Skocz do zawartości

Nowa praca ZWERYFIKOWANE


Gość Hopefull

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Szukam pracy w nowym kierunku, szukam już od jakiegoś czasu więc zapytałam czy przez stronę która szukam wogole coś znajdę, wyszły. 

 

Paź denarow As pucharów Kapłan 

 

Będę szukać ale As po środku mówi o czymś nowym ...

 

Jakiej pracy powinnam szukać 

10 denarow Kapłan 3 denarow 9 mieczy Rydwan 

 

W dużej firmie która już istnieje od dawna, jako nauczyciel lub ktoś to doradza innym w jakiś problemach i do nich dojeżdża? 

Albo sama mam się doszkolic by coś znaleźć.

 

Jaką rolę będę wykonywała w mojej przyszłej pracy 

 

9 pucharów 10 bulaw 9 denarów 

 

Będę pracować w pojedynkę, będę obarczona zbyt duża ilością obowiązków ale ogólnie powinnam być zadowolona emocjonalnie i finansowo. Mam nadzieję że to nie moje myślenie życzeniowe :(

 

Do jakiego czasu znajdę nową pracę 

 

Widelec ( 8 mieczy 4 denarow)  Królowa Buław 6 denarów

 

Napewno roku nie będę czekać więc jestem trochę zdziwiona chyba że karta mówi o zmianie punktu widzenia z biernego na aktywny i na chęci ofiarowania pomocy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

1. Znajdziesz, jak wskazuje Kaplan w pozycji końcowej - stabilne zatrudnienie na dobrych zasadach, praca, która będzie odpowiadała Twojemu światopoglądu, drodze, rozwijająca - może z perspektywą osogniecia wyższego stanowiska, jako że paź może zaznaczać pracę od początków, ale też zaznacza szansę na pracę. W Asię widać,że podchodzisz do sprawy bardzo emocjonalnie - będziesz bardzo się cieszyć lub stresować przez każdy odzew;

 

2. Perwiesze trzy karty mówią że spokojnej, pewnej, nie stresowej, monotonicznej. W 3 monet (wyjście, otwarcie na nowy poziom) widać zastresowanie (9 mieczy) dojazdami lub bardzo aktywną pracą - tego lepiej uniknąć, i w ogóle pracować z domu (10 monet, Kaplan);

 

Na rolę bym nie patrzyła na razie, jeszcze nie masz odzewu z oferty :(

(Czemu nie mogę skasować emotki? Nie chciałam jej)

 

W Wisielcu musisz sobie poczekać na razie, i się uspokoić,bo wyszły twoje leki i zmartwienia w 8 mieczy i 4 kielichów. Spójrz na sytuację pod innym kątem, może poszukaj w innej brązy niż dotąd. Nie poddawaj się wierz w swoje siły (Królowa Buław). Po 6 monet zakładam, że koniec kwietnia-maj (znak Byka)

 

Trzymam kciuki :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 2/28/2021 at 2:14 PM, HopeNot said:

Paź denarow As pucharów Kapłan 

 Paź to świeżak więc jak najbardziej pasuje ta karta do osoby która aplikuje o pracę. 
Paź Monet - masz z tego zysk, Monety jak najbardziej są pożądane w pytaniach o pracę czy finanse. 
Paź Monet - nowy pracownik, nowe miejsce pracy- zwłaszcza, że obok masz Asa Pucharów- coś nowego, co raduje Twoje serce. Szansa na coś fajnego, co spełnia Twoje oczekiwania. 
Kapłan - dla mnie ta karta jest dość „gadatliwa” śle też pokazuje kogoś kto chce być mentorem i oczekuje, że reszta będzie go słuchać. To jest przekazywanie jakiś informacji( w sumie pasuje do strony z ogłoszeniami o pracę). 
Czuję tu zdecydowanie optymizm. 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 2/28/2021 at 2:14 PM, HopeNot said:

Jaką rolę będę wykonywała w mojej przyszłej pracy 

 

9 pucharów 10 bulaw 9 denarów

Charakter tej pracy będzie dość niezależny - 9 Denarów przy czym mając 9 Pucharów otwierającą rozkład stawiam, że ta niezależność będzie Cię bardzo cieszyć( 9 Kielichów to takie cieszenie się chwilą bez większych planów na przyszłość, może być coś z jedzeniem, impreza).

10 Buław - to noszenie ciężarów( niekoniecznie zaraz zmęczenie obowiązkami) ale zdecydowanie dająca się odczuć praca fizyczna. 
Nie wiem czemu przychodzi mi tu na myśl pracownik związany z cateringiem( impreza plus noszenie różnych rzeczy). 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
6 hours ago, Willow said:

Perwiesze trzy karty mówią że spokojnej, pewnej, nie stresowej, monotonicznej. W 3 monet (wyjście, otwarcie na nowy poziom) widać zastresowanie (9 mieczy) dojazdami lub bardzo aktywną pracą - tego lepiej uniknąć, i w ogóle pracować z domu (10 monet, Kaplan

Dokładnie :), szukam monotonnej pracy i bardzo bym chciała by to była praca z domu :) .

 

6 hours ago, Willow said:

koniec kwietnia-maj (znak Byka)

Oby :)

 

Dziękuję za spojrzenie :). 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
6 hours ago, Gringe said:

Asa Pucharów- coś nowego, co raduje Twoje serce. Szansa na coś fajnego, co spełnia Twoje oczekiwania. 
Kapłan - dla mnie ta karta jest dość „gadatliwa” śle też pokazuje kogoś kto chce być mentorem i oczekuje, że reszta będzie go słuchać

 Bardzo bym chciała robić coś sprawia mi czystą przyjemność :)

Mentor?  Nie miałabym nic przeciwko, zresztą po części moja idealna praca miała by wiele wspólnego z Mentorem :). 

Dziękuję :) Gringe . 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Gość Hopefull

Weryfikacja 

On 2/28/2021 at 2:14 PM, Hopefull said:

Paź denarow As pucharów Kapłan

Szukałam przez rok i się poddałam, nic, zero odzewu. Zaczynam nowy rozdział w swoim życiu i mam zupełnie nowe plany. Może nawet pójdę w kierunku kapłana, nauczenie.  Również sama się doszkalam. 

On 2/28/2021 at 2:14 PM, Hopefull said:

Jaką rolę będę wykonywała w mojej przyszłej pracy 

 

9 pucharów 10 bulaw 9 denarów

Tu tez również wygląda że będę pracować na siebie. Musiałam się przebić (10 bulaw) przez pewne obciążenia. 9 pucharów bardzo mnie to cieszy. 

 

On 2/28/2021 at 2:14 PM, Hopefull said:

Do jakiego czasu znajdę nową pracę 

 

Widelec ( 8 mieczy 4 denarow)  Królowa Buław 6 denarów

Tu faktycznie przez rok szukałam pracy na tej stronie i nic. Aż zaczęłam się zmieniać w Krolową bulaw. Kobietę chcącą działać i pasjonującą się tym co robi. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Nowa praca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...