Jump to content

Uczucia

Recommended Posts

Witam. 

Zapytałam kart co się wydarzy w sprawie moich uczuć w pierwszym kwartale nowego roku? 

As Pucharów, 8bulaw, 9denarow 

Dwie pierwsze karty wskazują na intensywne życie uczuciowe. Flirty, dużo kontaktów, ale wirtualnych (8 bulaw). Pomyślałabym, że kogoś poznam, ale 9 denarów, to zamykanie się w skorupie i karta singielstwa. Z jednej strony chciałabym kogoś poznać, z drugiej, jest mi dobrze samej. 

• Like 2
  • Ekspert

Zgadzam się. Będzie się działo. Będzie dużo kontaktów, rozmów. 9 Denarów może zwyczajnie też pokazywać, że fajnie Ci będzie z tym :). As Kieli też, że milusio i przyjemnie :). Ładne karty.

• Super 1
  • Thanks! 1

Ja bym powiedziała, że na początku kwartału będą okazje do flirtów i spotkań, ale przy końcu już raczej niekoniecznie. ( denarów to karta zadowolonego singla, który ma wszystko i lubi to.

• Super 1
  • Thanks! 1
  • Ekspert

Myślę, że możesz być bardzo zauroczona, romantycznie nastawiona - taka nowa, romantyczna znajomość (As Kielichów), chyba będzie dobre dopasowanie intelektualne, podobne poczucie humoru - sporo intensywnych rozmów. To jednak bedzie relacja na Twoich zasadach, robiona pod Ciebie, Twój komfort (9 monet) :) Z sumy - 19 - Słońce - znajomość nie tylko romantyczna, ale ogólnie szczera, radosna, na dobrych zasadach - nie tylko zauroczenie, ale i szansa na przyjaźń (Słońce).

Trzymam kciuki ;)

• Thanks! 1

Jeśli działasz na jakimś portalu, to będzie dużo rozmów, nowych kontaktów, flirtu. Widać, że otworzysz się na nowe emocje i powinnaś jak najbardziej pomimo pandemii nie blokować. Rozkład zamyka 9 denarów, a więc w związek stały jeszcze nie wejdziesz, ale te niezobowiązujące miłostki sprawią, że nabierzesz większej pewności siebie.

• Thanks! 1
On 1/13/2021 at 4:26 PM, Aleister said:

Witam. 

Zapytałam kart co się wydarzy w sprawie moich uczuć w pierwszym kwartale nowego roku? 

Myślę że okazja milosna będzie, będzie iskrzylo ale stwierdzisz że dobrze Ci tak jak jest i możesz w to dalej nie iść. 

Mala_83
W dniu 13.01.2021 o 17:26, Aleister napisał:

Witam. 

Widać nową znajomość, zauroczenie za przyczyną której dużo będzie się działo. Ale w pierwszym kwartale niestety w związek nie wejdziesz. 

• Moderator
Arbogast
W dniu 13.01.2021 o 17:26, Aleister napisał:

Witam. 

Dwie pierwsze karty wskazują na intensywne życie uczuciowe. Flirty, dużo kontaktów, ale wirtualnych (8 buław). Pomyślałabym, że kogoś poznam, ale 9 denarów, to zamykanie się w skorupie i karta singielstwa. Z jednej strony chciałabym kogoś poznać, z drugiej, jest mi dobrze samej. 

Zakochasz się i to dość szybko, karta nowego uczucia i karta prędkości przy Tobie. Aczkolwiek tak jak piszą forumowicze, że 9 monet nie zapowiada związku, ale dośc krótko określiłaś ramy czasowe, wiec może po prostu dłuższy rozbieg.

nastek96

Myślę, że jak najbardziej będziesz kimś zauroczona. 8 buław może wskazywać, że bardzo szybko wejdziesz w romans, jednak 9 monet pokazuje, że ostatecznie nie wejdziesz w stały związek. Albo rozstanie aż się z partnerem, albo po prostu będzie Ci dobrze tak jak jest i relacja rozwinie się w późniejszym czasie.