Skocz do zawartości

Miłość do pół roku czasu ❤ ZWERYFIKOWANE


Gość Hopefull

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Zapytałam o nadchodzącego faceta w moim życiu a wiem że taki nadchodzi. 

 

1. Jaką jest osoba- Król bulaw, rycerz pucharów, Siła 

Będzie jakimś liderem, pewnym siebie człowiekiem, wysportowany ale jednak wrazliwy i namietny. Silny ale delikatny. Będzie miał wody i ogniu w swoim kółko. Przystojny. 

2. Jego mocne strony - 2 pucharów 

Łatwo się godzi, nie lubi sporów, 1szy wyciąga rękę, lubi intymność i towarzystwo drugiego człowieka, łatwo okazuje miłość. 

3. Jego słabe strony- 9 pucharów 

To się mi nie podoba. Wszystko pod siebie, może mu być zbyt dobrze samemu.

4. Jak go rozpoznam- rycerz bulaw

Będzie ogień, napewno go rozpoznam ;)

5. Jego pierwsze wrażenie na mój widok-  7 pucharów 

Będzie oczarowny i nie będzie wiedział dlaczego 

6. Moje wrażenia- Król pucharów 

Człowiek wrażliwy, czuły, tatuś? Po kartach zakładam że to będzie miłość od pierwszego wejrzenia. 

7. Rozwój relacji do 3 miesięcy od momentu spotkania - Śmierć

Brak relacji i kontaktów między nami . 

8. Rozwój do pół roku czasu- 4 pucharów 

Myślenie o tym czymś ale również zniechęcenie możliwe że z zaistniałej sytuacji.

9.Co spowoduje ta sytuację- słońce, król denarow, 4 mieczy- on skupiony zbytnio na sprawach zawodowych, nie będzie miał głowy do innych spraw i separacja. 

10. Co zrobić by to powyższe się nie stało- 9 bulaw 

Nie budować murów. 

11. Czego nie robić- As bulaw 

Dziwna karta :( . Nie wchodzić w ten układ?? Albo romans . 

12. Mocne strony relacji - paz bulaw 

Ogień, smsy, żarty, strony społecznościowe, lubienie się i zaczepki 

13. Słabe strony relacji- 9 denarow 

Zbyt duża wygoda i satysfakcja z tego co się ma i komuś nie będzie się chciało wchodzić w relacje 

14. Relacja na dłuższą metę- krolowa denarow 

Albo ja sama skupię się na życiu zawodowymi, będę robić tak by mi było dobrze, będę brała swoje dobro pod uwagę wpierw.

 

Będę wdzięczna za wasze uwagi :) i dużo miłości w dniu świętego Walentego ❤

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 hours ago, HopeNot said:

Jego słabe strony- 9 pucharów 

To się mi nie podoba. Wszystko pod siebie, może mu być zbyt dobrze samemu.

9 Kielichów to cieszenie się bieżącą chwilą. Nie myślenie o jutrze. Brak planów na przyszłość. 

 

3 hours ago, HopeNot said:

Jak go rozpoznam- rycerz bulaw

Facet będzie działać. Przejmie inicjatywę. 

 

3 hours ago, HopeNot said:

Moje wrażenia- Król pucharów 

Król Pucharów oprócz tego, że oznacza ciepłego, serdecznego faceta może mieć tez problem z alkoholem. W połączeniu z tą wcześniejszą 9 Kielichów- dość imprezowy typ. 
 

 

4 hours ago, HopeNot said:

Jego pierwsze wrażenie na mój widok-  7 pucharów 

7 Pucharów oznaczać może brak śmiałości, oddawanie się marzeniom i rożnym scenariuszom w głowie ale brak zdecydowanego działania lub...niestety można być dla tej osoby jedną z „opcji” do wyboru- jak to jest klasycznie pokazane na karcie gdzie mężczyzna stoi przed 7 pucharami i nie wie co wybrać. I to nęci i to kusi.

 

4 hours ago, HopeNot said:

Rozwój do pół roku czasu- 4 pucharów 

Czwórki to karty stagnacji. 4 Kielichów- facet nie zrobi nic bo nie widzi w tym sensu. Jest zupełnie zamknięty wraz ze swoimi emocjami. 

 

4 hours ago, HopeNot said:

0. Co zrobić by to powyższe się nie stało- 9 bulaw 

9 Buław- karta czujności, postawienia w stan alarmowy. Co robić? Obserwować sytuację i być wyczulonym na najmniejszy ruch. 

 

4 hours ago, HopeNot said:

Czego nie robić- As bulaw 

Nie przejmować inicjatywy. Nie robić nic - nie być tą pierwszą która okaże zainteresowanie. Nasze wysiłki nic nie dadzą by zmienić stanowisko owego pana. 

 

4 hours ago, HopeNot said:

Mocne strony relacji - paz bulaw 

Komunikacja, bycie w kontakcie, wymiana wiadomości. 

 

4 hours ago, HopeNot said:

Słabe strony relacji- 9 denarow 

9 Denarów to karta ludzi samodzielnych którym jest dobrze tak jak jest. Tu nie ma potrzeby bliskości z innym człowiekiem. 
Pan przede wszystkim stawia na swoją niezależność. 
 

 

4 hours ago, HopeNot said:

Relacja na dłuższą metę- krolowa denarow 

Królowa Monet skupia się na sobie - tutaj stawiam, że każde z Was zajmie się same sobą i będzie czerpać z relacji to, co mu wygodne bez zaangażowania emocjonalnego. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@HopeNot- ciekawe co inni sądzą o tym układzie bo ja odobiśvie tego nie czuję, to znaczy to nie jest ten „właściwy” i „docelowy” mężczyzna nawet jeśli kręci się w Twoim otoczeniu. 
Mimo wszystko życzę Ci serdecznie by ta relacja Cię nie rozczarowała. :wink:

 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie zgadzam się ze wszystkim, co napisała Gringe. Karty radzą zachować dystans i nie napalać się na tę relację (9 buław). On raczej nie będzie szukał stałego związku (9 pucharów).

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.02.2021 o 12:12, HopeNot napisał:

Zapytałam o nadchodzącego faceta w moim życiu a wiem że taki nadchodzi. 

 

1. Jaką jest osoba- Król bulaw, rycerz pucharów, Siła 

Będzie jakimś liderem, pewnym siebie człowiekiem, wysportowany ale jednak wrazliwy i namietny. Silny ale delikatny. Będzie miał wody i ogniu w swoim kółko. Przystojny. 

2. Jego mocne strony - 2 pucharów 

Łatwo się godzi, nie lubi sporów, 1szy wyciąga rękę, lubi intymność i towarzystwo drugiego człowieka, łatwo okazuje miłość. 

3. Jego słabe strony- 9 pucharów 

To się mi nie podoba. Wszystko pod siebie, może mu być zbyt dobrze samemu.

4. Jak go rozpoznam- rycerz bulaw

Będzie ogień, napewno go rozpoznam ;)

5. Jego pierwsze wrażenie na mój widok-  7 pucharów 

Będzie oczarowny i nie będzie wiedział dlaczego 

6. Moje wrażenia- Król pucharów 

Człowiek wrażliwy, czuły, tatuś? Po kartach zakładam że to będzie miłość od pierwszego wejrzenia. 

7. Rozwój relacji do 3 miesięcy od momentu spotkania - Śmierć

Brak relacji i kontaktów między nami . 

8. Rozwój do pół roku czasu- 4 pucharów 

Myślenie o tym czymś ale również zniechęcenie możliwe że z zaistniałej sytuacji.

9.Co spowoduje ta sytuację- słońce, król denarow, 4 mieczy- on skupiony zbytnio na sprawach zawodowych, nie będzie miał głowy do innych spraw i separacja. 

10. Co zrobić by to powyższe się nie stało- 9 bulaw 

Nie budować murów. 

11. Czego nie robić- As bulaw 

Dziwna karta :( . Nie wchodzić w ten układ?? Albo romans . 

12. Mocne strony relacji - paz bulaw 

Ogień, smsy, żarty, strony społecznościowe, lubienie się i zaczepki 

13. Słabe strony relacji- 9 denarow 

Zbyt duża wygoda i satysfakcja z tego co się ma i komuś nie będzie się chciało wchodzić w relacje 

14. Relacja na dłuższą metę- krolowa denarow 

Albo ja sama skupię się na życiu zawodowymi, będę robić tak by mi było dobrze, będę brała swoje dobro pod uwagę wpierw.

 

Będę wdzięczna za wasze uwagi :) i dużo miłości w dniu świętego Walentego ❤

1. Na pewno bardzo pewną siebie. Król Buław jest osobą do tańca i do różańca. Działającą szybko, ale często głównie we własnym interesie. Szybko zapalającą się do czegoś. Lubi współzawodnictwo, jest odważny, ale i na swój sposób delikatny. Trochę pantoflarz, bo w Sile to najczęściej kobieta ujarzmia dzikiego zwierza. Uwaga jednak na słomiany zapał. Bardzo gorący facet, taki, za którym oglądają się kobitki. Sugerowałabym uważać, bo Rycerz Buław i Moc to może byc chęć uwiedzenia, romansu.
2. Kontaktowy człowiek, do dogadania się, jest uczuciowy.
3. Samolubny, no i może lubić wypić.

4. Jak to Rycerz buław lubi, pojawi się niespodziewanie robią dużo szumu wokół siebie. Mignie i zniknie.
5. Będzie miał mieszane uczucia.
6. Że fajny z niego facet, ale dużo tych kielichów tutaj, a kielichy to alkohol. 
7. Śmierć bez doprecyzowania rozumiem następująco: W zależności, jaka będzie między Wami początkowa relacja, to w ciągu 3 miesięcy ona się zmieni zupełnie. 
8. 4 puchary to zastój, nuda. Raczej wyglądanie i oczekiwanie, i dużo zastanawiania się.
9, 10 i 11 pytanie, to pytania do pytań, więc ciężko mi się odnieść.
Jesli miałabym interpretować to powiedziałabym, że facet skupi się na dziecku, pracy i odpoczynku, 9 buław sugeruje, żeby odpuścić, ani nie działać nic, nie inicjować. (As buław).
12. Dużo flirtu, przyjemnego spędzania czasu.
13. Za dużo materii w tej relacji.

14. Królowa Denarów to dobra karta dla relacji, ale to przede wszystkim osoba rozsądna, twardo stąpająca po ziemi. Więc, albo związek z rozsądku, albo przeanalizujesz wszelkie za i przeciw i zdecydujesz.
 

 

Edytowane przez Sunrise009
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Hopefull

Idzie już 4 miesiąc więc pomyślałam że zweryfikuje. Spotkałam kogoś przez stronę randkową. Narazie tylko gadamy ale chcemy się spotkać.  

Idzie już 4 miesiąc więc pomyślałam że zweryfikuje. Spotkałam kogoś przez stronę randkową. Narazie tylko gadamy ale chcemy się spotkać.  

 

On 2/14/2021 at 11:12 AM, HopeNot said:

Zapytałam o nadchodzącego faceta w moim życiu a wiem że taki nadchodzi. 

 

1. Jaką jest osoba- Król bulaw, rycerz pucharów, Siła 

jest spod znaku Lwa, przystojny ale z kobiecym aspektem, ciemne włosy, ma korzenie francuskie 

2. Jego mocne strony - 2 pucharów 

Łatwo się godzi, nie lubi sporów, 1szy wyciąga rękę, lubi intymność i towarzystwo drugiego człowieka, łatwo okazuje miłość- po rozmowie mogę stwierdzić że jest to prawdopodobne

3. Jego słabe strony- 9 pucharów 

To się mi nie podoba. Wszystko pod siebie, może mu być zbyt dobrze samemu.  Teraz abstynent ale kiedyś pił

4. Jak go rozpoznam- rycerz bulaw

Będzie ogień, napewno go rozpoznam ;) . On zaczepił pierwszy, bardzo szybko nawiązaliśmy kontakt i sprawy szybko się posuwają. Ognia jako takiego nie czuje jak narazie ale napewno się sobie nawzajem podobamy. On bardziej inicjuje. Dobrze widzieć tego rycka  w innym świetle :)

5. Jego pierwsze wrażenie na mój widok-  7 pucharów 

Będzie oczarowny i nie będzie wiedział dlaczego - podobam mu się, z tego co wiem już skasowla konto na portalu randkowym

6. Moje wrażenia- Król pucharów 

Człowiek wrażliwy, czuły, tatuś? Po kartach zakładam że to będzie miłość od pierwszego wejrzenia. - jak wyżej, na miłość jeszcze za wcześnie ale czuje że może być bardzo pozytywnie :) .

7. Rozwój relacji do 3 miesięcy od momentu spotkania - Śmierć

Brak relacji i kontaktów między nami . 

8. Rozwój do pół roku czasu- 4 pucharów 

Myślenie o tym czymś ale również zniechęcenie możliwe że z zaistniałej sytuacji. - tu zobaczymy, czyli będzie dalsza weryfikacja

9.Co spowoduje ta sytuację- słońce, król denarow, 4 mieczy- on skupiony zbytnio na sprawach zawodowych, nie będzie miał głowy do innych spraw i separacja. - ma synka, 5lat

10. Co zrobić by to powyższe się nie stało- 9 bulaw 

Nie budować murów. - będę starała się próbować 

11. Czego nie robić- As bulaw 

Dziwna karta :( . Nie wchodzić w ten układ?? Albo romans . 

12. Mocne strony relacji - paz bulaw 

Ogień, smsy, żarty, strony społecznościowe, lubienie się i zaczepki- dobry kontakt,natychmiastowe polubienie się, jest ekscytacja, niecierpliwość by się spotkać :)

13. Słabe strony relacji- 9 denarow 

Zbyt duża wygoda i satysfakcja z tego co się ma i komuś nie będzie się chciało wchodzić w relacje - narazie stawiamy na przyjaźń, bez pośpiechu, chcemy zobaczyć w którą stronę to pójdzie 

14. Relacja na dłuższą metę- krolowa denarow - 

 ❤ jeśli dobrze pójdzie to widzę siebie w dłuższej relacji z tą osobą na ten moment :). 

Dziękuję wam dziewczyny za pomoc w interpretacji  :) . Dalsza część nastąpi :)

Dziękuję wam za pomoc w interpretacji  :) .

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Napisano (edytowane)
W dniu 14.02.2021 o 12:12, HopeNot napisał:

1. Jaką jest osoba- Król bulaw, rycerz pucharów, Siła 

Król buław zawsze dobrze wróży kobiecie, gdy pyta się ona o chłopa do życia, to taki męski facet z jajami, porządnie tyłek przetrzepie i utuli kiedy trzeba, kase zarobi, remont zorganizuje... no dobry chłop. Rycerz pucharów - no trochę bawidamek, więc wyzwaniem będzie go przy sobie zatrzymać, bo czaruś wie, że kobietkom się podoba, Siła, raczej dobrze zbudowany.

Mocne strony - 2 pucharów no towarzyski facet, bardzo sympatyczny, bardzo kontaktowy, a słabe strony - 9 pucharów momentami za bardzo towarzyski, kochający uroki życia, wypić i zakąsić. Trochę chwalipięta.

Jak go rozpoznasz - Rycerz buław - wpadnie na Ciebie, to on Cie znajdzie i zaczepi. Rycerz pałek to wskazanie, że osoba jest daleka, przyjezdny, nie mylić z dobiegającym :P

7 pucharów to romantyczne zauroczenie, no zachwyci się Tobą

Król pucharów - będziesz w nim widziała dobrego człowieka, wzbudzającego uczucia, łapiącego za serce i gardło

 

Jezu...

 

w trakcie się kapnąłem, że to stary post, ale mniej wiecej pokrywa się z weryfikacją haha

 

Edytowane przez Arbogast
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Miłość do pół roku czasu ❤ ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...