nad rodziną, domowym porządkom, wizytom u krewnych. Odbieraj jednak wszystkie telefony, bo jeden może przynieść ważne wiadomości. Unikaj ryzykownych sportów i dbaj abyś nie zmarzł na spacerze. Weź kąpiel  z dodatkiem olejku z rozmarynu, a uspokoisz nerwy. 
Aspekty planet: 03.22 trygon Księżyca z Marsem, 07.56 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.23 koniunkcja Księżyca z Plutonem.
 
Wibracja dnia: 7
Siódemka sprawi, że możemy narzekać na brak czasu i pieniędzy. Lepiej spokojnie skupić się na własnych sprawach i nie liczyć zbytnio na pomoc ze strony innych ludzi. Za to dobry dzień, żeby zająć się nauką lub hobby.
 
Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 2.21)
Unikaj ryzyka i zaczynania nowych spraw, nie zakładaj konta w banku. Poświęć więcej czasu na porządki i rachunki. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i analizuj sny. Idź na masaż odchudzający, a szybko zobaczysz efekty. Unikaj cukru i gazowanych napojów. Jeśli się odchudzasz, unikaj tłuszczu. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 13.17 kwadratura Merkurego z Marsem, 14.43 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 14.52 kwadratura Księżyca z Uranem, 23.12 koniunkcja Księżyca z Wenus.
 
Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja dobrych pomysłów finansowych, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Skup się na tym, co dla ciebie korzystne.
 
Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

W środę 10.02 kwadratura Merkurego z Marsem będzie nas skłaniać do pośpiechu i ryzyka, co nie zawsze jest korzystne. Jednak zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku.

 

Internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Jak nastroje na nowiu w Wodniku? :) w sumie to już separuje i Księżyc w próżnym kursie( dobrze, że wypada jak już śpimy ;)

Do tego mieliśmy jeden z lepszych(podobno) dni w roku i to nie z powodu Tłustego Czwartku ;) - koniunkcja Jowisza i Wenus w Wodniku :piwo:

Komuś dzisiaj manna z nieba spadła? Zapewne wymierne korzyści tej koniunkcji mogą być opóźnione z uwagi na retro Merkurego :sciana:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gringe napisał:

Jak nastroje na nowiu w Wodniku? :) w sumie to już separuje i Księżyc w próżnym kursie( dobrze, że wypada jak już śpimy ;)

Do tego mieliśmy jeden z lepszych(podobno) dni w roku i to nie z powodu Tłustego Czwartku ;) - koniunkcja Jowisza i Wenus w Wodniku :piwo:

Komuś dzisiaj manna z nieba spadła? Zapewne wymierne korzyści tej koniunkcji mogą być opóźnione z uwagi na retro Merkurego :sciana:

 

Ja się gorzej czuję, jakaś brzydka i niepewna siebie i w ogóle blee. Ale u mnie ten nów się dzieje w opozycji do natalnej Wenus, a tranzyt Jowisza i Wenus w kwadraturze do ascendentu ;) a no i Saturn się zbliża powoli do natalnego księżyca. Także u mnie kiepsko ;)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Gringe napisał:

Jak nastroje na nowiu w Wodniku? :) w sumie to już separuje i Księżyc w próżnym kursie( dobrze, że wypada jak już śpimy ;)

Do tego mieliśmy jeden z lepszych(podobno) dni w roku i to nie z powodu Tłustego Czwartku ;) - koniunkcja Jowisza i Wenus w Wodniku :piwo:

Komuś dzisiaj manna z nieba spadła? Zapewne wymierne korzyści tej koniunkcji mogą być opóźnione z uwagi na retro Merkurego :sciana:

Miałam dobry nastrój i nawet niezłe skupienie na tym nieszczęsnym ostatnim rozdziale mojej pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, martynamarzena napisał:

 

Ja się gorzej czuję, jakaś brzydka i niepewna siebie i w ogóle blee. Ale u mnie ten nów się dzieje w opozycji do natalnej Wenus, a tranzyt Jowisza i Wenus w kwadraturze do ascendentu ;) a no i Saturn się zbliża powoli do natalnego księżyca. Także u mnie kiepsko ;)

Wiesz co, a ja też nie mam najlepszych układów tranzytnych... Mimo tego i tak się czułam wyjątkowo dobrze (a ostatnio był spadek j przygnębienie). Może dlatego, że był w moim 4m domu, oś IC, całkiem możliwe, że był "wybuch" w głębiach psychiki, w podświadomości :D Zresztą ogólnie jestem wrażliwa na kursowanie Księżyca :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Też nie odczuwam niczego pozytywnego,  wszystko mnie drażni i złości... sporo energii kosztuje mnie, żebym nie wybuchnęła.

W lustro staram się patrzeć jak najrzadziej :kwas:

Ale tu pewnie opozycja do mojego Marsa i Wenus idzie...

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
1 minute ago, Willow said:

Zresztą ogólnie jestem wrażliwa na kursowanie Księżyca :)

@Willow - warto, tak jak Ty zwracać uwagę na tranzyty Księżyca. Ja nie lubię jak jest w Raku i Koziorożcu bo stamtąd robi mi kwadratury do Wenus, Saturna i Plutona :bonk:

 

Piszecie dziewczyny, że kiepskie tranzyty macie( kwadratura Jowisza nie jest jednak zła... w końcu to benefik...). Ja mam dobre tranzyty i dzieje się...źle. Z kasą się mocno przeliczyłam i kurka nie bardzo to widać w tranzytach( ja z kolei mam sekstyl T Jowisza do Wenus i trygon do Saturna- a Wenus włada u mnie kasą czyli 2 domem). 
Nów niczego nowego nie przyniósł - może  przez to retro Merkurego :niewiem:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
7 minutes ago, Lunaria said:

Też nie odczuwam niczego pozytywnego,  wszystko mnie drażni i złości... sporo energii kosztuje mnie, żebym nie wybuchnęła.

W lustro staram się patrzeć jak najrzadziej :kwas:

Ale tu pewnie opozycja do mojego Marsa i Wenus idzie...

@Lunaria, może ten Merkury w retro tak nas irytuje? 
Bo niby czas leci do przodu a jednak mam wrażenie, że mocno do tylu :pociesza:

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Lunaria napisał:

Też nie odczuwam niczego pozytywnego,  wszystko mnie drażni i złości... sporo energii kosztuje mnie, żebym nie wybuchnęła.

W lustro staram się patrzeć jak najrzadziej :kwas:

Ale tu pewnie opozycja do mojego Marsa i Wenus idzie...

Tak, Kochana, idzie... też odczuwam opozycję Saturna :( Dziś wyjątkowo lepiej :)Także bardzo was też rozumiem... Ale będzie napewno dobrze, tranzyty z czasem mijają :)

 

Edytowane przez Nice
Wyjątkowo lepiej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wiem kochana @Willow, też zawsze sobie powtarzam, że wszystko mija :)

Moja droga @Gringe to może faktycznie chodzic o retrogradacje Merkurego... wszystko się psuje (udaje się to naprawić, ale mimo wszystko tak mnie to wkurza, że niech to zielona gąska lewą nogą kopnie :z_jezorem:) dziś na koncie kolejnych dewastacji mam zepsute drzwi, upackane ubranie w pracy i jeszcze korektorem wysmarowałam się  jak mała świnka :p

Godzinę temu, Gringe napisał:

sumie to już separuje i Księżyc w próżnym kursie( dobrze, że wypada jak już śpimy ;)

Kto śpi ten śpi, dziś czuwam żeby nam ezoforum nie ukradli :buhah:

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Ryb
Łatwo nauczysz się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką, szybko uzgodnimy wspólne cele. Lepiej jednak unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo choć ludzie będą obiektywni, to jednocześnie mało wyrozumiali i pomocni. Policz pieniądze, zaplanuj oszczędności. Nie obciążaj kręgosłupa i kolana.
Aspekty planet: 08.49 koniunkcja Merkurego z Wenus, 20.56 sekstyl Księżyca z Marsem, 21.12 koniunkcja Księżyca z Neptunem.
 
Wibracja dnia: 2
Dwójka ułatwia dogadywanie się z ludźmi, zachęca do spotkań i dyskusji. Kto szuka inspiracji na rozproszenie nudy, wpadnie dzisiaj na dobry trop. Udadzą się też randki.
 
Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Ja chyba jestem w fazie przemiany duchowej, oby wyszła z tego w jednym kawałku ;p Stadko idzie mi po IX domu, Wenus i Jowisz w tym. Może ciut to złagodzi Księżyc w Koziorożcu i ten nieszczęsny dom VIII...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Księżyc w Rybach zaczyna mój kolejny lunarny miesiąc. Może będzie lepiej :/ 

Dowalili mi cło za kocyk obciążeniowy dla syna - „jedyne” 80f, gdzie kocyk już mnie kosztował 150f :( 

Kasa normalnie wycieka bokami - a miało być tak pięknie na tranzycie Jowisza do Wenus(sekstyl) i Saturna(trygon) i Merkurego(trygon). 
Poddaję się już chyba. 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gringe trzymaj się :( :1s_c:

 

Ja odkryłam, że źle na mnie działa księżyc w Rybach. Jak robi koniunkcję z Neptunem to jest masakra. Co jest trochę dziwne, bo do moich natalnych planet to nijak jest tranzyt. Śpię za długo, mam sny na jawie i ruminacje. Praca w nocy oczywiście robi swoje, ale no nie pomaga to wszystko..

 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dziś niezbyt - energia w stanie słabym, jestem wrażliwa, załamuje się na każde słowo, i w ogóle - w ogóle nie mam natchnienia na ukończenie ostatniego rozdziału licencjatu, przez co się boje i poplakuje co chwilę. Olejki nie pomagają. Dobrze, że łażę po domu i odzywam się do ludzi - po prostu gorszy dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Ja mam wrażenie, że to retro Merkurego wyciąga wszystkie „brudy”. Jak coś nie zdażyło pójść wcześniej nie tak - to teraz nadrabia stracony czas. 
Kurczę, byle do 20 i sprawy pójdą do przodu. 
@Willow - trzymam kciuki za ukończenie pracy. Ja myślę, że retro zupełnie nie sprzyja pisaniu( No niby w Twoim przypadku to jest ukończenie ale ...na retro to jak jazda na wstecznym :uczen:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

U mnie dziś o niebo lepiej, niż wczoraj ( masakra była, energii zero). Dziś lepiej, więcej zrobiłam w domu, trochę mantr pośpiewałam, coś dobrego ugotowałam, obejrzałam skoki :D Nawet ogarnęłam bajzel w sypialni :szok:

Trzymam kciuki Willow za pisanie ! :koniczynka:

Martynamarzena- ja spałam chyba z 10 h :D

Gringe- chyba miałaś rację, że muzyka może pomóc, bo mam ten tranzyt Neptuna do Mekurego. I ciągnie mnie do poezji i oglądania ładnych obrazów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 minutes ago, Lianna said:

Gringe- chyba miałaś rację, że muzyka może pomóc, bo mam ten tranzyt Neptuna do Mekurego. I ciągnie mnie do poezji i oglądania ładnych obrazów :)

O widzisz :) to fajna manifestacja tranzytu. Taka łagodna, natchniona energia :oswiecony:

Ja z kolei jestem przerażona tym, co Neptun robi z moim pisaniem. Nawet słownik w telefonie nie pomaga :krecka_dostal:

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
5 minut temu, Gringe napisał:

O widzisz :) to fajna manifestacja tranzytu. Taka łagodna, natchniona energia :oswiecony:

Ja z kolei jestem przerażona tym, co Neptun robi z moim pisaniem. Nawet słownik w telefonie nie pomaga :krecka_dostal:

 

 

 

A jaki masz konkretnie tranzyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Gringe napisał:

Ja mam wrażenie, że to retro Merkurego wyciąga wszystkie „brudy”. Jak coś nie zdażyło pójść wcześniej nie tak - to teraz nadrabia stracony czas. 
Kurczę, byle do 20 i sprawy pójdą do przodu. 
@Willow - trzymam kciuki za ukończenie pracy. Ja myślę, że retro zupełnie nie sprzyja pisaniu( No niby w Twoim przypadku to jest ukończenie ale ...na retro to jak jazda na wstecznym :uczen:

Pisze od 17 stycznia, cały czas idzie szkoda gadać jak, ale już napisałam połowę ostatniego rozdziału. Dziś załamałam się, bo już po prostu nie mogę tego robić, czytać i rozumieć :( Szaleje.

Już nie jeden raz zauważałam, że tam, gdzie inni robią wszystko na normalnych tranzytaxh, lub w sposób normalny, ja muszę ostro walczyć o zrobienie/przetrwanie, lub coś. Zawsze wszystko przez kryzys/przygody :D Tu pisze licencjat od nowa! Bo musiałam powalczyć o przepisanie się do innego promotora, bo poprzedni nie odzywał się i miał mnie gdzieś. Nawet przeprowadzka do Polski była kryzysowa i pełna przygód. O reszcie okoliczności życia lepiej po prostu cicho będę milczeć, bo aż wstyd. A! Urodziłam się też kryzysowo i cud, że przeżyłam. Taka karma.

Dziękuję bardzo za trzymanie kciuków ;)

Wiesz, też same literówki robię i czasem tworzę zdania z logiką, którą tylko ja rozumiem? :D

PS: a retro-Merkury mnie z czymś zaskoczył: z pracy, gdzie mnie z początku nie wzięli, zadzwonili i umówili się na ponowną rozmowę, bo jeszcze jedno miejsce się zwolniło :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
18 minutes ago, Lianna said:

jaki masz konkretnie tranzyt?

 U mnie to jest sprawa kilku wpływów, składając je razem do kupy wychodzi na to, że mowa ojczysta jest dla mnie problemem. Już nie mówię o angielskim- bo po prostu język kołkiem staje :gafa:

A mianowicie co u mnie może się na to składać:

- T Neptun w kwadracie do N Merkurego( separuje i 4 stopnie za już jest ale...wciąż psoci...),

- P Merkury w kwadraturze do N Księżyca( w tym momencie ma „zerówkę” która potrwa do jesień 2021....

- Solariusz 20/21 - Solarny Merkury w szerokiej kwadraturze z solarnym Księżycem i Neptunem jak również Solarny Merkury w kwadracie z natalnym Księżycem

- Solarny Merkury w kwadracie z Solarnym Marsem. 
 

Faktycznie, upierdliwe są te moje „kwiatki” w postach. Nie zawsze czytam drugi raz to, co napisałam a potem jak wracam do tego bo ktoś polajkuje to :kupa:

 

 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
25 minut temu, Willow napisał:

Pisze od 17 stycznia, cały czas idzie szkoda gadać jak, ale już napisałam połowę ostatniego rozdziału. Dziś załamałam się, bo już po prostu nie mogę tego robić, czytać i rozumieć :( Szaleje.

Już nie jeden raz zauważałam, że tam, gdzie inni robią wszystko na normalnych tranzytaxh, lub w sposób normalny, ja muszę ostro walczyć o zrobienie/przetrwanie, lub coś. Zawsze wszystko przez kryzys/przygody :D Tu pisze licencjat od nowa! Bo musiałam powalczyć o przepisanie się do innego promotora, bo poprzedni nie odzywał się i miał mnie gdzieś. Nawet przeprowadzka do Polski była kryzysowa i pełna przygód. O reszcie okoliczności życia lepiej po prostu cicho będę milczeć, bo aż wstyd. A! Urodziłam się też kryzysowo i cud, że przeżyłam. Taka karma.

Dziękuję bardzo za trzymanie kciuków ;)

Wiesz, też same literówki robię i czasem tworzę zdania z logiką, którą tylko ja rozumiem? :D

PS: a retro-Merkury mnie z czymś zaskoczył: z pracy, gdzie mnie z początku nie wzięli, zadzwonili i umówili się na ponowną rozmowę, bo jeszcze jedno miejsce się zwolniło :D

 

No to teraz już z górki ! :):koniczynka::koniczynka::koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lianna napisał:

 

No to teraz już z górki ! :):koniczynka::koniczynka::koniczynka:

Jutro wyłączam telefon i idę pisać pracę koło męża :D Może dopilnuje :) 

 

Czasami trafiają ciekawe artykuły, muszę przyznać, naprzyklad o powiązaniu twórczości R. Bradburego z E.A. Poe, lub Emily Dickenson, dodatkowo zapisuje sobie nazwy nowych książek do poczytania :) A tak ogólnie to mi już mózg się wyłącza od ciągłego czytania - czasami jest tam tylko jedna wzmianka co do tematu - i wypisywania, po czym komponowania... Dramat.

 

Przepraszam za staranne jęczenia, ale muszę wam dziewczyny przyznać, że na mnie dziś rozpacz po Wenus też się rzuciła... Nie mogę patrzeć w lustro: przytyłam, bardziej widać policzki - szerszą twarz... I jakaś nie proporcjonalna... Nos :( Czoło całe pomarszczone przez tą mimikę. Przytyłam, przytyłam, przytyłam - pojawił się brzuszek, tyłka nadal nie ma. Mam brzydkie dloni. I w ogóle jestem szarą myszą, taką prawdziwą szarą myszą :beczy:

Nie trzeba to nawet w żadny sposób komentować, musiałam się wypłakać, spojrzałam na siebie w lustro przez chwilę.

 

Przytulam wszystkich, kogo też dziś bierze - nikt nie jest sam, mamy wsparcie siebie nawzajem:1s_z:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
21 minutes ago, Willow said:

Przytulam wszystkich, kogo też dziś bierze - nikt nie jest sam, mamy wsparcie siebie nawzajem:1s_z:

No nie ma tu ikonki „przytulasa” jak na fb- łączę się z Tobą w bólu Willow :pocieszacz:

Rozumiem Twoje rozterki - ja po sobie widzę jak szybko czas leci plus obecna sytuacja też nie przysparza mi urody :_boisie:

Oby do wiosny- nastrój na pewno będzie u nas wszystkich lepszy :buziak:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gringe napisał:

No nie ma tu ikonki „przytulasa” jak na fb- łączę się z Tobą w bólu Willow :pocieszacz:

Rozumiem Twoje rozterki - ja po sobie widzę jak szybko czas leci plus obecna sytuacja też nie przysparza mi urody :_boisie:

Oby do wiosny- nastrój na pewno będzie u nas wszystkich lepszy :buziak:

Dziękuję, Kochana ;* Też Cię przytulam :)

Oby do wiosny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Też Was przytulam, Kochani :buziak:Jestem pewna, że na już wkrótce będzie lepiej :koniczynka::1s_z::1s_z: Oj coś na zielono dziś, a to kolor nadziei :kwiatek::hurra:

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 16.55)
Walentynki przyniosą nam wiele ciekawych wiadomości i wydarzeń. Będziemy romantycznie nastawieni do świata. Postaraj się szanować cudze zdanie i nie spóźniaj się, a dzień okaże się udany. Aura sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości. Nie przesadzaj z obciążeniem serca i stawów. Randki i spotkania towarzyskie będą wyjątkowo udane.
Aspekty planet: 03.15 sekstyl Marsa z Neptunem, 08.29 sekstyl Księżyca z Plutonem, 22.41 koniunkcja Merkurego z Jowiszem.
 
Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Wymyślaj nowe dekoracje, planuj remont i pozytywne zmiany. Na randce też możesz opowiedzieć o swoich nowych pomysłach.
 
Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, walentynkowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Udanych Walentynek dziewczyny - dużo czekolady dla tych, co jeszcze mogą ją jeść ;) 

Zapewne Księżyc w Rybach sprzyja romantycznej atmosferze :love2:

Ja zaraz jadę z siostrą i naszymi pociechami po kwiatki - trzeba wpajać od najmłodszych lat, że dziewczyny lubią drobne prezenty ;) 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Księżyc w znaku Barana.

 

Uda się : Cięższa praca fizyczna, zajęcia wymagające szybkości i refleksu.

 

Unikaj: Plotek i osób, które lubią je roznosić.

 

Magia: Pal złote świece- oczyszczają energię i przyciągają bogactwo.

 

Dom: Sprzątaj w sypialni i kuchni.

 

Zdrowie : Więcej się ruszaj, zaczynaj ćwiczyć.

 

Biznes i pieniądze: Powalcz z zaległościami i rachunkami.

 

Wycisz się, medytuj, myśl pozytywnie, szukaj swojej drogi.

 

Czas wzmożenia namiętności- dobry czas na flirt, romans, randki.

 

Rusz się koniecznie, spaceruj.

 

Masz szansę dostać pracę lub super zlecenie.

 

GM

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Wtorek 16.02

 

Księżyc w znaku Barana.

 

Uda się: Praca, dbanie o dom i rodzinę, gotowanie, większe porządki.

 

Unikaj: Kłótni o drobiazgi, nie dyskutuj w kolejce, czy autobusie

 

Magia: Weź kąpiel w wodzie z solą, a oczyścisz swoją aurę.

 

Dom: Rób pranie, myj podłogi, przestawiaj meble wedle uznania.

 

Zdrowie : Zadbaj o pożywne posiłki, nie zaczynaj odchudzania.

 

Biznes i pieniądze : Szukaj zysków, reklamuj się, ciężej pracuj fizycznie.

 

Na dziś planuj porządki, malowanie lub przemeblowanie.

 

Podcinaj włosy, odrosną gęstsze.

 

Los się uśmiecha, dobra passa w grach, nagrody.

 

GM

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lianna nie chcesz tego wiedzieć :obled:

 

Nie wiem czy cieszyć się czy płakać - u mnie idealnie sprawdza się 8 Mieczy z rozkładu rocznego. I tak pewnie do końca Marca jeszcze. 
 

w czwartek ma nas odwiedzić moja koleżanka i zostać na weekend, zapowiada się milo :) 

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
2 minuty temu, Gringe napisał:

@Lianna nie chcesz tego wiedzieć :obled:

 

Nie wiem czy cieszyć się czy płakać - u knie idealnie sprawdza się 8 Mieczy z rozkładu rocznego. I tak pewnie do końca Marca jeszcze. 
 

w czwartek ma nas odwiedzić moja koleżanka i zostać na weekend, zapowiada się milo :) 

 

Marzec już tuż tuż :DJa dziś raczej niespokojna, spacer pomógł :) i dalsze małe zmiany w sypialni ;) 

Teraz niestety taki głupi czas, bo będzie przejście z zimy na wiosnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lianna napisał:

Myszki moje, jak tam humory today? :)

Na mnie jak zawsze tranzyty Księżyca działają jak nic - jestem nerwowa i nie mam natchnienia na ukończenie końcówki ostatniego podrozdziału ostatniego rozdziału, ale dostałam tą prace:

W dniu 13.02.2021 o 20:58, Willow napisał:

a retro-Merkury mnie z czymś zaskoczył: z pracy, gdzie mnie z początku nie wzięli, zadzwonili i umówili się na ponowną rozmowę

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
12 minutes ago, Lianna said:

dalsze małe zmiany w sypialni ;) 

O to jak najbardziej poprawia humor :D 

Trzymam kciuki za nowatorskie pomysły ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Lianna napisał:

Myszki moje, jak tam humory today? :)

Ja w końcu odpoczęłam po tygodniu nocek i nadgodzinach. Niestety od jutra znowu kierat, ale o ludzkich porach przynajmniej. I właśnie zamówiłam karty, o których pisałam w temacie o taliach kart Tarota :) Księżyc w Baranie mi robił koniunkcję do progresywnego księżyca i sekstyl do natalnego, także całkiem spoko nawet. Nie spektakularnie, ale okej :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, martynamarzena napisał:

Ja w końcu odpoczęłam po tygodniu nocek i nadgodzinach. Niestety od jutra znowu kierat, ale o ludzkich porach przynajmniej. I właśnie zamówiłam karty, o których pisałam w temacie o taliach kart Tarota :) Księżyc w Baranie mi robił koniunkcję do progresywnego księżyca i sekstyl do natalnego, także całkiem spoko nawet. Nie spektakularnie, ale okej :)

Mi do progresywnego nic, ale uszkadza natalny, ale przyjacielsko przytula Wenus i Mars... Z Solarnym trygon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Jeśli już mówimy o tranzycie Księżyca to zrobi mi koniunkcję z natalną Wenus :) w przeciągu 2h / kontakty z kobietami powinny przebiegać gładko :D 

Bedzie też trygon z progresywnym Księżycem - tutaj chyba nigdy nie zwracałam uwagi na stan ducha. Teoretycznie tez powinno być milo :) 

 

aaaa- tak sobie teraz myslę, że ten dzisiejszy Księżyc na urodzeniowej Wenus to ...zakup miniaturki serum Estee Lauder(można czasem upolować próbkę 7ml w naszej drogerii). :) 

Normalnie wypięknieje :smieszne:

 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...