Skocz do zawartości

Sylwester 2020/2021 ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam zaproszenie na sylwestra, choć chciałam go spędzić w łóżku. Myśl o przemieszczaniu się po nocy mnie zniechęca, nie jestem fanka tej imprezy. Wole się wyspać. 
 

Jak spędzę sylwestra ? 
Cesarzowa giermek pucharów Rycerz buław Cesarz 

 

Widać ze moja wygoda jest tutaj niezmiernie istotna. Otworze sobie wino i być może ktoś będzie chciał mnie wyciągnąć na imprezę, albo do mnie wpadnie jakiś Cesarz. 

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że mimo chęci pobyć w komforcie w swoim gniazdku (Cesarzowa) zaproszenie (paź kielichów) zaakceptujesz, wyruszysz na imprezę (Rycerz Buław). Tam zapoznasz zacnego Cesarza :P ogólnie paź kielichów + rycerz buław wyglądają mi też na ostry flirt, mocną chemię, a może nawet i skończy się to w łóżku (mi Rycerz Buław często pokazuje seks) ;)

Udanego Sylwestra życzę :koniczynka:

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, NadziejaZoja napisał:

Namiętny sąsiad!  :D

Hehe właśnie spotkałam sąsiada i pytał czy będę sama :D będę udawał ze nie ma mnie w domu. Nim nie jestem zaintersowana hehe ale po prosecco mogę go wpuścić 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, zakretka23 napisał:

Hehe właśnie spotkałam sąsiada i pytał czy będę sama :D będę udawał ze nie ma mnie w domu. Nim nie jestem zaintersowana hehe ale po prosecco mogę go wpuścić 

Jestem wróżką zębuszką! Jaka szybka weryfikacja... Dobra intuicja. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

WERYFIKACJA

pojechałam na imprezę do znajomego, w życiu nie widziałam tyle przepięknych kobiet, było dużo wina, poznałam bardzo interesującego mężczyznę, który jest dyplomatom - większość czasu spędziliśmy razem 

Edytowane przez zakretka23
  • Super 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, NadziejaZoja napisał:

  A TY KIM JESTEŚ? Też jesteś PIĘKNA

Dokladnie zgadzam sie. Na poczatku cesarzowa  (zakretka) na koncu cesarz (dyplomata) a co pomiedzy nimi? Giermek pucharow i rycerz bulaw czyli romanse iskry i wogole. Cesarzowa to jla najbardziej autorka posta.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Sylwester 2020/2021 ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...