Skocz do zawartości

2021 Mezza ZWERYFIKOWANE


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie również pokusiłam się o postawienie ogólnej prognozy na 2021. W innym wątku jeszcze spojrzałam na pierwsze pół roku.

Zamykam 2020 :

-praca zdalna

-w relacji

- coraz częściej myślę o dziecku z partnerem

 

Aura: 10 denarów+4 kielichów+Siła+3 buław

 

Bardzo nie lubię 4 pucharów, bo ona zazwyczaj pokazuje mi się jako niedocenianie tego, co się ma. Snucie wizji o lepszej pracy, partnerze, życiu itd., a w rezultacie człowiek gnuśnieje. Możliwe, że ta aura będzie jeszcze wynikała z marazmu i ograniczeń związanych z pandemią, ale później trochę jakbym wzięła sprawy w swoje ręce i ruszyła do przodu.

 

Praca: Gwiazda+3 mieczy+10 kielichów

 

Zmiana stanowiska, nowe zadania, to raczej nie na ten moment. 3 mieczy może mówić, że nic nie zyskam na polu zawodowym, a w gorszym przypadku mogę stracić lub wdać się w jakieś konflikty. Możliwe, że jeszcze bardziej sobie uświadomię, że w tym miejscu już nic więcej się nie nauczę - 10 kielichów dojście do przysłowiowego muru.

 

Finanse: 4 pucharów+ Świat+ Królowa Denarów 

 

Tutaj może być szanse na poprawę finansową, jakąś okazję pod warunkiem, że będę potrafiła skorzystać z tego, co los podsuwa. Ogólnie wygląda to na dobre zarządzanie budżetem przy Królowie Denarów.

 

Uczucia: Rycerz Denarów+ Król Denarów+3 kielichów

 

Nie wiem, ale mam trochę wrażenie, że ktoś jeszcze przy mnie się może kręcić oprócz partnera. Nie jestem stworzona do romansów, więc bardziej powiedziałabym o dobrej, kumpelskiej relacji.

 

Relacja z moim partnerem:

 

Cesarz+Rycerz denarów+Królowa Mieczy+Gwiazda

 

Myślę, że mój partner jest stały w uczuciach i chce zbudować trwałe fundamenty. Oczywiście przy tym wszystkim chce być samcem alfa i chciałby trochę, aby było według jego warunków tylko, że trafił na Mieczową, która także lubi narzucać swoje zasady. Gwiazda możliwe, że będą starania o dziecko.

 

Relacje z otoczeniem: Księżyc+7 monet+ Pustelnik 

 

Możliwe, że trochę przyjrzę się moim relacjom, aby wyciągnąć pewne wnioski. Bardzo możliwe, że będę tęsknić za czasami, kiedy częściej widywałam się ze znajomymi, a przez ograniczenia nie do końca mamy okazję się spotkać.

 

Samopoczucie psychofizyczne: Gwiazda+7 mieczy+6 denarów 

 

Gwiazda to karta ochronna, a więc ogólnie powinno być dobrze pod warunkiem, że czasem pozwolę sobie na zdrowy egoizm. Bez tłumaczenia się nikomu, asertywność.

 

Pozytywna niespodzianka: Diabeł+8 kielichów+3 kielichów

 

Powiedziałabym, że będzie szansa na świętowanie jak wirus powoli zacznie się ulatniać, ale może także mówić o jakimś wyjeździe w celach rozrywkowych.

 

Rada: 5 denarów+ Koło Fortuny+ Cesarz

 

Los może się pozytywnie odwrócić. Możliwe, że ten Cesarz przyniesie bezpieczeństwo pod wieloma aspektami.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, mezza napisał:

Aura: 10 denarów+4 kielichów+Siła+3 buław

Generalnie będziesz zafiksowana na punkcie rodziny. 4 Pucharów z 10 Monet to niedostrzeganie niczego poza rodziną. Poza tym widać kasę i zarabiania całkiem niezłych pieniędzy ale ów stan będzie Cię chwilami nudził..

Myślę, że będziesz uparcie do czegoś dążyła. Do czego? 3 Buław  i 10 Monet to starania się o przyszłość rodzinną, budowanie rodu ale to bardziej na zasadzie myślenia, planowania, a nie stricte działania.

Generalnie rok całkiem przyzwoity. Bez szaleństw ale też bez rozczarowań.

Za momencik rzucę okiem na resztę  ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, mezza napisał:

Praca: Gwiazda+3 mieczy+10 kielichów

Według mnie Twoje nadzieje związane z awansem, podwyżką czy generalnie poprawą spotkają się z brutalną rzeczywistością. W karcie gwiazdy my zawsze marzymy o czymś, co jest najlepsze, a zarazem nierealne. Niestety zmian tu żadnych nie widać. 10 Pucharów z 3 Mieczy to szczęście w nieszczęściu. Praca będzie i to całkiem zadowalająca ale Ty będziesz rozgoryczona, że nie będzie tego awansu, czy też poprawy sytuacji. 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, mezza napisał:

Finanse: 4 pucharów+ Świat+ Królowa Denarów 

Uważam,  że możesz liczyć na poprawą sytuacji. Ona się zmieni na korzyść w okolicach lipca 2021.

Może to być awans ale tylko za sprawą zmiany pracy bo Świat to przełom, koniec pewnego etapu. 

Uważam, że tam gdzie teraz jesteś podwyżki nie będzie. Sytuacja się zmieni,  jeśli Ty tą zmianę sprowokujesz. W finansach generalnie bardzo dobrze. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, mezza napisał:

Uczucia: Rycerz Denarów+ Król Denarów+3 kielichów

Bardzo sympatycznie. Jest tu Twój partner, z którym będziesz budowała relację. Rycerz Denarów zawsze wskazuje na lojalność. 3 Pucharów to zabawa, więc widać tu konsumowanie związku czy to poprzez wyjazdy czy romantyczne kolacje ze świecą ;)

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, mezza napisał:

Relacja z moim partnerem:

 

Cesarz+Rycerz denarów+Królowa Mieczy+Gwiazda

Jemu będzie bardzo zależało, to Ty wychodzisz w karcie osoby odcinającej się, wiejącej chłodem.

Rozstania absolutnie nie widać aczkolwiek karty wskazują, że to jemu będzie bardziej zależało.

Królowa Mieczy i Gwiazda to dystans emocjonalny ale po Twojej stronie.

 

Zaraz dokończę  - jestem w pracy  ;)

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Księżyc+7 monet+ Pustelnik 

Widzę tutaj przewlekającą się samotność. Poza tym otoczenie nie jest wobec Ciebie szczere i to jest kluczowe. Uważam zatem, że trzeba się porządnie zastanowić czy warto z nimi trzymać sztamę. 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

Samopoczucie psychofizyczne: Gwiazda+7 mieczy+6 denarów 

Samopoczucie będzie niezłe. Napewno będziesz się czuła atrakcyjna. Gwiazda z 7 Mieczy to wręcz szpanowanie swoim wyglądem, pokazywanie jaka to jestem atrakcyjna  ;) Generalnie samopoczucie będzie zrównoważone, pod kontrolą.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

Rada: 5 denarów+ Koło Fortuny+ Cesarz

Nie pozostało Ci nic innego jak zdanie się na los - dosłownie.

Poza tym uważam, że powinnaś się teraz skupić na pracy o czym mówi Cesarz.

 

Wszystkiego najlepszego w 2021 ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
19 godzin temu, mezza napisał:

Aura: 10 denarów+4 kielichów+Siła+3 buław

10 Denarów na początku, a więc tu bym postrzegała ją jako pełnię osiągnięcie wszystkiego w kategorii rodziny lub firmy i nadchodzi moment przelania się czary, czyli 4 Kielichów nie dostrzeganie tego co już osiągnęłaś, zapragniesz więcej i bardziej spełnić się na innym polu (Moc) rozwinąć bardziej skrzydła, zrobić dalsze plany (3 Buław). Myślę, że może tu chodzić właśnie o plany dotyczące powiększenia rodzinki lub zmiany pracy, na tym będziesz skupiona w przyszłym roku.

19 godzin temu, mezza napisał:

Praca: Gwiazda+3 mieczy+10 kielichów

W tym roku możesz mieć nadzieję na lepszą komunikację w firmie, poprawę relacji z niektórymi osobami, wyjaśnienie jakichś niedomówień i zaszlych zranień

20 godzin temu, mezza napisał:

Finanse: 4 pucharów+ Świat+ Królowa Denarów

Nie przegap szansy na zarobienia dodatkowych pieniędzy, które sprawią, że uniezależnisz się finansowo. Będzie luksusowo :)

20 godzin temu, mezza napisał:

Uczucia: Rycerz Denarów+ Król Denarów+3 kielichów

Trwała relacja zbudowana na solidnych fundamentach dająca wiele radości. Będziecie razem z partnerem  świetnie spędzać czas 

20 godzin temu, mezza napisał:

Relacja z moim partnerem:

 

Cesarz+Rycerz denarów+Królowa Mieczy+Gwiazda

Trwała, solidna. Ty czasami możesz miewać fochy, żeby móc przeforsować swoje plany :wink:

20 godzin temu, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Księżyc+7 monet+ Pustelnik

Weźmiesz pod lupę znajomości, odsuniesz się emocjonalnie od osób, które powodują Twój smutek. Będziesz skoncentrowana na otoczeniu, ale w sensie analizowania znajomych, a nie spotykania się z nimi. 

20 godzin temu, mezza napisał:

Samopoczucie psychofizyczne: Gwiazda+7 mieczy+6 denarów 

Będziesz wyglądać atrakcyjnie, ale nie wiem czy do końca to co będziesz pokazywała na zewnątrz będziesz też odczuwać w środku. To może być trochę oszukiwanie samej siebie. Może skupisz się na afirmacjach, żeby wzmocnić (uzyskać równowagę) pomiędzy tym co pokazujesz światu, a tym co naprawdę czujesz.

 

20 godzin temu, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: Diabeł+8 kielichów+3 kielichów

Uwolnisz się od tego co Ci nie służy, może to być odejście od jakiegoś niezdrowego przyzwyczajenia, nałogu. Może toksycznych znajomych. Odchodząc od tego uzyskasz radość i lekkość :))

20 godzin temu, mezza napisał:

Rada: 5 denarów+ Koło Fortuny+ Cesarz

To co uważasz, że jest jakimś Twoim zmartwieniem, biedą okaże się że wzmocni Cię i zamieni się w Twoją siłę. Żeby docenić słońce najpierw musi spaść deszcz :wink:

 

Szczęśliwego Nowego Roku 2021 :koniak:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, mezza napisał:

 

Aura: 10 denarów+4 kielichów+Siła+3 buław

 

Fajne karty, odżyją może twoje finanse. Weźmiesz cos w swoje ręce. 

 

Praca: Gwiazda+3 mieczy+10 kielichów

 

Praca zdalna, ograniczenie kontaktów miedzludzkich. 

 

Finanse: 4 pucharów+ Świat+ Królowa Denarów 

 

Finanse odżyją zdecydowanie. Widać wyjście z zastoju i będziesz miała kasę na siebie i swoje potrzeby 

 

Uczucia: Rycerz Denarów+ Król Denarów+3 kielichów

 

Też fajne karty po prostu będzie wam dobrze ze sobą. On o ciebie zadba jak należy. 

 

Relacja z moim partnerem:

 

Cesarz+Rycerz denarów+Królowa Mieczy+Gwiazda

 

Jego będzie brać na czułość. Ty będziesz mniej wylewna z uczuciami. W każdym razie też ładne karty na relacje. 

 

Relacje z otoczeniem: Księżyc+7 monet+ Pustelnik 

 

No zdecydowanie ograniczenie kontaktów. Ja to mam wrażenie, że ten lockdown ponownie dojdzie do skutku. 

 

21 godzin temu, mezza napisał:

 

Samopoczucie psychofizyczne: Gwiazda+7 mieczy+6 denarów 

 

Zdecydowanie zrobisz coś dla siebie, wyszła ci kilka razy gwiazda. Coś co Ci poprawi nastrój i może poprawa urody. 

 

Pozytywna niespodzianka: Diabeł+8 kielichów+3 kielichów

Ułoży się coś co Cię bardzo martwiło. 

 

Rada: 5 denarów+ Koło Fortuny+ Cesarz

 

Nastąpi poprawa finansow o w zasadzie to kart podpowiadają, aby zaufać temu co się wydarzy i zaryzykować w czymś. 

Powodzenia! 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.12.2020 o 00:59, mezza napisał:

Aura: 10 denarów+4 kielichów+Siła+3 buław

Też nie lubię tej 4 pucharów:( początek roku będzie dobry, będziesz skupiona na pracy lub rodzinie. Później możliwe, że zbyt długie siedzenie w domu trochę Cię dobije, ale znajdziesz w sobie siłę i coś zaplanujesz.

 

Praca: Gwiazda+3 mieczy+10 kielichów

Widać, że chciałabyś spełnienia w pracy i dla mnie 3 mieczy jest dobra na komunikację w życiu zawodowym, ale to nie ja kładłam karty...

 

Finanse: 4 pucharów+ Świat+ Królowa Denarów 

początek roku może być ciężki, ale póżniej już będzie dobry dochód

 

Uczucia: Rycerz Denarów+ Król Denarów+3 kielichów

Będzie dwóch zainteresowanych:)

 

Relacja z moim partnerem:

Cesarz+Rycerz denarów+Królowa Mieczy+Gwiazda

On jest stabilny, a ty w mieczowej możesz być zaczepna, może właśnie będziesz z nim dziecko negocjować:)

 

Relacje z otoczeniem: Księżyc+7 monet+ Pustelnik 

Chyba nie do końca szczere i pewne to otoczenie. Niektórzy mogą Cię denerwować, możesz się odsunąć od części osób

 

Samopoczucie psychofizyczne: Gwiazda+7 mieczy+6 denarów 

Generalnie dobre, trochę będziesz kombinować, aby było wszystko w równowadze

 

Pozytywna niespodzianka: Diabeł+8 kielichów+3 kielichów

Zostawisz za sobą hakieś ciężkie emocje i zacznieszsię cieszyć życiem 

 

Rada: 5 denarów+ Koło Fortuny+ Cesarz

 

Los może się pozytywnie odwrócić. Możliwe, że ten Cesarz przyniesie bezpieczeństwo pod wieloma aspektami- zgadzam się.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
W dniu 14.12.2020 o 00:59, mezza napisał:

Weryfikacja:

 

Aura: 10 denarów+4 kielichów+Siła+3 buław

 

Na początku roku zmieniłam miejsce zamieszkania, co ładnie zostało ukazane w kartach. Pierwsza połowa roku była męcząca i monotonna, a przez brak kontaktu z ludźmi (praca zdalna), coraz bardziej odczuwałam znudzenie i zmęczenie. Druga połowa to powiew świeżości, wzięłam sprawy w swoje ręce, co skutkowało różnymi nowymi sytuacjami życiowymi. 3 buław mówi o poszukiwaniu nowej drogi, opracowaniu nowych planów i celów.

 

Praca: Gwiazda+3 mieczy+10 kielichów

 

Ten rok był bardzo stresujący (3 mieczy). W pracy atmosfera była napięta, ciężko było się dogadać z szefem, który wiecznie miał jakieś pretensje, a wiele osób jeszcze bardziej podkopywało dołki. Gwiazda to była nadzieja na poprawę, co 3 mieczy brutalnie odebrała. 10 kielichów mówi o dojściu do przysłowiowej ściany, pomimo że na koniec sprawa się uspokoiła, to ten rok mnie uświadomił, że w tym miejscu już więcej nie osiągnę.

 

Finanse: 4 pucharów+ Świat+ Królowa Denarów 

 

Było stabilnie, nie miałam większych problemów finansowych, ale 4 kielichów przez te stresy w pracy nie dawałam radości z zarobionych pieniędzy. 

 

Uczucia: Rycerz Denarów+ Król Denarów+3 kielichów

 

W tym roku zaliczyłam rozstanie, krótką znajomość z facetem, który ukrywał swój stan cywilny, a na koniec znów próbujemy z ex naprawić naszą relację.

 

Relacja z moim partnerem:

 

Cesarz+Rycerz denarów+Królowa Mieczy+Gwiazda

 

Partner chciał postawić na swoim i układać wszystko pod siebie jak to Cesarz, co doprowadziło do spięcia i rozstnia - Królowa Mieczy to kobieta pokaleczona, zraniona. Gwiazda dała nadzieję na uzdrowienie naszej relacji, gdyż staramy się to naprawić.

 

Relacje z otoczeniem: Księżyc+7 monet+ Pustelnik 

 

Księżyc pokazał tęsknotę, bo często żyłam wspomnieniami za starymi znajomymi, spotkaniami itd. Z kilkoma osobami próbowałam odświeżyć kontakt, ale raczej to, co już było mogło najzwyczajniej przeminąć. Czułam się raczej osamotniona, bo przez te lockdowny, zawirowania było bardzo mało okazji do spotkań.

 

Samopoczucie psychofizyczne: Gwiazda+7 mieczy+6 denarów 

 

7 mieczy raczej maskowałam swoje samopoczucie nawet jak było mi źle. Nie chciałam zawracać innym głowę. Gwiazda rzeczywiście mnie chroniła, bo pomimo tych wszystkich stresów jakoś dawałam radę.

 

Pozytywna niespodzianka: Diabeł+8 kielichów+3 kielichów

 

Nie dałam się wciągnąć w jakąś toksyczną znajomość. Szybko rozpoznałam, że facet używa manipulacji emocjonalnej i próbuje mnie wciągnąć w jakiś chory układ. Pozytywna w takim znaczeniu, że nauczyłam się być asertywna i lepiej znam już siebie, aby nie wpuszczać do swojego życia takich osób.

 

Rada: 5 denarów+ Koło Fortuny+ Cesarz

 

Los może się pozytywnie odwrócić. Możliwe, że ten Cesarz przyniesie bezpieczeństwo pod wieloma aspektami.

 

Edytowane przez mezza
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na 2021 Mezza ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...