Skocz do zawartości

Druga połowa lutego ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zawsze u mnie położyłam karty na 2 połowę lutego :)

 

Aura
4 puchary + król pucharów + księżyc

Widać tutaj znudzenie, poddanie się. Związane to będzie z jakimś Panem gdzie jest jeszcze nadzieja, że nasze drogi się kiedyś zejdą
 
Praca
Paź buław + 8 mieczy + królowa mieczy

Dostanę jakąś nową propozycję, ale widać, że się na nią nie odważę i przyblokuje to jakaś kobieta. Może jakaś propozycja pracy się pojawi, bo składałam CV

 

Uczucia
księżyc + 3 miecze + 5 pucharów

Oj tu słabo widać, że jakieś moje nadzieje legną w gruzach, coś co sobie wyobrażałam okaże się nie realne co spowoduje smutek i jakieś rozpamiętywanie tego co było

 

Najważniejsze wydarzenie
3 denary + król buław + 4 miecze

Odetnę się od jakiegoś Pana? (nie wiem kompletnie jak te karty ugryźć)

 

Rada
koło fortuny + 4 puchary + sprawiedliwoś
ć
Odciąć się od tego marazmu, znudzenia jaki jest teraz

 

Jakoś nie ciekawie wygląda ta druga połowa miesiąca :( Może ktoś spojrzy i doda coś od siebie :) Będę bardzo wdzięczna 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
2 minuty temu, Mala_83 napisał:

Aura
4 puchary + król pucharów + księżyc

Bedziesz niezadowolona z powodu dziwnego, niezrozumiałego zachowania jakiegoś mężczyzny (trygon wodny)

10 minut temu, Mala_83 napisał:

Praca
Paź buław + 8 mieczy + królowa mieczy

Dostaniesz zaproszenie na wirtualną rozmowę kwalifikacyjną, ale chyba nie skorzystasz ewentualnie nie zdecydujesz się, bo warunki nie będą Ci odpowiadać 

11 minut temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
księżyc + 3 miecze + 5 pucharów

Myślę, że to koresponduje z kartami dotyczącymi aury, więc niestety pokazana jest niepewność, może nierealne oczekiwania i nagle zostaniesz brutalnie sprowadzona na ziemię i będzie Ci smutno, będziesz rozżalona a i łezkę być może uronisz

14 minut temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
3 denary + król buław + 4 miecze

Pan  będzie chciał przestawić relacje kolezenska na inne tory przez co Ty postanowisz się od niego odizolowac

16 minut temu, Mala_83 napisał:

Rada
koło fortuny + 4 puchary + sprawiedliwoś
ć

Zmienic swoje niezadowolenie i narzekanie w cos bardziej konstruktywnego ;)

 

Szczęśliwej drugiej połowy lutego ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lunaria za interpretację. Ci do pracy to wysłałam kilka CV więc faktycznie może ktoś odezwie się i będzie rozmowa, ale nie zdecyduję się na tą pracę. No ciekawe co to za Pan, ale trygon wodny to mam jedne podejrzenia :) No zobaczymy co to się zadzieje, bo widać tutaj karty gdzie faktycznie mogę uronić łezkę :) Zobaczymy :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Jak to zawsze u mnie położyłam karty na 2 połowę lutego :)

 

Aura
4 puchary + król pucharów + księżyc

Możesz być trochę leniwa w tym miesiącu. To będzie bardzo emocjonalny miesiąc.
Praca
Paź buław + 8 mieczy + królowa mieczy

Pojawi się jakaś możliwość, ale możesz ostatecznie nie spełnić wymagań albo sama odrzucić ofertę, bo nie będzie dla Ciebie satysfakcjonująca.

 

Uczucia
księżyc + 3 miecze + 5 pucharów

Smutno i samotnie raczej :(

 

Najważniejsze wydarzenie
3 denary + król buław + 4 miecze

Podpisanie umowy z kimś. Możliwa sprzedaż albo inwestycja w coś. Dogadasz się w jakiejś sprawie w panem denarowym.

 

Rada
koło fortuny + 4 puchary + sprawiedliwoś
ć

Spróbuj wprowadzić chociaż jakieś drobne zmiany małymi kroczkami, co by poczuć jakikolwiek przypływ energii. I uważaj na sprawy urzędowe, bo możesz coś przegapić.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Anastazja979 za interpretację. Ostatni czas jest bardzo dla emocjonujący z racji, że moja siostra zakończyła dłuższy związek a jej partner szuka rozmowy u mnie co dużo mnie kosztuje. Źle się też czuję i napisałam mu że nie chce rozmawiać, bo bardzo to przeżywam ale on co kilka dni się odzywa. Jestem już tym wykoczona i mam nadzieję, że to nie te emocję pokazały karty bo chcę już ten temat zamknąć, bo żyje ich życiem :(

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Aura
4 puchary + król pucharów + księżyc

Będziesz markotna i ogólnie przemęczona, na skutek czego miłość stanie się dla Ciebie niezauważalna. Księżyc to wskazanie na samotność ale też na jakieś obawy, życie w zakłamaniu i tęsknotę za tym co było..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Praca
Paź buław + 8 mieczy + królowa mieczy

W pracy pojawi się możliwość podjęcia się czegoś nowego ale nie wykorzystasz swojego potencjału przez szefową lub koleżankę z zespołu. Ona Cię przyćmi i przyblokuje merytoryczne np odbierze Ci pomysł itp

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
księżyc + 3 miecze + 5 pucharów

Bez zmian. 3 Mieczy to nie tylko smutek i rozczarowanie ale też cios od otoczenia. Uważam, że możesz liczyć i łudzić się kimś, po czym okaże się, że ta osoba nie jest Ciebie warta. Będziesz bardzo przybita tym stanem..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
3 denary + król buław + 4 miecze

Uważam, że możesz podjąć  współpracę z jakimś mężczyzną w pracy..może Ci w czymś pomoże, albo będziesz rozliczała u niego sprawozdanie..

Generalnie będzie to ktoś z pracy np lider lub menager, z którym absolutnie nie łączą Cię żadne emocje. To ktoś Tobie zupełnie obojętny ale związany z pracą lub projekcie zawodowym.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Rada
koło fortuny + 4 puchary + sprawiedliwoś
ć

Zdaj się na los i niczego nie przyspieszaj na własną rękę. Co ma być to będzie. Zajmij się pracą i sprawami urzędowymi. Zwróć uwagę na to, czy nie masz przypadkiem jakiś zaległości np. czynsz czy rachunek za prąd.

Na resztę nie masz wpływu o czym mówi Koło Fortuny.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
22 hours ago, Mala_83 said:

Jak to zawsze u mnie położyłam karty na 2 połowę lutego :)

 

Aura
4 puchary + król pucharów + księżyc

Będziesz tęsknić tak że nie będziesz miała ochoty nic innego robić. 
 
Praca
Paź buław + 8 mieczy + królowa mieczy

Problemy w komunikacji, tak jakby wiadomości nie  dochodziły z jakiegoś powodu tak że może warto sprawdzić. Karty mogą radzić by wyjść że swojej głowy i się ruszyć z komunikacją. Zobaczyć jak się sprawy mają z innego punktu widzenia niż tylko twój. 

 

Uczucia
księżyc + 3 miecze + 5 pucharów

Tu chyba dalej będziesz oplakiwac pana. Przyznaj się sama przed sobą co czujesz, zaakceptuj fakty, wtedy więcej widzisz i możesz więcej zdziałać. 

 

Najważniejsze wydarzenie
3 denary + król buław + 4 miecze

Kierownik z pracy i więcej pracy z nim lub zwyczajnie ci deleguje co masz robić a później odpoczynek i spokój. 

 

Rada
koło fortuny + 4 puchary + sprawiedliwoś
ć
Zauważ że rok ma 4 pory roku i są sezony kiedy zbieramy plony i momenty kiedy czekamy by coś posadzić i się przygotować. Gdzie ty jesteś? Popatrz na to logicznie..przestań się mazać by tracisz okazje które mogą być pod twoim nosem. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Aura:

Trochę nudno. Będziesz myślała o jakimś mężczyźnie i snuła nierealne plany. 

Praca:

Weźmiesz się poważnie do pracy. Dzięki dodatkowej energii pokonasz różne przeszkody, które postawi jakaś kobieta.

Uczucia:

Snujesz jakieś plany, masz na coś nadzieję. Jednak stanie się coś, że zejdziesz na ziemię i zapomnisz o tym panu. 

 Najważniejsze wydarzenie:

Podejmiesz współpracę z jakimś mężczyzną. Może być dość trudna, bo będziesz potem potrzebowała odpoczynku.

Przyjmij co przyniesie los i nie tkwij w maraźmie, ale nie działaj pochopnie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

WERYFIKACJA !!!

W dniu 7.02.2021 o 18:38, Mala_83 napisał:

Jak to zawsze u mnie położyłam karty na 2 połowę lutego :)

 

Aura
4 puchary + król pucharów + księżyc

Tutaj było trochę melancholijnie i wracanie do przeszłości i rozmyślanie o pewnym Panu. Okazało się, że jest on w związku więc to co było w głowie było tylko snuciem jakieś nierealnych planów
 
Praca
Paź buław + 8 mieczy + królowa mieczy

Szefowa zmotywowała mnie trochę do pracy i po tym okresie zmęczenia i znudzenia ruszyłam do przodu

 

Uczucia
księżyc + 3 miecze + 5 pucharów

Tutaj widać to co było w aurze, że marzenia i dumanie, które skończyło się rozczarowaniem

 

Najważniejsze wydarzenie
3 denary + król buław + 4 miecze

Odcięłam się chyba wreszcie od tego Pana z przeszłości, który zaprzątał mi ostatnio głowę. Zaczęłam pracę nad sobą, medytację i udało się ruszyć do przodu

 

Rada
koło fortuny + 4 puchary + sprawiedliwoś
ć

Tutaj karty pokazywały aby odciąć się od tego marazmu, złego nastroju, zatrzymania w swoim świecie. Udało się ruszyć :)

 

Dziękuję wszystkim za interpretacje :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa lutego ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...