Skocz do zawartości

Uczucia ZWERYFIKOWANE


Aleister

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Zapytałam kart co się wydarzy w sprawie moich uczuć w pierwszym kwartale nowego roku? 

As Pucharów, 8bulaw, 9denarow 

Dwie pierwsze karty wskazują na intensywne życie uczuciowe. Flirty, dużo kontaktów, ale wirtualnych (8 bulaw). Pomyślałabym, że kogoś poznam, ale 9 denarów, to zamykanie się w skorupie i karta singielstwa. Z jednej strony chciałabym kogoś poznać, z drugiej, jest mi dobrze samej. 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Będzie się działo. Będzie dużo kontaktów, rozmów. 9 Denarów może zwyczajnie też pokazywać, że fajnie Ci będzie z tym :). As Kieli też, że milusio i przyjemnie :). Ładne karty.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że możesz być bardzo zauroczona, romantycznie nastawiona - taka nowa, romantyczna znajomość (As Kielichów), chyba będzie dobre dopasowanie intelektualne, podobne poczucie humoru - sporo intensywnych rozmów. To jednak bedzie relacja na Twoich zasadach, robiona pod Ciebie, Twój komfort (9 monet) :) Z sumy - 19 - Słońce - znajomość nie tylko romantyczna, ale ogólnie szczera, radosna, na dobrych zasadach - nie tylko zauroczenie, ale i szansa na przyjaźń (Słońce).

 

Trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli działasz na jakimś portalu, to będzie dużo rozmów, nowych kontaktów, flirtu. Widać, że otworzysz się na nowe emocje i powinnaś jak najbardziej pomimo pandemii nie blokować. Rozkład zamyka 9 denarów, a więc w związek stały jeszcze nie wejdziesz, ale te niezobowiązujące miłostki sprawią, że nabierzesz większej pewności siebie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 1/13/2021 at 4:26 PM, Aleister said:

Witam. 

Zapytałam kart co się wydarzy w sprawie moich uczuć w pierwszym kwartale nowego roku? 

As Pucharów, 8bulaw, 9denarow 

 

Myślę że okazja milosna będzie, będzie iskrzylo ale stwierdzisz że dobrze Ci tak jak jest i możesz w to dalej nie iść. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.01.2021 o 17:26, Aleister napisał:

Witam. 

Zapytałam kart co się wydarzy w sprawie moich uczuć w pierwszym kwartale nowego roku? 

As Pucharów, 8bulaw, 9denarow 

Widać nową znajomość, zauroczenie za przyczyną której dużo będzie się działo. Ale w pierwszym kwartale niestety w związek nie wejdziesz. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 13.01.2021 o 17:26, Aleister napisał:

Witam. 

Zapytałam kart co się wydarzy w sprawie moich uczuć w pierwszym kwartale nowego roku? 

As Pucharów, 8bulaw, 9denarow 

Dwie pierwsze karty wskazują na intensywne życie uczuciowe. Flirty, dużo kontaktów, ale wirtualnych (8 buław). Pomyślałabym, że kogoś poznam, ale 9 denarów, to zamykanie się w skorupie i karta singielstwa. Z jednej strony chciałabym kogoś poznać, z drugiej, jest mi dobrze samej. 

Zakochasz się i to dość szybko, karta nowego uczucia i karta prędkości przy Tobie. Aczkolwiek tak jak piszą forumowicze, że 9 monet nie zapowiada związku, ale dośc krótko określiłaś ramy czasowe, wiec może po prostu dłuższy rozbieg.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że jak najbardziej będziesz kimś zauroczona. 8 buław może wskazywać, że bardzo szybko wejdziesz w romans, jednak 9 monet pokazuje, że ostatecznie nie wejdziesz w stały związek. Albo rozstanie aż się z partnerem, albo po prostu będzie Ci dobrze tak jak jest i relacja rozwinie się w późniejszym czasie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Weryfikacja połowiczna. 

Kilka dni po tej wróżbie poznałam kogoś na necie i iskrzy. Jest moc i ogień, chociaż odległość sprawia, że nie możemy się wciąż spotkać, a ja jestem jakby niegotowa na to, że to tak się szybko dzieje. Ta osoba za tydz wyjeżdża za granicę na 1,5 miesiąca. Więc może po powrocie rozwinie się to na maksa. Więc myślę, że rozkład jest wyjątkowo trafiony a 8 bulaw w dużym stopniu mówi tu o kontakcie internetowym. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • Lunaria zmienił tytuł na Uczucia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...