Skocz do zawartości

Styczeń 2021 Zakrętka ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura - 4 buławy - cóż nikogo nie zdziwi ale raczej spędzę ten czas w zaciszu domowym 

Praca - 6 pucharów (Król pucharów) - będę miała dużo pracy, a karty wyszły jakieś przyjemne. Ostatnio pisze do mnie mężczyzn z obecnej pracy, który wyszperał mnie na linkedln, ale to może być zupełnie co innego. W każdym razie karty sympatyczne, być może wsparcie ze strony mężczyzny. 
Finanse - Kapłanka (As denarów) - pozyskiwanie pieniędzy w tajemniczy sposób, Kapłanka raczej nie skupia się na materii bardziej na wiedzy, as denarów jest szansa - być może wykorzystam sytuacje ze współpracuje teraz sama z jedna z lepszych firm na rynku i pozyskam pewne informacje, które pozowała na lepszy rozwój i sytuacje zawodowa. 
Uczucia - As pucharów (as pucharów) - poznam w biedronce miłość - obym jej nie przegapiła. 
Otoczenie - 4 miecze (as buław) - z powodu obecnej sytuacji raczej mało tego otoczenia, ale mimo marazmu widać na horyzoncie jakaś inicjatywę.

Sport, dieta - Świat - treningi wspólnie z trenerami online, wyszukiwanie tez wegańskiej potraw. 
Niespodzianka - 6 bulw (8 między) - znajdę wyjące z trudnej dla mnie sytuacji 

Robić - Gwiazda - nie poddawać się w realizacji marzeń 

Czego nie robić - 9 monet - nie wydawać pieniędzy i rozsądnie nimi zarządzać, niezadawalać się jedynie komfortem w samotności. 
Rada - Krol monet (Słońce) zwrócić uwagę mężczyźnie w typie Króla monet i wspólnie spędzić miło czas. 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

Aura - 4 buławy - tak, domowa atmosfera. Wypoczynek. 

Praca - 6 pucharów (Król pucharów) - miła, przyjemna atmosfera. Bez spięć. 
Finanse - Kapłanka (As denarów) - rozsądne, mądre wydatki bez rozrzutności. 
Uczucia - As pucharów (as pucharów) - zakochasz się 
Otoczenie - 4 miecze (as buław) - wydaje mi się, że zapragniesz odpoczynku od ludzi 

Sport, dieta - Świat - może ćwiczenia na powietrzu? Albo nowe wyzwania. 
Niespodzianka - 6 bulw (8 między) - pokonasz jakieś nie wygodne lęki 

Robić - Gwiazda - zrobić coś miłego dla siebie. Nie Koniecznie materialnie po prostu coś miłego. 

Czego nie robić - 9 monet - nie wydawać pieniędzy. 
Rada - Krol monet (Słońce) zwrócić uwagę mężczyźnie w typie Króla monet i wspólnie spędzić miło czas. 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

Aura - 4 buławy

Pomimo, że to będzie czas spedzony w domu, to nie powinnas jakos specjalnie uskarzac się na to. Odkryjesz w sobie nutkę domatora ;) w 4 scianach poczujesz się bezpiecznie i dobrze

1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

Praca - 6 pucharów (Król pucharów

Powrócą jakieś sprawy z przeszłości, przyjazna atmosfera. Moze i jakis mezczyzna w typie Krola Pucharow zakreci sie przy Tobie 

1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

Finanse - Kapłanka (As denarów)

Znajdziesz jakies drobne pieniadze w jakims ukrytym miejscu, moze w jakiejś starej kurtce lub torebce, do której dawno nie zagladalas :) ogolnie potencjal jest i moze bedziesz planowac budzet z rozwagą ;)

1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

Uczucia - As pucharów (as pucharów

Cos tu rozkwita...poznasz kogos interesujacego, znajomosc ma mily potencjal :)

1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

Otoczenie - 4 miecze (as buław)

Wyizolowane, ale będą nawiazywac kontakt przez jakies wspolczesne zdobycze typu internet :) 

1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

Sport, dieta - Świat

Kompatybilnie, beda ze soba wspolgrac. Cwiczenia na zewnatrz. Osiagniesz jakis sukces, zakonczysz pewien cykl

1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

Niespodzianka - 6 bulaw (8 mieczy)

Natkniesz sie na szklany mur, ale uda Ci się go pokonac

1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

Robić - Gwiazda

Zadbac o wyglad, porozpieszczac sie, ale korzystajac np. z naturalnych kosmetykow. Spelnic swoje marzenia

1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

Czego nie robić - 9 monet

Nie myslec tylko o sobie i swoich przyjemnościach materialnych 

1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

Rada - Krol monet (Słońce

Potraktowac mezczyzne jak pana i wladce, pozwolic mu zadecydowac, dobrze sie bawic w czyims towarzystwie :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Aura: 4 buławy to dom, mieszkanie, ale też kompletność, niczego Ci nie brak, z takim poczuciem styczeń dla Ciebie

Praca: 6 pucharów i Król pucharów - dwa znaczenia, z jednej strony karta 6 pucharów mówi, że czujemy się tak jak czuliśmy się w dzieciństwie, czyli zero zmartwień, beztrosko tu za sprawą jakiegoś KP, z drugiej strony karta przeszłości, może właśnie sygnalizować jakaś istotna starą znajomość w pracy, przy pracy

Finanse: Kapłanka i As denarów - kapłanka jest mądra i oszczędna, ona dużo nie wydaje, bardziej gromadzi dobra, więc miesiąc pod znakiem oszczędności

Uczucia: double As pucharów no jakieś uczucie nowe się pojawi :D

Otoczenie: 4 mieczy i As buław - karta izolacji, snu zimowego, odpoczynku zatem bardzo mocno ograniczone kontakty z otoczeniem

Sport i dieta: Świat - no ciekawe czy to oznacza wirtuala czy reala - koniecznie zweryfikuj

Niespodzianka: 6 buław i 8 mieczy - okazja do opanowania czy pokonania przeszkód, na które nie miałaś wpływu wcześniej

Robić: Gwiazda - sięgać po swoje marzenie, mieć nadzieje

Nie robić: 9 monet nie wydawać na dobra luksusowe (vide: Kapłanka w finansach)

Rada: Król monet i Słońce - mądrze gospodaruj

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Aura:Szczęśliwie spędzony czas w sposób jaki daje Ci przyjemność. 

Praca:Być może czeka Cię w pracy jakiś zaległy projekt, może dokończenie pracy, którą kiedys zaczęłaś, ale nie dokończyłaś. Lub w pracy pojawi się mężczyzna, którego już znasz.

Fiananse-powinno być dobrze, choć Kapłanka za wiele o tym nie mówi. Może pojawi się jakieś nowe źródło, którego jeszcze nie widać.

Uczucia:Jest szansa, że kogoś poznasz i się zauroczysz.

Otoczenie:Tak jakby go nie było, otoczenie spokojne, w letargu.

Sport, dieta: dużo ruchu, nowe aktywności, może wprowadzisz do życia jakieś nowe nawyki.

Niespodzianka: tak jak piszesz, możesz być odizolowana co potwierdza 4 mieczy, ale znajdziesz sposób aby to zmienić.

Co robic- podążaj za marzeniami i staraj się spełniać swoje plany

Czego nie robić - pamiętaj, że oprócz materialnej strony życia są też ludzie. Pojawiły Ci się karty jak 8 mieczy i 4 mieczy co oznacza izolacje. W 9 monetach człowiek również jest samotny, może pamiętaj, aby nie zamykać się w tym domu i wychodź do ludzi. 

Rada- Ciesz się tym co masz

 

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2020 o 19:59, zakretka23 napisał:

Aura - 4 buławy - bycie w domu się zaznacza, możliwe, że to Ci zaczyna trochę doskwierać i możesz chciałabyś już gdzieś wyjść

Praca - 6 pucharów (Król pucharów) - ktoś z przeszłości powróci, albo będzie jakieś zadanie, które już kiedyś robiłaś 
Finanse - Kapłanka (As denarów) - możesz też wydać pieniądze na coś związanego ze swoim rozwojem 
Uczucia - As pucharów (as pucharów) - poznam w biedronce miłość - obym jej nie przegapiła - nigdy nic nie wiadomo:))) a tak serio to będziesz dbać, aby być w wysokich wibracjach
Otoczenie - 4 miecze (as buław) - tu kontaktu wielkiego nie ma, ale będzie jakaś inicjatywa ze strony znajomych

Sport, dieta - Świat - treningi wspólnie z trenerami online, wyszukiwanie tez wegańskiej potraw. 
Niespodzianka - 6 bulw (8 między) - rozwiążesz jakiś problem

Robić - Gwiazda - dbać o siebie

Czego nie robić - 9 monet - nie wydawać pieniędzy i rozsądnie nimi zarządzać, niezadawalać się jedynie komfortem w samotności. 
Rada - Krol monet (Słońce) zwrócić uwagę mężczyźnie w typie Króla monet i wspólnie spędzić miło czas. - tak i też ciesz się stabilizacją

Powodzenia!

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja - aura 4 buławy większość czasu spędziłam w domu i niczego mi nie brakowało. 
praca - 6 pucharów - bardzie dużo pracy po 12 godzin dziennie plus weekendy, mam najlepszy zespół jaki miałam do tej pory, możemy na siebie zawsze liczyć i lubimy się. 
finanse - tutaj nic nowego plany na przyszłości sobie zrobiłam 

w uczuciach nowi mężczyźni i starzy, jeden nawet wpadł żebym do niego wróciła i z nim zamieszkała hehe to się uśmiałam 

sport - regularny często wspierałam się treningami online - jakoś raźniej mi się ćwiczyło 

niespodzianka - miałam pewnie stres który zablokował mnie na pare dni ale swietnie sobie z nim poradziłam 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Styczeń 2021 Zakrętka ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...