Skocz do zawartości

Czy jeszcze zobaczę pewnego pana... ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam, lubię rozkłady na trzy karty a jako, że zbliża się koniec roku i czas podsumowań zadałam takie pytanie- „Czy jeszcze zobaczę na żywo pewnego pana( i tu pomyślałam o nim)?”

Wylosowałam takie oto karty:

Śmierć- Arkana Wielka, nieodwołalny koniec pewnego etapu, procesu w moim życiu. 
Osobiście nie jest to dla mnie negatywna karta i zależy, co po niej następuje. 
Królowa buław- karta zmysłowej, atrakcyjnej kobiety, przyciągającej męską uwagę, karta kochanki.

Czy dowiem się, że jest w związku i moje myślowe powroty w jego kierunku ustaną? 
Czy może jest to karta oznaczająca mnie- jako atrakcyjny dla niego obiekt(pożądania)?

A może to za sprawą tej kobiety gdzieś go spotkam lub zobaczę?

Zawsze mam problem z interpretacją w takim miejscu :/

Rycerz Kielichów- technicznie może oznaczać jego osobę, kogoś z kim mam fizycznie do czynienia( nie jak z królami- którzy gdzieś tam są i odpowiadają za poważnych partnerów, mężów, szefów). 
Rycerz Kielichów- emocjonalny ale też ze skłonnością do alkoholu. Lubi stan zakochania, szuka miłości idealnej( nierealnej). 
Śmierć na pewno jest kartą zmiany i tu mnie ciekawi, co się może zadziać :mysli:

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gringe napisał:

@Mesi Ciekawa interpretacja choć...jakoś jej nie czuję jednak :_mysli:

 I to jest piękne w Tarocie - każdy troszkę inaczej je widzi :) a najważniejsze jest, jak Ty je czujesz, bo Ty kładłaś karty :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • Ekspert

Powinnam chyba zweryfikować wątek- @Mesi miałaś/eś rację. Pan o którym myślałam rozkładając karty nie pojawił się. Chyba faktycznie nasza znajomość definitywnie się zakończyła.

Edytowane przez Gringe
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy jeszcze zobaczę pewnego pana... ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...