Skocz do zawartości

Druga połowa marca ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zawsze bywa położyłam karty na drugą połowę marca :) Jestem singielką, która ma stałą pracę, ale szukam czegoś nowego

 

Aura
7 denarów + kapłan + 5 buław

Widać tutaj wyciszenie, zatrzymanie się i naukę czegoś nowego lub praca nad swoim rozwojem. Później niestety zrobi się nerwowo, jakies kłótnie, szarpanie się

 

Praca
2 puchary + rycerz mieczy + 7 mieczy

Dobra współpraca, którą ktoś zepsuje, wydarzy się coś nagłego i będzie mnie ktoś chciał oszukać. Tutaj może karty pokazują sytuację, bo złożyłam CV na rekrutację wewnętrzną i może szefowa się dowie i zablokuje wszystko i będa nerwy jej jak mogłam

 

Uczucia
as mieczy + sąd + 10 buław

Odcięcie się od tego co było, oczyszczenie ale nie będzie mi łatwo będę dzwigać jakiś ciężar z przeszłości, który będzie mi ciążył

 

Najważniejsze wydarzenie
cesarzowa + rycerz mieczy + 10 mieczy

Kłótnia z jakaś kobietą i definitywnie zakończenie jakiejś znajomości

 

Rada
9 denarów + królowa mieczy + wieża

Karty radzą, abym znalazła w sobie siłę do zmian i ruszyła do przodu i skończyła z tą samotności z która tak naprawdę jest mi dobrze teraz

 

Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację :) Będę bardzo wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
45 minut temu, Mala_83 napisał:

Aura
7 denarów + kapłan + 5 buław

Na początku dosyć stabilnie i nudnawo, oczekiwanie na cos Cię zdenerwuje

 

46 minut temu, Mala_83 napisał:

Praca
2 puchary + rycerz mieczy + 7 mieczy

Uważaj kto się ma za Twojego przyjaciela, bo może Ci sztylet w plecy wbić. Z jakiejś miłej przyjaznej relacji wyniknie jakaś kłótnia i nieszczerosci

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
as mieczy + sąd + 10 buław

Odetniesz się od jakiejś dawnej znajomości, ale będzie to okupione dużym trudem

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
cesarzowa + rycerz mieczy + 10 mieczy

Kłótnia w pracy moze z szefowa albo z kims na wyzszym stanowisku

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Rada
9 denarów + królowa mieczy + wieża

Wyjdz ze swojej skorupy moze chodzi o zrobienie jakiejś metamorfozy wygladu :)

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

WERYFIKACJA!!!

W dniu 4.03.2021 o 20:07, Mala_83 napisał:

Jak to zawsze bywa położyłam karty na drugą połowę marca :) Jestem singielką, która ma stałą pracę, ale szukam czegoś nowego

 

Aura
7 denarów + kapłan + 5 buław

Faktycznie na początku było wyciszenie i praca nad sobą i swoimi emocjami. Pod koniec wróciła do mnie pozytywna energia, która mnie rozpierała 

 

Praca
2 puchary + rycerz mieczy + 7 mieczy

W pracy jest jeden mężczyna, która co jakiś czas "podkłada mi świnię" i teraz tez próbował, ale ostatecznie nie udało mu się :)

 

Uczucia
as mieczy + sąd + 10 buław

Zakończyła się znajomość z Panem, który aktualnie się rozwodził i wkurzało mnie jego podejście i mściwość w stosunku do żony, która też na mnie źle wpływała i zaczęła mi ostatnio ciążyć, bo ja też zaczęłam się takimi zasadami kierować. Więc przestałam się odzywać i znacznie lżej mi się zrobiło

 

Najważniejsze wydarzenie
cesarzowa + rycerz mieczy + 10 mieczy

Kłótni jako takiej nie było, ale wkurzyła mnie szefowa, że mnie zablokowała w przejściu do innej grupy nawet nie pytając mnie o powody dlaczego chce zmian. Były nerwy z mojej strony, ale niestety nic nie mogłam zrobić

 

Rada
9 denarów + królowa mieczy + wieża

Zaczynam powoli wychodzić ze swojej skorupy, bo chyba się w niej zasiedziałam. Czas ruszyć przed siebie :)

 

Dzięki serdeczne za interpretacje :)

 

  • Super 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa marca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...