Skocz do zawartości

Szybki rozkład na uczucia w 2021 ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Zainspirowana jednym z wpisów( bardzo przepraszam, że nie zacytuję autora ale nie mogłam ponownie odszukać tego postu), postanowiłam przetestować ten rozkład na sobie. 

Wylosowałam 4 karty, po jednej na każdy z kwartałów. I tak oto otrzymałam:

 

1 kwartał( styczeń/luty/marzec) - 7 Mieczy- z tego, co czytałam oznacza zakulisowe działanie, można paść ofiarą oszusta, trzeba uważać i mieć się ogólnie na baczności bo ktoś coś broi za naszymi plecami. 
Brak szczerości. 
 

2 kwartał( kwiecień/maj/czerwiec) - As Buław - karta dająca nadzieję na romans, początek znajomości, fascynacja, ogólnie coś nowego i namiętnego. 
 

3 kwartał( lipiec/sierpień/wrzesień) - Królowa Monet- O tu przyznam, że jest to karta z którą mam najczęściej problem. Czy to chodzi o mnie, że będę taka niezależna? Wierna - tylko czemu? Wzgardzę płcią przeciwną i zajmę się tylko domem?

Nie wiem jak ugryźć tą kartę.

 

4 kwartał( październik, listopad, grudzień) - Rycerz Monet, zdecydowanie oznacza namacalnego faceta z którym będę mieć do czynienia. Wytrwały, wierny, spokojny, z kasą( a przynajmniej samodzielny). 
 

Stałego związku na poważnie nie widzę ale coś zaczyna się dziać :)

 

Byłoby milo gdyby gdzieś przewinął się Pan z Costy :love2:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Gringe napisał:

Zainspirowana jednym z wpisów( bardzo przepraszam, że nie zacytuję autora ale nie mogłam ponownie odszukać tego postu), postanowiłam przetestować ten rozkład na sobie. 

Wylosowałam 4 karty, po jednej na każdy z kwartałów. I tak oto otrzymałam:

 

1 kwartał( styczeń/luty/marzec) - 7 Mieczy- szkoda ze tylko jedna karta na kwartal. 7 mieczyto nie tylko oszustwo ale i ostroznosc czasem wyrachowanie w zaleznosci od sasiadujacych kart.
 

2 kwartał( kwiecień/maj/czerwiec) - As Buław -energia meska, jest jakas szansa na poznanie kogos.
 

3 kwartał( lipiec/sierpień/wrzesień) - Królowa Monet-tez mam problem z ta karta. Jakis czas temu w cwiczeniach mj wypadlo na mezatke. 

 

4 kwartał( październik, listopad, grudzień) - Rycerz Monet-moze jakis przyjaciel, ktos kto zaoferuje Ci pomoc. Krolowa monet i Rycerz monet razem te 2 karty maja triche wiekszy sens. Moze to ktos mlodszy. Moze poznany w pracy lub bedzie was laczyc wspolne przedsiewziecie.

 

Jakby to razem polaczyc to wychodzi 7mieczy As bulaw Krolowa denarow Rycerz denarow

Czyli wychodzina jakies  dzialanie z ostroznoscia/wymagajace ostroznosci. Rycerz denarow to chyba ktos konu mozna zaufac wiec nie patrzylabym tu przez pryzmat oszustwa. 

 

Sumujac to bedzie szansa.na poznanie kogos albo mlodszego albo nizszego stazem jezeli wykazesz inicjatywe. Ludzie z rodziny denarow raczej nie sa bardzo wyrywni w uczuciach wiec moze stad to 7 ieczy

ALe wiesz ja tak glosno mysle moze sie wypowie ktos bardzoej doswiadczony. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Wildwood
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

1 kwartał( styczeń/luty/marzec) - 7 Mieczy- w pierwszym kwartale będziesz bardzo nieufna i raczej będziesz unikać spotkań, ewentualnie kontakty z mężczyznami będą jedynie w internecie.
 

2 kwartał( kwiecień/maj/czerwiec) - As Buław - ta karta pokazuje pojawienie się nowej osoby, którą się zainteresujesz, wymaga podjęcia działania.
 

3 kwartał( lipiec/sierpień/wrzesień) - Królowa Monet- w trzecim kwartale skupisz się na sobie i codziennym życiu, będziesz kierowała się praktycznymi sprawami. Jeśli zaś chodzi o uczucia Królowa monet wskazuje na uczucie dojrzałe i jej wybory są rozsądne, nie podejmuje nie przemyślanych decyzji, wszystko jest wyważone. W uczuciach bywa ostrożna.   

 

4 kwartał( październik, listopad, grudzień) - Rycerz Monet - będziesz pochłonięta pracą, jeśli będziesz w relacji to będziesz nad nią pracować. Jak w karcie wcześniejszej jest tutaj pokazany rozsądek i powolny rozwój sytuacji. 

 

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

Rycerze wypadają mi zwykle na ludzi z którymi mam realny kontakt. Nie jest to ktoś z internetu czy coś w tym stylu ale raczej ktoś kogo widuję na co dzień. 
Dla przykładu Rycerz Kielichów w zeszłym roku pokazał mi pewnego pana z dużą skłonnością do alkoholu, No i podobno był starszy 2 lata- na pewni nie był młodszy. 
Rycerz Monet, powinnam wcześniej dodać - może oznaczać mężczyznę za kółkiem, zmotoryzowanego. Może z innej, pobliskiej miejscowości. 
Też pomyślałam, że może być z pracy bo Monety to kasa a kasa to praca. 
Coś bardzo rozsądnego, praktycznego, stabilnego. 
 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

    W pierwszym kwartale będziesz płocha i nieufna; może będziesz kombinować jak do kogoś się zbliżyć.

Od kwietnia może pojawić się impuls do działania, możliwe, że ktoś zjawi się przelotnie, ale to od Ciebie zależy czy wykorzystasz szanse.

W kolejnym raczej skupisz się na sobie i nie będą Ci w głowie romanse.

Końcówka roku to albo skupienie się na sprawach zawodowych albo pojawi się jakiś mężczyzna, na którego będziesz  patrzeć przez pryzmat przyjaźni 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

7 mieczy - tutaj wszystko co się wiąże z nieszczerością, czyli Ty możesz kogoś zwodzić, ktoś może zwodzić Ciebie itp

As buław - tutaj wiedz, że coś się dzieje, to okres poznawania kogoś, zaczynania jakiejś znajomości

Królowa monet - to kobieta dowartościowana, czyli tutaj możesz być już w jakiejś relacji, kobieta niezależna to bardziej buławowa

Rycerz monet - oznacza coś ważnego dla Ciebie, jakaś znajomość jako ważną... ale nie ma w niej jakiś super uczuć

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Arbogast 7 Mieczy też się zgadza na wielu płaszczyznach. Będąc szczera, spotykam się z jednym panem ale energetycznie nie mam sił do niego. Ze wszystkim ma on jakiś problem. Codziennie słucham, co poszło nie tak - i to są takie pierdoły, że normalnie...brak słów. 
Więc pewnie z perspektywy kart go zwodzę....

 

Królowa Monet nie jest dla mnie kartą samotniczki, raczej jak to sam ująłeś” kobieta spełniona”, zadowolona z życia, Mała Cesarzowa. 

Czas pewnie pokarze pod jakim względem- skoro pytałam o uczucia to pewnie będę usatysfakcjonowana pod tym względem.

 

Rycerz Monet - najbardziej pasuje mi karta przyjaźni ale też kogoś kto jest na stałe przy mnie.

 

Raz jeszcze dziękuję za interpretację :) 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gringe napisał:

Zainspirowana jednym z wpisów( bardzo przepraszam, że nie zacytuję autora ale nie mogłam ponownie odszukać tego postu), postanowiłam przetestować ten rozkład na sobie. 

Wylosowałam 4 karty, po jednej na każdy z kwartałów. I tak oto otrzymałam:

 

1 kwartał( styczeń/luty/marzec) - 7 Mieczy- z tego, co czytałam oznacza zakulisowe działanie, można paść ofiarą oszusta, trzeba uważać i mieć się ogólnie na baczności bo ktoś coś broi za naszymi plecami. 
Brak szczerości. 
 

2 kwartał( kwiecień/maj/czerwiec) - As Buław - karta dająca nadzieję na romans, początek znajomości, fascynacja, ogólnie coś nowego i namiętnego. 
 

3 kwartał( lipiec/sierpień/wrzesień) - Królowa Monet- O tu przyznam, że jest to karta z którą mam najczęściej problem. Czy to chodzi o mnie, że będę taka niezależna? Wierna - tylko czemu? Wzgardzę płcią przeciwną i zajmę się tylko domem?

Nie wiem jak ugryźć tą kartę.

 

4 kwartał( październik, listopad, grudzień) - Rycerz Monet, zdecydowanie oznacza namacalnego faceta z którym będę mieć do czynienia. Wytrwały, wierny, spokojny, z kasą( a przynajmniej samodzielny). 
 

Stałego związku na poważnie nie widzę ale coś zaczyna się dziać :)

 

Byłoby milo gdyby gdzieś przewinął się Pan z Costy :love2:

W pierwszym kwartale możesz być zamknięta w sobie, a Twoje zachowania dla otoczenia mogą wydawać się niezbyt zrozumiałe. Tak jakbyś coś kręciła, nie była do końca szczera w wyrażaniu emocji. To mogą być problemy z komunikacją, przez które inni mogą Cię tak widzieć.

W drugim kwartale przełom i powiew świeżości. Powinna być możliwość poznania kogoś, do kogo poczujesz miętę.

W trzecim kwartale zadbasz o swój wygląd i poczujesz się atrakcyjna. Możliwe inwestycje w zainteresowania i kontakty towarzyskie.

W czwartym kwartale widać jakiegoś pana. Możliwe, że spotkasz go w pracy lub miejscu związanym z Twoim hobby. Możecie coś robić razem.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

1. Będziesz kombinować, wyrabiać jakaś strategie, plany, żeby dobrze na czymś tle wypaść, kogoś uwieść, itd. Może bedziesz mylnie kogoś oceniać/lub też mylnie oceniać uczucia.

 

2. Tu widać nową, bardzo ciekawą znajomość, dużo chemii i pociąg seksualny, same fajerwerki. As, jak wiadomo, to jest potencjał, szansa - może jak zadzialasz, lub odpowiednio się zachowasz coś z tego będzie (układ seksualny)

 

3. Skupienie się na sobie, swoich potrzebach, domu, dowartościowanie się. Tym bardziej zaznacza się skupienie na siebie, że jesteś z ziemskiego znaku - Królowa Monet - to Ty. I właśnie mężczyzny obok nie widać. 

 

4. Też powiedziałabym, że lub skupisz się na pracy i codziennych obowiązkach, lub bedziesz z jakimś panem się kolegować na takich pewnych, szczerych warunkach. U mnie Rycerz Monet zwykle zaznacza koleżeństwo/przyjaźń/pracę. 

 

Powodzenia i miłości życzę!:koniczynka:

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Willow- tutaj chyba wszyscy są zgodni, co do interpretacji kart. 
As Buław - może być jakąś okazją do jednorazowej przygody z której niekoniecznie skorzystam. 
Królowa Monet - Tu mnie ciekawi bo teoretycznie jest to kobieta zadowolona z życia( co takiego wydarzy się w lecie, że nie będzie potrzebny mi facet co szczęścia?.. :lol:).

Rycerz Monet- jak już wiele osób interpretowało tą kartę- przyjaźń, kolega z pracy, dobry znajomy. 
 

Trochę karty rozczarowujące- akurat w bieżącym roku kumulują mi się damsko/męskie tranzyty i progresje z szansą na coś przyszłościowego a tu w kartach raczej lipa...

Chyba, że ten mój 5 dom nie zrealizuje swego romansowego potencjału, a wygram w totka lub zbiję kasę na horoskopach :laugh:

 

Raz jeszcze dzięki za komentarz! :heja:

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Gringe napisał:

@Willow- tutaj chyba wszyscy są zgodni, co do interpretacji kart. 
As Buław - może być jakąś okazją do jednorazowej przygody z której niekoniecznie skorzystam. 
Królowa Monet - Tu mnie ciekawi bo teoretycznie jest to kobieta zadowolona z życia( co takiego wydarzy się w lecie, że nie będzie potrzebny mi facet co szczęścia?.. :lol:).

Rycerz Monet- jak już wiele osób interpretowało tą kartę- przyjaźń, kolega z pracy, dobry znajomy. 
 

Trochę karty rozczarowujące- akurat w bieżącym roku kumulują mi się damsko/męskie tranzyty i progresje z szansą na coś przyszłościowego a tu w kartach raczej lipa...

Chyba, że ten mój 5 dom nie zrealizuje swego romansowego potencjału, a wygram w totka lub zbiję kasę na horoskopach :laugh:

 

Raz jeszcze dzięki za komentarz! :heja:

Uważam, że karty zwykle pokazują obecne tendencje rozwoju zdarzeń - czyli, jeśli nie zajdą mocne zmiany w Twoich decyzjach/postępowaniu. Wiele osób nie ma świadomości tego i idzie, tam gdzie niesie. Karty dają taką świadomość i mogą doradzić co zrobić, żeby było inaczej :)

Zdarzenia są płynne, zmienne - jak czas i życie :) Wszystko na wszystko wpływa ;)

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • Ekspert

Podsumuję bo pora na weryfikację: w 7 Mieczy zerwałam z pewnym panem, nie wiem kto tu chciał więcej ugrać - ja czułam się po prostu zmęczona jego towarzystwem i marudzeniem. 
W Asie Buław zapisałam sie na randki ale splawilam pewnego pana i do niczego nie doszło. Mimo, że facet wracał jak bumerang ze dwa razy- idealny As Buław jako „szansa”. 
Z której nie skorzystałam. 
W Królowej Monet było zero klimatów romansowych i nikogo na horyzoncie - skupiłam się na pracy i w sumie finansowi było ok. Natomiast ostatni kwartał w Rycerzu Monet…tez dotyczył pracy. Tyle, że poczułam się bardziej „zdegradowana” i udowadniającą swoją wartość. Zero faceta nawet w firmie kolegi czy…pana w Coście( tak na marginesie zmieniłam lokal i już go zupełnie nie widuję). 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Szybki rozkład na uczucia w 2021 ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...