Skocz do zawartości

Marzec Mezza ZWERYFIKOWANE


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co miesiąc rozłożyłam karty na kolejny miesiąc:

 

Aura: Wieża+9 monet+Król Buław

 

W optymistycznej wersji pomyślałam, że uda mi się schudnąć, gdyż strasznie przytyłam od siedzenia w domu. Z drugiej strony może mówić, że jakieś zewnętrzne zdarzanie może wymagać przestania koncentrowania się na własnych przyjemnościach.

 

Praca: Królowa Denarów+Król Denarów+4 denarów

 

Bez zmian, przestanę narzekać i docenię, że posiadam właśnie pracę w tak trudnych czasach.

 

Finanse: As Denarów+Cesarz+Król Kielichów

 

Możliwe, że dostaniemy jakieś niewielkie premie, gdyż zazwyczaj są przyznawane w marcu/kwietniu.

 

Relacje z otoczeniem: 3 mieczy+5 denarów+2 monet

 

Bardzo zmiennie, ale z przewagą poczucia niezrozumienia, zaniedbania. 3 mieczy może mówić właśnie o takim bólu na sercu, że pandemia trochę uświadamia mnie, jak znajomości są w dzisiejszych czasach kruche.

 

Pozytywna niespodzianka: Mag+As Denarów+4 mieczy

 

Możliwe, że mój partner sprawi mi jakąś niespodziankę z okazji dnia kobiet, abym mogła się zrelaksować i odpocząć.

 

Samopoczucie: 7 monet+As Buław+Paź denarów

 

Jeśli nie ciąża, to z pewnością ruszę do przodu z uprawianiem sportu. Możliwe, że odnajdę w sobie zapał do uczenia się nowych rzeczy, co przyczyni się do dobrego samopoczucia.

 

Rada:8 buław+8mieczy+9 mieczy

 

Unikać nadmiernego przepływu informacji lub nie analizować jakiś wiadomości, informacji, które mogą do mnie dotrzeć, gdyż mogą spowodować kołowrotek myśli oraz stres.

 

Dziękuję za każdą dodatkową interpretację. Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, mezza napisał:

Aura: Wieża+9 monet+Król Buław

 

Jakieś sprawy finansowe Sue zaznaczają. Może trzeba będzie coś zmienić jakieś dotychczasowe przyzwyczajenia, nawyki. 

 

 

Praca: Królowa Denarów+Król Denarów+4 denarów

 

Bez zmian, ale trzeva będzie pilnować swojego. 

 

Finanse: As Denarów+Cesarz+Król Kielichów

 Tak ktoś zatroszczy się o wasze wypłaty. Zastrzyk gotówki, premia jak najbardziej ewentualnie info o pieniądzach będzie. 

 

Relacje z otoczeniem: 3 mieczy+5 denarów+2 monet

 

Myślę, że po prostu będziesz unikać kontaktów. 

 

Pozytywna niespodzianka: Mag+As Denarów+4 mieczy

 

Może zostanie rozwiązany jakiś problem związany z finansami. 

 

Samopoczucie: 7 monet+As Buław+Paź denarów

 

Dobre zdecydowanie odżyjesz może zechcesz się uczyć np jakiś kurs

 

Rada:8 buław+8mieczy+9 mieczy

 

Odciąć się jsk najszybciej od czegoś co spędza co sem z powiek. Nie myśl o tym zbyt długo nie analizuj. 

Dobrego miesiąca :)

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura: na skutek jakiegoś wydarzenia będziesz musiała się wykazać samodzielnością i niezależnością.

Praca: stabilnie o bez zmian. Możliwa ścisła współpraca z jakimś mężczyzną.

Finanse: tak, sądzę że będzie zastrzyk gotówki :)

Relacje z otoczeniem: możesz czuć się bardzo osamotniona i niezrozumiana.

Niespodzianka: jakaś kolacja albo masaż :)

Samopoczucie: dużo aktywności na świeżym powietrzu.

Rada: karty radzą ostrożność w komunikacji z innymi. Ktoś może wykorzystać informacje od Ciebie w niekorzystny sposób.

 

Miłego miesiąca :)

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.02.2021 o 19:43, mezza napisał:

Jak co miesiąc rozłożyłam karty na kolejny miesiąc:

 

Aura: Wieża+9 monet+Król Buław

Początek miesiąca może być trudny, ale to  się nagle zmieni za sprawą pana, który sprawi, że poczujesz się atrakcujna

 

Praca: Królowa Denarów+Król Denarów+4 denarów

Spokój, rzadnych stresów, wszystko bez zmian.

 

Finanse: As Denarów+Cesarz+Król Kielichów

 

Możliwe, że dostaniemy jakieś niewielkie premie, gdyż zazwyczaj są przyznawane w marcu/kwietniu.- też tak myślę

 

Relacje z otoczeniem: 3 mieczy+5 denarów+2 monet

Odczuwasz tęsknotę za ludźmi, brak Ci kontaktu z innymi 

 

Pozytywna niespodzianka: Mag+As Denarów+4 mieczy

Może jakieś spa?:)

 

Samopoczucie: 7 monet+As Buław+Paź denarów

Możesz do czegoś stracić cierpliwość, ale później dostaniesz zastrzyk energii i będziesz spokojniejsza

 

Rada:8 buław+8mieczy+9 mieczy

Nie zamartwiać się i nie tworzyć negatywnych scenariuszy

 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.02.2021 o 19:43, mezza napisał:

Jak co miesiąc rozłożyłam karty na kolejny miesiąc:

 

Aura: Wieża+9 monet+Król Buław

 

W optymistycznej wersji pomyślałam, że uda mi się schudnąć, gdyż strasznie przytyłam od siedzenia w domu. Z drugiej strony może mówić, że jakieś zewnętrzne zdarzanie może wymagać przestania koncentrowania się na własnych przyjemnościach.

 

Praca: Królowa Denarów+Król Denarów+4 denarów

 

Bez zmian, przestanę narzekać i docenię, że posiadam właśnie pracę w tak trudnych czasach.

 

Finanse: As Denarów+Cesarz+Król Kielichów

 

Możliwe, że dostaniemy jakieś niewielkie premie, gdyż zazwyczaj są przyznawane w marcu/kwietniu.

 

Relacje z otoczeniem: 3 mieczy+5 denarów+2 monet

 

Bardzo zmiennie, ale z przewagą poczucia niezrozumienia, zaniedbania. 3 mieczy może mówić właśnie o takim bólu na sercu, że pandemia trochę uświadamia mnie, jak znajomości są w dzisiejszych czasach kruche.

 

Pozytywna niespodzianka: Mag+As Denarów+4 mieczy

 

Możliwe, że mój partner sprawi mi jakąś niespodziankę z okazji dnia kobiet, abym mogła się zrelaksować i odpocząć.

 

Samopoczucie: 7 monet+As Buław+Paź denarów

 

Jeśli nie ciąża, to z pewnością ruszę do przodu z uprawianiem sportu. Możliwe, że odnajdę w sobie zapał do uczenia się nowych rzeczy, co przyczyni się do dobrego samopoczucia.

 

Rada:8 buław+8mieczy+9 mieczy

 

Unikać nadmiernego przepływu informacji lub nie analizować jakiś wiadomości, informacji, które mogą do mnie dotrzeć, gdyż mogą spowodować kołowrotek myśli oraz stres.

 

Dziękuję za każdą dodatkową interpretację. Pozdrawiam

1. Zmiany zachodzące z zewnątrz, uważam, ze uda Ci się wręcz wyjść obronną ręką z jakiejś trudnej sytuacji życiowej. 

2. Fajnie, dobra współpraca, stabilnie.

3. Może być jakaś gratyfikacja w Asie denarów, faktycznie, ale mam wrażenie, że Król kielichów, typowe lelum polelum, w osobie Szefa (Cesarz) nie zawalczy o nie należycie.

4. Sporo tutaj poczucia braku i smutku z tego powodu. Może się zdarzyć, że nie będziesz wiedziała co się dzieje z bliskimi Ci osobami.
5. Może tak być jak piszesz.

6. Też bym powiedziała, że ciąża, albo oczekiwanie na wyniki badań. Ogólnie super.

7. Zbyt szybkie działanie może zapędzić Cię w kozi róg i spowodować sporo stresu.

  • Medal 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@mezza - pozwolę sobie odnieść się do kart gdzie mam trochę inne spojrzenie( choć w większości się z Tobą zgadzam, co do pracy i pieniędzy - tutaj utrzymanie tego, co masz z szansą na mały zastrzyk pieniędzy).

Relacje z otoczeniem - ogólnie brak relacji(5 Monet), co powoduje smutek i ból w sercu. 2 Monet może sugerować znajomości „ na pół gwizdka”, takie w stylu lepsze cokolwiek niż nic. 
Samopoczucie - tutaj zaczniesz ciś robić ale na rezultaty będziesz musiała poczekać i nic nie przyspieszysz. Ważne by to, co robisz robić regularnie i dbać o to( 7 Monet i Paź Monet to kary rutyny, ciągłości, nie poddawania się).

Rada- 8 Buław mówi o kontaktowaniu się z ludziki i nie zamykaniu się w sobie(8 Mieczy) i nie skupiania się na czarnych myślach. 
Ja myślę, że trzeba po prostu otworzyć się na innych i dać na wszystko czas. 
 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 minutes ago, mezza said:

@Gringe Dzięki, w sumie miałam problem z odczytaniem rady, a twoja interpretacja przemawia do mnie, gdyż pandemia mocno ograniczyła kontakty towarzyskie. Dzięki

A widzisz, co dwie głowy to nie jedna :D 

 

Udanego miesiąca Ci życzę ;) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.02.2021 o 19:43, mezza napisał:

Jak co miesiąc rozłożyłam karty na kolejny miesiąc:

 

Aura: Wieża+9 monet+Król Buław

 

Trudny miesiąc, gdyż przyszyły wiadomości z zewnątrz, że firma zaczyna szukać oszczędności. Niestety moja dalsza przyszłość zawodowa w obecnym miejscu staoi pod znakiem zapytania.

 

Praca: Królowa Denarów+Król Denarów+4 denarów

Rozmowa z szefem, która tylko potwierdziła, że praca nadal jest, ale obowiązki znacznie gorsze. Pokazaliśmy się w denarowych, gdyż widocznie każdy ma w tym swój interes. Ja nie rzucam oczywiści papierami, bo w obecnej sytuacji trzymam się tego co mam.

W dniu 21.02.2021 o 19:43, mezza napisał:

 

Finanse: As Denarów+Cesarz+Król Kielichów

 

Niby mamy dostać jakieś niewielkie dodatki do pensji za home office.

 

Relacje z otoczeniem: 3 mieczy+5 denarów+2 monet

 

Te karty idealnie pokazały, że czułam się odepchnięta, niedoceniona przez otoczenie zawodowe. 3 mieczy to wewnętrzny ból, że relacje się pogorszyły, a 2 monet to niestety chwiejność. Czasem byłam ponad tym, aby za chwilę znów przeżywać całą sytuację.

 

Pozytywna niespodzianka: Mag+As Denarów+4 mieczy

 

Jedynie małe zakupy w celu upiększenia domu, ale dlaczego 4 mieczy?

 

Samopoczucie: 7 monet+As Buław+Paź denarów

 

Kiepskie i w sumie nie wiem, dlaczego As Buław się tam pokazał, bo nie było żadnej energii, czy zapału do działania. 

 

Rada:8 buław+8mieczy+9 mieczy

 

No i tutaj niestety wiadomości, które przyszły okazały się źródłem stresu. @Sunrise009oraz @Anastazja979 miały trafne spostrzeżenia. Przynajmniej dowiedziałam się, że jedna osoba z pracy ma za długi język.

 

Dziękuję za każdą dodatkową interpretację. Pozdrawiam

 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
6 minutes ago, mezza said:

Jedynie małe zakupy w celu upiększenia domu, ale dlaczego 4 mieczy?

Może to był zakup związany z relaksem? Z sypialnią albo łazienką? 4 Mieczy to odpoczynek, rekonwalescencja. 
Mogę spytać co kupiłaś? :) 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Marzec Mezza ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...