Skocz do zawartości

Sylwestr w pandemii ZWERYFIKOWANE


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jak spedze sylwestra w tym roku? Przez pandemie nie ma nic pewnego.

 

Gwiazda - 10 buław - Kochankowie 

 

Widzi mi się po tej gwieździe, że pod gołym niebem, dosłownie gapiąc się w gwiazdy, 10 buław oznacza, że to nie będzie jakby zgodne z moimi planami, ze to takie bardziej z musu. Kochankowie z jednej strony tez nawiazuja do miejsc, gdzie się spotyka ludzi na łonie natury. Z drugiej zaś nie pytalem stricte o miejsce, tylko o to jak go spedze, wiec może wskazywać po prostu na towarzystwo troche przypadkowych osób. Obstawiam tutaj jakis plener i tan impreza troche ciężka. Pojscie ze sporymi nadziejami i zmęczenie tą sytuacją.

Odnośnik do komentarza

Tak, Gwiazdę też bym rozumiała jako spędzenie tego czasu gdzieś na zewnątrz, ale biorąc pod uwagę Kochanków rozważałabym jeszcze jakiś miły wieczór z bliską osobą, który będzie spędzony w sposób kreatywny i miły. 10 buław mogłaby znaczyć, że plany może były inne, ale okoliczności sprawią że jednak będzie to kameralny wieczór z kimś bliskim. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2020 o 20:51, Arbogast napisał:

Jak spedze sylwestra w tym roku? Przez pandemie nie ma nic pewnego.

 

Gwiazda - 10 buław - Kochankowie 

Wiesz co, może to być plener aczkolwiek to nie będzie takie jak sobie wyobrażasz, bo gwiazda to też taka ułuda..

Kochankowie to z kolei  karta wyboru i wahań, więc możesz mieć alternatywę - dom czy plener?

Myślę, że finalnie jednak wybierzesz dom, choć z wielkim ciężarem na sercu. 

Uważam, że Sylwestra spędzisz bujając w obłokach, mając wszystkiego dosyć. 

Prognoza mało sylwestrowa, no ale cóż.. urok 2020 :(

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że plany i wizje o spędzeniu szampańskiego sylwestra pozostaną w sferze marzeń. Pojawią się jakieś przeszkody, utrudnienia, abyś mógł spędzić ten dzień, tak jakbyś sobie tego życzył. Możliwe, że będzie wybór, ale żadna z opcji nie będzie satysfakcjonująca.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 22.11.2020 o 20:51, Arbogast napisał:

Jak spedze sylwestra w tym roku? 

 

Gwiazda - 10 buław - Kochankowie

Jesli będą plany, to mogą być ciężkie do zrealizowania. Myślę, że w wąskim gronie (we 2), trochę na świeżym powietrzu a trochę w miejscu gdzie jest ciężka atmosfera, w jakims industrialnym, mrocznym budynku

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 22.11.2020 o 20:51, Arbogast napisał:

Gwiazda - 10 buław - Kochankowie 

Będą jakieś konkretne plany (Gwiazda), ale finalnie realizacja ich okaże się zbyt kłopotliwa (10 buław), ostatecznie spędzisz Sylwestra w miłym towarzystwie w parze z kimś bliskim <3 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2020 o 20:51, Arbogast napisał:

Jak spedze sylwestra w tym roku? Przez pandemie nie ma nic pewnego.

 

Gwiazda - 10 buław - Kochankowie 

Być może nawet będziesz próbował mieć jakieś plany..., ale pozostaną planami.

Myślę, że spędzisz je po prostu z kimś bliskim i będzie miło :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Poddałem się kompletnie jeśli chodzi o tego sylwestra, spędziłem go razem z domownikami, ale odpadłem wskutek przepicia przed nadejściem nowego roku.

Więc kompletnie nie rozumiem tych kart, siedzieliśmy w domu, przy stole i piliśmy. Zatem ta 10 buław się by zgadzała... cieżko było, ale Gwiazda... plany nadzieje? Żadnych. Kochankowie ani wyboru żadnego nie było, bo się nastawiłem od razu na chałupę.. no nie wiem.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Arbogast napisał:

Poddałem się kompletnie jeśli chodzi o tego sylwestra, spędziłem go razem z domownikami, ale odpadłem wskutek przepicia przed nadejściem nowego roku.

Więc kompletnie nie rozumiem tych kart, siedzieliśmy w domu, przy stole i piliśmy. Zatem ta 10 buław się by zgadzała... cieżko było, ale Gwiazda... plany nadzieje? Żadnych. Kochankowie ani wyboru żadnego nie było, bo się nastawiłem od razu na chałupę.. no nie wiem.

10 bulaw to kac-duzo alko, wiec poczucie "zem troche przesadzil" ciezko mi. Więc ide w kimono. A nie byles wtedy myslami lub telefonicznie, netowo przy jakiejs kobiecie? Kochankowie 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
10 godzin temu, Raisa_ napisał:

10 bulaw to kac-duzo alko, wiec poczucie "zem troche przesadzil" ciezko mi. Więc ide w kimono. A nie byles wtedy myslami lub telefonicznie, netowo przy jakiejs kobiecie? Kochankowie 

A no myslami byłem haha

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Sylwestr w pandemii ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...